kradzieże

Artykuły - Kradzieże (84)

Filmy - Kradzieże (8)

 • Kradzieże torów, kabli i innych elementów infrastruktury kosztowały 30 mln

  Na kradzieżach i dewastacji infrastruktury, które zwiększają zagrożenie dla zdrowia i życia, traci i społeczeństwo, i gospodarka. - To są kwoty powyżej 28 mln złotych – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Marzena Śliz, dyrektor Departamentu Rozwoju Infrastruktury w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. - To przekłada się oczywiście na dostarczenie energii elektrycznej odbiorcom, co jest bardzo źle odbierane, a więc energetyka traci swój wizerunek – potwierdza w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Andrzej Pazda z Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej z siedzibą w Poznaniu.
 • Najbardziej nieudolne włamanie wszech czasów?

  Oryginalne zamaskowanie twarzy, spektakularne włamanie i szybkość geparda - oto przymioty złodzieja idealnego. Czy tym dwóm śmiałkom uda się sięgnąć ideału?
 • Upośledzony Radek dostał przepustkę z więzienia w Koszalinie

  Koszalin. - Upośledzony Radosław Agatowski otrzymał przepustkę - poinformował płk. Krzysztof Olkowicz ze służby więziennej w Koszalinie. W jego sprawie zostanie złożony także wniosek o przerwę w odbywaniu kary. Upośledzony mężczyzna przebywa w więzieniu za drobne kradzieże, choć - jak twierdzą jego bliscy - nie zdaje sobie sprawy, że to, co zrobił, było złe (TVN24/x-news).
 • Mieszkał w lesie i kradł na potęgę. 1000 kradzieży w ciągu 27 lat

  Mieszkał w lesie i przez 27 lat kradł, by przeżyć. 47-letni Christopher Knight zwany przez miejscowych "samotnikiem" w ciągu ponad ćwierć wieku dopuścił się ok. tysiąca włamań i kradzieży. "Wpadł", gdy sfrustrowany kierownik notorycznie okradanego pensjonatu postanowił się na niego zaczaić. W schwytanym na gorącym uczynku włamywaczu rozpoznał swojego dawnego szkolnego kolegę. Knight przeprosił za kradzieże. W zamian dostał ciepły posiłek (CNN Newsource/x-news).