kwiaty

Artykuły - Kwiaty (284)

Filmy - Kwiaty (25)

 • Dekorowanie brody kwiatami hitem internetu!

  Joshua Harris potrafi podchodzić z dystansem do swojego wyglądu. Kiedy pewnego dnia córki postanowiły udekorować jego brodę kwiatami, od razu się zgodził. Kompozycja roślinna na jego zaroście wywołała uśmiech na twarzy córek i wielu internautów. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Właściwości róży. "To wspaniałe uzupełnienie diety"

  - Działanie prozdrowotne ma tylko dzika róża - powiedziała Maja Sobczak, dietetyk. Jakie są jej właściwości? Jak zrobić z niej konfiturę? Iwona Wawer z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wyjaśniła przy jakich schorzeniach warto sięgnąć po tę roślinę. Jak jest wykorzystywana w kosmetyce? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Symbolika kolorów kwiatów. Jaka barwa kojarzona jest ze zdradą?

  Co naprawdę symbolizują białe róże? - Spokój, niewinność, pokora, dobre intencje - powiedział Marek Borowiński, specjalista od psychologii kolorów. - Nie ma kolorów dobrych i złych, to ludzie nadają im znaczenia - zaznaczył. Jaki kolor symbolizuje zdradę? Dlaczego róże symbolizują miłość? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak pielęgnować fikusa? Krótki poradnik

  Fikus, a właściwie figowiec benjamina, to niezwykle popularna roślina doniczkowa w Polsce, który przywędrował do nas z Dalekiego Wschodu i Australii. Ceniony ze względu na swoją żywą zieleń i drzewkowaty pokrój - taki idealnie pasuje do wszystkich wnętrz! Warto jednak znać parę istotnych kwestii, jak odpowiednio się nim zajmować, by na długie lata cieszył nasze oczy. Zobaczcie, jak hodować fikusa, by zawsze był piękny!