kwiaty

Artykuły - Kwiaty (286)

Filmy - Kwiaty (28)

 • Balkon jesienią. Czym go ozdobić?

  Jakie rośliny ukwiecą balkon aż do pierwszych przymrozków? Opowiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" bloger i ogrodnik Tomasz Kok. - Balkon jest przedłużeniem mieszkania - zaznaczył. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Podlewanie storczyków. Niech żyje ogród!

  Najważniejsze w hodowli storczyka jest właściwe podlewanie. Dla rośliny w doniczce przygotuj wodę z odpowiednim nawozem. Wstaw do niej roślinę na około 15 minut. Przy gotowej kompozycji zalej naczynie wodą i poczekaj 30 minut. Następnie ściągnij nadmiar wody. Możesz to zrobić gumową rurką lub knotem – zadziała jak sączek. Przed kolejnym podlewaniem sprawdź czy podłoże jest suche. (Agencja TVN/x-news)
 • Pielęgnacja bylinowej rabaty. Niech żyje ogród!

  Na rabacie najpierw przesadź część roślin, jednocześnie dzieląc je poprzez podział bryły korzeniowej. Dodaj specjalistyczne podłoże do roślin kwitnących z dużą ilością substancji próchniczych. Rośliny komponuj tak, aby niższe były z przodu rabaty, a wyższe za nimi. Po posadzeniu, rośliny zasil stosując nawozy mineralne. Uważaj aby nie nasypać preparatu na liście. Po zasileniu podlej ziemię wokół roślin. (Agencja TVN/x-news)
 • Dekorowanie brody kwiatami hitem internetu!

  Joshua Harris potrafi podchodzić z dystansem do swojego wyglądu. Kiedy pewnego dnia córki postanowiły udekorować jego brodę kwiatami, od razu się zgodził. Kompozycja roślinna na jego zaroście wywołała uśmiech na twarzy córek i wielu internautów. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.