kwiaty

Artykuły - Kwiaty (284)

Filmy - Kwiaty (15)

 • Zdobienie plastikowej donicy

  Doniczki, w których kupujemy na przykład bożonarodzeniowe drzewka czy po prostu kwiaty, nie należą do najpiękniejszych. Czarne, plastikowe, często porysowane - nie wyglądają zachęcająco, a jedyne, gdzie pasują takie doniczki, to ciemny zakątek w piwnicy. Nie musicie jednak kupować nowych, bardziej estetycznych doniczek! Możecie je w parę chwil udekorować, dzięki czemu będą zupełnie inaczej wyglądać! Zobaczcie, jakie to proste.
 • Doniczka z korkami

  Doniczki, w których trzymamy swoje domowe kwiaty, czasami nie zachwycają swoim wyglądem - zwłaszcza te przemysłowe, w których kupuje się sadzonki, są zwyczajnie brzydkie i swoim wyglądem pasują co najwyżej do obskurnej, zaniedbanej piwnicy... W parę chwil możecie jednak wyczarować niesamowitą doniczkę przy użyciu zwykłych korków! Zobaczcie nasz sposób - to naprawdę proste!
 • Doniczka z korka i płyty CD

  Korek i stara, nieużywana już płyta CD mogą być genialnymi materiałami do stworzenia niewielkiej, ale ciekawie wyglądającej doniczki na małego kwiatka. Zobaczcie nasz sposób - to naprawdę proste!
 • Jak przygotować wodę do podlewania kwiatów doniczkowych?

  Kwiaty, które hodujemy w domu w doniczkach, są niezwykle wrażliwe na podlewanie. Zbyt zimna czy ciepła woda może im zdecydowanie zaszkodzić, niekiedy też twarda woda z kranu nie pomaga im rosnąć. Wystarczy jednak przygotować domową miksturę, która im pomoże - to naprawdę proste! Zobaczcie nasz poradnik!