Kora

Synonimy:
Kora, Kora Jackowska Olga Jackowska
Inne znaczenia:
KORBANK-PDA (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - Kora (16)

Zdjęcia - Kora (0)

 • Rozrywka
  Za kulisami finału siódmej edycji "Must Be The Music" jurorka Kora odważyła się ściągnąć chustę, ukazując krótkie, odrastające po chemioterapii włosy
 • Rozrywka
  Jak donosiły pod koniec kwietnia tabloidy, piosenkarka wygrywa walkę z chorobą i nie musi przechodzić kolejnych "chemii"
 • Rozrywka
  Kora jest jurorką "Must Be The Music" od pierwszej edycji programu
 • Rozrywka
  "Robiłam testy BRC1 i BRC2, a potem lekarz mi powiedział: to choroba śmiertelna. Nie histeryzowałam. Jest coś takiego, że trzeba się z tym zmierzyć. Jak ma się siłę wewnętrzną, to się zmierzysz. Przede wszystkim ja się potwornie źle czułam. Była operacja - refleksja przychodzi później (...) Ja się naprawdę strasznie czułam. I w tym okresie rzeczywiście nie chciało mi się żyć. Byłam potwornie słaba i zmęczona. Jak zaczęłam wracać do sił, to przede wszystkim poczułam się bardzo czysta wewnętrznie" - opowiadała Kora w wywiadzie
 • Rozrywka
  Przypomnijmy, że Kora zachorowała na nowotwór jajnika
 • Rozrywka
  Kora ujawniła, że nagrania castingowych odcinków siódmej serii Must Be The Music" były dla niej "ogromnym wyczynem"

Filmy - Kora (30)

 • Kora ostro o Jamesie Arthurze: To ćwok!

  Kora w swoich ocenach bywa bardzo ostra. Tym razem dostało się Jamesowi Arthurowi, którego piosenkę „Impossible” zaśpiewał jeden z uczestników „Must be the music”. Angielski wokalista wystąpił gościnnie w poprzedniej 6. edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" w jednym z odcinków półfinałowych. Nie wiadomo, czym tak bardzo ujął Polaków, ale jedno jest pewne - James Arthur to nowy idol słuchaczy nad Wisłą. Artysta ma aż 100 tysięcy polskich fanów na Facebooku i z pewnością nie spodoba im się to, co powiedziała o ich idolu Kora.
 • Kora zachwycona urodą uczestnika „Must Be The Music 7”

  - Jesteś piękny! Chciałabym, żeby wszyscy Polacy wyglądali tak jak ty! - wyznała podekscytowana Kora Pawłowi Storożyńskiemu, liderowi polsko-francuskiej grupy Storo.
 • Kora na planie „Must Be The music 7”

  Jeżeli którykolwiek z uczestników "Must Be The Music" liczył na taryfę ulgową ze strony Kory, grubo się pomylił.
 • Kora: A idźcie w p...!

  Kora jak zwykle w formie. Jurorka "Tylko muzyka. Must be the music" i legendarna wokalistka i autorka tekstów Maanamu, to jedna z najbarwniejszych postaci jurorskiego składu show. Co tydzień potrafi zaskoczyć wszystkich, łącznie z samą produkcją programu. W pierwszych dwóch edycjach ciągle rzucała niecenzuralne komentarze i bardzo łatwo się podpalała. Stąd w jej wypowiedziach było sporo "pików".