koncert

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Koncert (Film (2009)[Le Concert] Reż.Radu Mihaileanu) ,

Artykuły - Koncert (6475)

Zdjęcia - Koncert (-4)

Filmy - Koncert (110)

 • Fanka wdarła się na scenę. Jak gwiazda z tego wybrnęła

  Celine Dion wykazała się niezwykłą wyrozumiałością i spokojem, kiedy na jej scenę w Las Vegas wtargnęła natarczywa fanka. Kobieta chciała przytulać wokalistkę i nie dała się dotknąć ochroniarzom. - Niektórzy ludzie przechodzą przez wiele rzeczy. Niektórzy po prostu potrzebują porozmawiać - skomentowała gwiazda. (STORYFUL/x-news)
 • Utalentowana kura dała popis gry na minipianinie

  Ta kura jest naprawdę utalentowana. Pewnego dnia zagrała improwizowany koncert na mini pianinie. Przysłuchiwały się jej małe kurczaki oraz właścicielka, która nagradzała smakołykami umuzykalnionego zwierzaka. (STORYFUL/x-news)
 • Adele zaatakowana przez komary podczas koncertu w Brisbane

  Australia. Podczas koncertu w Brisbane Adele została niespodziewanie zaatakowane przez komary. Nie zepsuło to dobrego humoru piosenkarki, która zapewniła publiczność, że wcale nie boi się owadów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Wtargnął na scene, by przytulić gwiazdę

  Helsinki, Finlandia. Lana Del Rey dała występ w ramach Helsinki Flow Festival. Podczas koncertu w piątek (11.08) na scenę wtargnął fan, by uściskać swoją idolkę. Chłopak przebrnął przez ochronę, która chwilę później momentalnie wyrwała go z rąk ulubionej wokalistki. (STOFYUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.