Kora

Synonimy:
Kora, Kora Jackowska Olga Jackowska
Inne znaczenia:
KORBANK-PDA (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - Kora (369)

Zdjęcia - Kora (104)

 • Rozrywka
  Fobią Kory jest przebywanie w sypialni z inną osobą. Z tego powodu jej mąż, Kamil Sipowicz, śpi w oddzielnym pokoju
 • Rozrywka
  Samoloty to także "konik" Kory Jackowskiej. (fot. Jarosław Antoniak)
 • Rozrywka
  Jesienią 2013 roku Kora przeszła operację w związku z wykryciem u niej raka jajnika. Kolejne miesiące to chemioterapia, która miała powstrzymać nowotwór. Sytuacja wyglądała na opanowaną wiosną tego roku, kiedy to Kamil Sipowicz, mąż jurorki "Must Be The Music", ogłosił, że nie musi się ona już leczyć. Na razie wokalistka wciąż jeździ do szpitala, a stan nie pozwala jej na koncertowanie
 • Rozrywka
  Jak donosiły pod koniec kwietnia tabloidy, piosenkarka wygrywa walkę z chorobą i nie musi przechodzić kolejnych "chemii"

Filmy - Kora (39)

 • Kora podczas wakacji będzie malować w Brazylii

  Kora ma już zaplanowane wakacje. Pojedzie do Brazylii. Gwiazda chce tam pisać piosenki oraz malować. Tak twórczo spędzany czas to jej jedyny sposób na relaks. Wokalistka właśnie skończyła zdjęcia do 10. edycji show „Must Be the Music”. 8 czerwca Kora świętowała swoje 64. urodziny. Z tej okazji na Facebooku projektanta mody Arcadiusa pojawiło się zdjęcie przedstawiające jego i wokalistkę podczas egzotycznej podróży. – Kontaktujemy się oczywiście na Skype, widzimy, rozmawiamy godzinami. Arcadius należy do nielicznego grona ludzi poznanych dosyć późno w moim życiu, bo jestem wierna w przyjaźni, których ja po prostu pokochałam. Kocham Arkadiusza i uważam, że jest częścią mojego życia i mojej rodziny – mówi Kora.
 • Wulkan energii w “Must Be The Music”. Czy to ona wygra program?

  Już w najbliższą niedzielę przedostatni castingowy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music". Na scenie pojawi się zespół Magija z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Aichą. - Ty to jesteś petarda! - powiedziała do wokalistki zespołu Kora. I rzeczywiście, w naszym wideo możecie zobaczyć, że Aicha na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a utwór "If I Go" z repertuaru Elly Eyre brzmiał, jakby był stworzony właśnie dla niej. Czy zespół Magija ma szansę na przejście do półfinałów. Czy powalczy o zwycięstwo w tej edycji "Must Be The Music"? Dowiemy się już w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Kora w "Must Be The Music": To jest światowy utwór!

  Już w najbliższą niedzielę na scenie "Must Be The Music" zobaczymy m.in. zespół Slim Motion, którego występem zachwyciła się sama Kora. Zespół Slim Motion gra od 5 lat. Mimo to nie udało im się jeszcze zrobić oszałamiającej kariery. Wszystko wskazuje jednak na to, że przełom właśnie przed nimi. Po ich występie w 9. edycji "Must Be The Music", niezwykle krytyczna zazwyczaj Kora, nie szczędziła zespołowi komplementów. - Dla mnie rewelacja. Po prostu super. Fantastycznie! Gdzie wyście się chowali? - zachwycała się Kora. - To jest światowy utwór - zawyrokowała jurorka show Czy opinię Kory podzielą pozostali jurorzy? A może dojdzie do kolejnej ostrej wymiany zdań... Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.