Kora

Synonimy:
Kora, Kora Jackowska Olga Jackowska
Inne znaczenia:
KORBANK-PDA (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - Kora (16)

Zdjęcia - Kora (0)

 • Rozrywka
  Za kulisami finału siódmej edycji "Must Be The Music" jurorka Kora odważyła się ściągnąć chustę, ukazując krótkie, odrastające po chemioterapii włosy
 • Rozrywka
  Jak donosiły pod koniec kwietnia tabloidy, piosenkarka wygrywa walkę z chorobą i nie musi przechodzić kolejnych "chemii"
 • Rozrywka
  Kora jest jurorką "Must Be The Music" od pierwszej edycji programu
 • Rozrywka
  "Robiłam testy BRC1 i BRC2, a potem lekarz mi powiedział: to choroba śmiertelna. Nie histeryzowałam. Jest coś takiego, że trzeba się z tym zmierzyć. Jak ma się siłę wewnętrzną, to się zmierzysz. Przede wszystkim ja się potwornie źle czułam. Była operacja - refleksja przychodzi później (...) Ja się naprawdę strasznie czułam. I w tym okresie rzeczywiście nie chciało mi się żyć. Byłam potwornie słaba i zmęczona. Jak zaczęłam wracać do sił, to przede wszystkim poczułam się bardzo czysta wewnętrznie" - opowiadała Kora w wywiadzie
 • Rozrywka
  Przypomnijmy, że Kora zachorowała na nowotwór jajnika
 • Rozrywka
  Kora ujawniła, że nagrania castingowych odcinków siódmej serii Must Be The Music" były dla niej "ogromnym wyczynem"

Filmy - Kora (33)

 • MBTM: Piotr Rogucki pogryzł uczestniczkę!

  Tego w "Tylko Muzyka. Must Be The Music" jeszcze nie było. Piotr Rogucki pogryzł uczestniczkę w... łydkę! Zrobił to na prośbę Kory! Piotr Rogucki po raz kolejny udowodnił, że jest jurorem nieobliczalnym, a na własnej skórze przekonała się o tym 31-letnia Anna Karpińska z Gdańska. "Wygląda Pani smacznie, to na pewno!" - zakomunikował Rogucki, kiedy na scenie pojawiła się Ania. Kora w mig podchwyciła jego wypowiedź i namówiła go na niecodzienne zachowanie. "Piotruś idź panią podgryź. Popodgryzaj troszeczkę pod łydkami" - powiedziała Kora, a Piotr Rogucki posłusznie to zrobił.
 • Must Be The Music: Kora kłóci się z Roguckim!

  Dotychczas Kora i Piotr Rogucki spijali sobie z dzióbków. W 8 edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music", której pierwszy odcinek zobaczycie już w niedzielę 14 września, między jurorami dojdzie do ostrej wymiany zdań. „Ty chcesz mnie zdenerwować, czy co? Ty lepiej mnie nie denerwuj!” - powiedziała do Piotra Kora po tym, jak zobaczyła, że po występie jednego z zespołów Piotr wcisnął "NIE". „Chłopaki, nierówno graliście. Potrzebujecie trochę szlifu. Chodzi o to, żeby to jeszcze miało jakiś wyraz i spójność” - ocenił występ zespołu Piotr. W przeciwieństwie do Roguckiego uczestnicy bardzo spodobali się Korze! „Piotrek tak nie może być!” - powiedziała Kora i... zmieniła ocenę Piotra z "NIE" na "TAK"! No i się zaczęło!
 • Must Be The Music 8: Takiego głosu nie spodziewała się nawet sama Kora!

  Już w najbliższą niedzielę (14 września) o godzinie 20.00 startuje ósma edycja "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Jedną z uczestniczek będzie Amanda Lepusińska. Takiej reakcji Kory uczestniczka zapewne się nie spodziewała.. .
 • Kora ostro o Jamesie Arthurze: To ćwok!

  Kora w swoich ocenach bywa bardzo ostra. Tym razem dostało się Jamesowi Arthurowi, którego piosenkę „Impossible” zaśpiewał jeden z uczestników „Must be the music”. Angielski wokalista wystąpił gościnnie w poprzedniej 6. edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" w jednym z odcinków półfinałowych. Nie wiadomo, czym tak bardzo ujął Polaków, ale jedno jest pewne - James Arthur to nowy idol słuchaczy nad Wisłą. Artysta ma aż 100 tysięcy polskich fanów na Facebooku i z pewnością nie spodoba im się to, co powiedziała o ich idolu Kora.