kwiaty

Artykuły - Kwiaty (284)

Filmy - Kwiaty (10)

  • ZDJĘCIA MAKRO

  • Doniczki domowej roboty - cztery sposoby na przerabianie doniczek

    Doniczki, w których rosną nasze domowe kwiatki, nie muszą być nudne i monotonne. Jeśli szukacie oryginalnych pomysłów na to, jak wyróżnić się spośród mnóstwa masowych wzorów doniczek, mamy dla was cztery fantastyczne sposoby na dekorowanie doniczek! Niewielkim kosztem i szybko przerobicie swoje doniczki na prawdziwe cuda, a efekt będzie zachwycający.
  • Jak wręczać i przyjmować kwiaty, aby zachowały swoje znaczenie?

    Wręczanie kwiatów także ma swoje zasady. O czym należy pamiętać, by nie popełnić faux pas? Przedstawiamy kwiatowy savoir - vivre. Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
  • Uważajmy, jakie kwiaty wręczamy w prezencie. Co symbolizują ich kolory?

    Kolory kwiatów i ich symbolika. Biel to symbol czystości, niewinności i szczerości. Dając komuś kwiaty o tej barwie wyrażamy wobec niego same szlachetne, szczere uczucia. Żółte kwiaty są symbolem złych uczuć i wywołują tylko negatywne emocje. Żółty kolor to symbol zazdrości oraz złości. Podarowanie komuś kwiatów w różowym kolorze wyraża przyjaźń wobec obdarowywanej nimi osoby. Kwiaty w tym kolorze daje się tym, których się kocha, są dla nas najważniejsi. Czerwień to symbol miłości i pożądania oraz namiętności. Fiolet oznacza żal oraz smutek. W przypadku miłości fioletowy kolor symbolizuje jej koniec. Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.