kwiaty

Artykuły - Kwiaty (284)

Filmy - Kwiaty (20)

 • Pomysły na domowe ogródki

  Hodowanie roślinek w domu nie musi być sztampowe i nudne - ceramiczne czy plastikowe doniczki nie muszą być jedynym - często zresztą tandetnym - rozwiązaniem! Coraz bardziej popularne robią się i u nas niewielkie, złożone ze szklanych naczyń ogródki, w których hoduje się niewielkie roślinki - efekt jest niesamowity! Dzięki przeźroczystemu szkłu i surowym kamykom, a także nienachalnym w swoim wyglądzie elementom dekoracyjnym, to genialny sposób na stworzenie zielonego, modnego kącika. Zobaczcie, to naprawdę proste!
 • Jak robić bukiety z hydrożelem?

  Kuleczki hydrożelowe to nie tylko genialny sposób na utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia kwiatów - tych doniczkowych i tych ciętych - ale też prosty i bardzo efektowny sposób na dekorowanie wnętrza! Przy użyciu tego taniego składnika możecie stworzyć wytworną dekorację w szklanym wazonie, który świetnie będzie komponował się w każdym wnętrzu! Zobaczcie naszą szybką i prostą propozycję na bukiet z hydrożelem w roli głównej!
 • Kwiatowy dywan zachwyca turystów

  "Wielkie kwitnienie" w Dolinie Carrizo w Kalifornii przyciąga wielu turystów. Dzięki ulewnym deszczom, kwiatowe wzgórza od ponad dziesięciu lat doświadczają największego rozkwitu. Hordy turystów wędrują do regionu, który od kilku lat charakteryzował się suszą.
 • Szybki sposób na kwiaty z bibuły

  Kto powiedział, że robienie kwiatów z bibuły to trudne i żmudne zajęcie, które wymaga niesamowitych zdolności manualnych? Zobaczcie, jak prosto można zrobić tę dekorację, która świetnie sprawdza się na wiele okazji! Bibuła tylko z pozoru wydaje się być trudnym, bo bardzo cienkim, materiałem - tam naprawdę w parę chwil można wyczarować z niej kolorowe kwiatki, które zachwycą wszystkich!