Kora

Synonimy:
Kora, Kora Jackowska Olga Jackowska
Inne znaczenia:
KORBANK-PDA (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - Kora (352)

Zdjęcia - Kora (62)

 • Rozrywka
  Fobią Kory jest przebywanie w sypialni z inną osobą. Z tego powodu jej mąż, Kamil Sipowicz, śpi w oddzielnym pokoju
 • Rozrywka
  Samoloty to także "konik" Kory Jackowskiej. (fot. Jarosław Antoniak)
 • Rozrywka
  Jesienią 2013 roku Kora przeszła operację w związku z wykryciem u niej raka jajnika. Kolejne miesiące to chemioterapia, która miała powstrzymać nowotwór. Sytuacja wyglądała na opanowaną wiosną tego roku, kiedy to Kamil Sipowicz, mąż jurorki "Must Be The Music", ogłosił, że nie musi się ona już leczyć. Na razie wokalistka wciąż jeździ do szpitala, a stan nie pozwala jej na koncertowanie
 • Rozrywka
  Za kulisami finału siódmej edycji "Must Be The Music" jurorka Kora odważyła się ściągnąć chustę, ukazując krótkie, odrastające po chemioterapii włosy
 • Rozrywka
  Jak donosiły pod koniec kwietnia tabloidy, piosenkarka wygrywa walkę z chorobą i nie musi przechodzić kolejnych "chemii"
 • Rozrywka
  Kora ujawniła, że nagrania castingowych odcinków siódmej serii Must Be The Music" były dla niej "ogromnym wyczynem"

Filmy - Kora (38)

 • Wulkan energii w “Must Be The Music”. Czy to ona wygra program?

  Już w najbliższą niedzielę przedostatni castingowy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music". Na scenie pojawi się zespół Magija z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Aichą. - Ty to jesteś petarda! - powiedziała do wokalistki zespołu Kora. I rzeczywiście, w naszym wideo możecie zobaczyć, że Aicha na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a utwór "If I Go" z repertuaru Elly Eyre brzmiał, jakby był stworzony właśnie dla niej. Czy zespół Magija ma szansę na przejście do półfinałów. Czy powalczy o zwycięstwo w tej edycji "Must Be The Music"? Dowiemy się już w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Kora w "Must Be The Music": To jest światowy utwór!

  Już w najbliższą niedzielę na scenie "Must Be The Music" zobaczymy m.in. zespół Slim Motion, którego występem zachwyciła się sama Kora. Zespół Slim Motion gra od 5 lat. Mimo to nie udało im się jeszcze zrobić oszałamiającej kariery. Wszystko wskazuje jednak na to, że przełom właśnie przed nimi. Po ich występie w 9. edycji "Must Be The Music", niezwykle krytyczna zazwyczaj Kora, nie szczędziła zespołowi komplementów. - Dla mnie rewelacja. Po prostu super. Fantastycznie! Gdzie wyście się chowali? - zachwycała się Kora. - To jest światowy utwór - zawyrokowała jurorka show Czy opinię Kory podzielą pozostali jurorzy? A może dojdzie do kolejnej ostrej wymiany zdań... Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Kora w "Must Be The Music": Jestem zdrowa!

  Już w najbliższą niedzielę rusza "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Podczas nagrań 9. edycji muzycznego show Kora zdradziła, jak się czuje po przebytej chorobie.
 • Must Be The Music: Wszystkie kłótnie Kory i Piotra Roguckiego. Tego nie było w telewizji !

  Odcinki castingowe ósmej edycji „Tylko Muzyka. Must Be The Music.” upłynęły pod znakiem świetnych występów uczestników oraz... ostrej wymiany zdań między Korą i Piotrem Roguckim. Czy tak ostro będzie także podczas półfinałowego odcinka już w najbliższą niedzielę? Kora i Piotr Rogucki podczas odcinków castingowych niejednokrotnie mieli odmienne zdanie na temat występujących uczestników i w ogóle tego nie ukrywali. Czasem wymiana zdań przeradzała się w karczemne awantury. Piotrowi Roguckiemu raz udało się tak zdenerwować Korę, że ta wyszła ze studia krzycząc: "Wychodzę. Do widzenia! Idę. Nie mogę już słuchać tego, co mówisz. Zostawiam wolne miejsce. Egzaltuj się!". Okazuje się, że to tylko jedna z wielu kłótni, do których doszło na planie. Wszystkie, wśród nich również te, których nie wyemitowano na antenie, możecie obejrzeć w naszym wideo. Zobaczcie sami - było naprawdę ostro!