kradzież

Artykuły - Kradzież (714)

Filmy - Kradzież (37)

 • Mewa ukradła telefon i rzuciła się do ucieczki

  Chloe Rainey wraz z przyjaciółką cieszyła się wolną chwilą spędzaną na plaży. Swój trening chciała nagrać telefonem komórkowym. Niestety plany dziewczyny pokrzyżowała mewa, która postanowiła upolować jej telefon. Szybka reakcja poszkodowanej na szczęście skończyła upuszczeniem przez ptaka urządzenia. (STORYFUL/x-news)
 • Wiewiórka ukradła kamerę GoPro. Co z nią zrobiła?

  Wiewiórki to wyjątkowo sprytne zwierzęta. Nic więc dziwnego, że ta kamera GoPro bardzo szybko zniknęła z zasięgu wzroku właściciela, bo została… porwana przez zwinnego gryzonia. Zobaczcie co stało się ze sprzętem po tym, jak wylądował wysoko na gałęzi drzewa. (STORYFUL/x-news)
 • Jak złodzieje kradną samochody?

  Prezenterowi pogody Tomaszowi Zubilewiczowi ukradziono samochód. Jak do tego doszło? Jakie błędy popełnił, dzięki którym złodziej miał szansę podprowadzić auto? W "Dzień Dobry TVN" o tego typu kradzieżach opowiedzieli prowadzący program "Złodzieje" Elvis i Fryzjer. Wyjaśnili również, jakich sposobów używają złodzieje, by szybko i sprawnie ukraść samochód. O czym zawsze należy pamiętać w takiej sytuacji? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Dwa ptaki porywają damską bieliznę

  Kobieta nagrała dwa ptaki, podczas kradzieży jej bielizny z suszarki.