Kora

Synonimy:
Kora, Kora Jackowska Olga Jackowska
Inne znaczenia:
KORBANK-PDA (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - Kora (372)

Zdjęcia - Kora (104)

 • Rozrywka
  Fobią Kory jest przebywanie w sypialni z inną osobą. Z tego powodu jej mąż, Kamil Sipowicz, śpi w oddzielnym pokoju
 • Rozrywka
  Samoloty to także "konik" Kory Jackowskiej. (fot. Jarosław Antoniak)
 • Rozrywka
  Jesienią 2013 roku Kora przeszła operację w związku z wykryciem u niej raka jajnika. Kolejne miesiące to chemioterapia, która miała powstrzymać nowotwór. Sytuacja wyglądała na opanowaną wiosną tego roku, kiedy to Kamil Sipowicz, mąż jurorki "Must Be The Music", ogłosił, że nie musi się ona już leczyć. Na razie wokalistka wciąż jeździ do szpitala, a stan nie pozwala jej na koncertowanie
 • Rozrywka
  Jak donosiły pod koniec kwietnia tabloidy, piosenkarka wygrywa walkę z chorobą i nie musi przechodzić kolejnych "chemii"

Filmy - Kora (40)

 • Kora w "Must Be The Music": Wstaję o godzinie czwartej rano

  Od dłuższego czasu Kora zamiast w Warszawie spędza większość czasu w swoim domu na Roztoczu. Jurorka "Must Be The Music" zdradziła na planie programu jak wyglądają jej poranki w malowniczej krainie w południowo-wschodniej Polsce.
 • Kora podczas wakacji będzie malować w Brazylii

  Kora ma już zaplanowane wakacje. Pojedzie do Brazylii. Gwiazda chce tam pisać piosenki oraz malować. Tak twórczo spędzany czas to jej jedyny sposób na relaks. Wokalistka właśnie skończyła zdjęcia do 10. edycji show „Must Be the Music”. 8 czerwca Kora świętowała swoje 64. urodziny. Z tej okazji na Facebooku projektanta mody Arcadiusa pojawiło się zdjęcie przedstawiające jego i wokalistkę podczas egzotycznej podróży. – Kontaktujemy się oczywiście na Skype, widzimy, rozmawiamy godzinami. Arcadius należy do nielicznego grona ludzi poznanych dosyć późno w moim życiu, bo jestem wierna w przyjaźni, których ja po prostu pokochałam. Kocham Arkadiusza i uważam, że jest częścią mojego życia i mojej rodziny – mówi Kora.
 • Wulkan energii w “Must Be The Music”. Czy to ona wygra program?

  Już w najbliższą niedzielę przedostatni castingowy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music". Na scenie pojawi się zespół Magija z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Aichą. - Ty to jesteś petarda! - powiedziała do wokalistki zespołu Kora. I rzeczywiście, w naszym wideo możecie zobaczyć, że Aicha na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a utwór "If I Go" z repertuaru Elly Eyre brzmiał, jakby był stworzony właśnie dla niej. Czy zespół Magija ma szansę na przejście do półfinałów. Czy powalczy o zwycięstwo w tej edycji "Must Be The Music"? Dowiemy się już w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.