księżna Kate

Artykuły - Księżna Kate (80)

 • Mały książę na ratunek wiejskiej szkole

  Mały książę na ratunek wiejskiej szkole

  Uczniowie z małej, zagrożonej zamknięciem wiejskiej szkoły w zachodniej Anglii wpadli na niezwykły pomysł, jak ją uratować. Napisali list do księcia Williama i księżnej Kate, oferując miejsce w swojej szkole ich na razie dopiero 7-miesięcznemu synowi, księciu George'owi.
 • Księżna Kate zmienia styl na bardziej formalny

  Księżna Kate zmienia styl na bardziej formalny

  Księżna Kate zmienia styl z młodzieńczego i dziewczęcego na bardziej monarszy i formalny. Nie będzie nosiła sukienek obrębionych poniżej kolan, a jej głowę częściej będą zdobić tiary, w których gustowały Królowa Matka i Elżbieta II.
 • Książę William i Kate założyli firmy

  Książę William i Kate założyli firmy

  Należąca do księżnej Kate spółka CE Strathearn i będąca własnością Williama firma APL Anglesey mogą być wykorzystane do ochrony ich własności intelektualnej - na przykład wtedy, gdyby ktoś bez uprzedniego zezwolenia używał ich wizerunków do promocji własnych produktów.
 • Nowy obraz kobiecej autentyczności

  Nowy obraz kobiecej autentyczności

  Kiedy Kate Middleton była już mężatką, ale jeszcze bezproduktywnie nie w stanie błogosławionym, chcieli, by zaszła w ciążę. Kiedy urodziła dziedzica, chcieli, by pozbyła się niewygodnych ciążowych kilogramów. Gdy najwyraźniej to zrobiła, tabloidy oszalały.
 • William i Kate wprowadzili się do Pałacu Kensington

  William i Kate wprowadzili się do Pałacu Kensington

  Książę William i jego żona księżna Kate wprowadzili się do nowej, odnowionej rezydencji - złożonego z 20 pokoi apartamentu 1A w Pałacu Kensington, w przeszłości użytkowanego przez siostrę Elżbiety II księżniczkę Małgorzatę.
 • Pierwsze publiczne wystąpienie księżnej Kate od porodu

  Pierwsze publiczne wystąpienie księżnej Kate od porodu

  W ponad pięć tygodni po narodzinach trzeciego w linii sukcesji brytyjskiego tronu księcia Georgea jego matka, księżna Cambridge Kate pojawiła się w piątek ponownie na scenie publicznej. Księżna uczestniczyła w ceremonii otwarcia maratonu w Walii.
 • Które sławne osoby są najczęściej naśladowane?

  Które sławne osoby są najczęściej naśladowane?

  Kate Middleton stała się ikona stylu i jest najczęściej naśladowaną osobą na świecie. Inne sławy, których kreacje znajdują naśladowców to Kate Moss, Rihanna, Victoria Beckham, Sandra Bullock i Heidi Klum.
 • Ojciec Kate autorem pierwszych oficjalnych zdjęć George'a

  Ojciec Kate autorem pierwszych oficjalnych zdjęć George'a

  Książę William i jego małżonka Catherine (Kate) opublikowali pierwsze oficjalne zdjęcia swojego syna George'a. Autorem dwóch fotografii jest ojciec księżnej, biznesmen Michael Middleton.
 • RMF24: Księżna Kate dziękuje za prezent z Polski

  RMF24: Księżna Kate dziękuje za prezent z Polski

  Osobista sekretarz księżnej Kate napisała list z podziękowaniami za prezent, jaki mieszkańcy Trzebiatowa wysłali książęcej parze z okazji urodzin ich syna. Z Polski do Wielkiej Brytanii został wysłany pluszowy słonik - symbol i miasta, i szczęścia. Księżna Kate jest zachwycona prezentem.
 • Księżna Kate na graffiti

  Księżna Kate na graffiti

  Księżna Cambridge jako Madonna? Londyński artysta o pseudonimie Pegasus znalazł nietypowy sposób dla uczczenia narodzin syna brytyjskiego następcy tronu. Stworzył graffiti inspirowane XIV-wiecznym obrazem "Madonna z dzieciątkiem" włoskiego malarza Duccio di Buoninsegna. Kate Middleton ubrana w błękitną szatę trzyma na rękach niedawno narodzonego księcia Jerzego.

Filmy - Księżna Kate (1)