kolekcja

Artykuły - Kolekcja (514)

Filmy - Kolekcja (45)

 • Kocha zabytkowe motocykle. Stworzył kolekcję, która liczy 100 pojazdów

  Pierwszy dwukołowiec kupił, gdy jeszcze chodził do szkoły. Tak zaczęła się jego pasja. Serbski agent nieruchomości, Dragan Markusev tak bardzo pokochał swoje stare motocykle, że nie miał serca ich sprzedać. Zamiast tego, postanowił zostać kolekcjonerem. Obecnie jego imponujący garaż mieści ponad 100 dwuśladów, które chętnie pokazuje odwiedzającym jego małe muzeum w Pancevie, położonym niecałe 40 km od Belgradu. (Associated Press/x-news)
 • Kate Moss pokazała nową kolekcję ubrań, inspirowanych jej szafą

  Supermodelka Kate Moss stworzyła nową kolekcję dla Topshopu. Urodzona w Essex królowa wybiegu uczestniczyła osobiście w pokazie kolekcji, który zorganizowano na londyńskiej Oxford Street. Moss "bardzo pochlebne" wyrażała się o kolekcji. - Zobaczyłam dziewczyny chodzące po Oxford Street. Wyglądały świetnie. To było bardzo pozytywne – mówiła modelka. - Kocham ubrania. Kocham to, co robię, uwielbiam być w jednym pokoju z innymi projektantami, stylistami i dziewczynami, które wiedzą o tkaninach wszystko. Uwielbiam to robić. Dla mnie to coś bardzo prawdziwego. Dlatego też wierzę w sukces - dodała. Kolekcja wiosna/lato była inspirowana prywatną szafą Kate Moss. W kolekcji użyto luksusowych tkaniny, takich jak przetykany złotem jedwab z Włoch czy niesamowite koronki z Indii. Wśród gwiazd przybyłych na pokaz była m.in. aktorka Sienna Miller.
 • Przybylski: Do mojej pracowni najpierw trafiali panowie...

  Tym razem było trochę kosmicznie. Co kolekcja, to szukam w innej sferze. Pulsar, moja inspiracja, to gwiazda, która odradza się, a to jest bliskie mojej ideologii, że koniec może być też początkiem - mówi projektant.
 • Jak oni się ubrali?

  Joanna Krupa na pokazie najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego zaprezentowała się w sukience od innego projektanta - Dawida Wolińskiego. Robert Kupisz założył ubrania ze swojej kolekcji Gelem. Marcin Tyszka połączył "to co jest najfajniejsze z polski, z tym co jest najfajniejsze na świecie". W garniturze od Mariusza Przybylskiego pojawił się Mateusz Damięcki.