kochać

Synonimy:
zakochanie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kochać (259)

Filmy - Kochać (8)

 • Dlaczego zakochujemy się w niewłaściwych osobach?

  38-letnia tłumaczka pracująca dla FBI miała rozpracować jednego z dżihadystów przebywających w Syrii. W trakcie wykonywania zadania zakochała się w nim, a nawet została jego żoną. Dlaczego kobiety zakochują się w draniach? - Poszukujemy adrenaliny, niepewności - powiedziała psycholog Magdalena Chorzewska. - Kobiety częściej wybierają drani wtedy, kiedy mają owulację - zaznaczyła. Co jeszcze wpływa na takie wybory pań? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Zakochał się od pierwszego wejrzenia we... własnej żonie

  Salt Lake City, Utah, USA. Gdy Jason Mortensen wybudził się z narkozy po operacji przepukliny, zobaczył, że przy jego szpitalnym łóżku siedzi piękna nieznajoma. Był przekonany, że przysłał ją lekarz, kobieta oznajmiła jednak Jasonowi, że jest... jego żoną. Zachwycony mężczyzna stwierdził, że wygrał los na loterii. Nagranie z tego niezwykłego przebudzenia trafiło do sieci, gdzie robi zawrotną karierę, zwłaszcza wśród płci pięknej (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Z miłości eksplodowały im głowy!

  Ahhh, te motyle w brzuchu. Kto się zakochał, ten wie, że miłość potrafi przyspieszyć bicie serca... W niektórych przypadkach stan ten wywołuje również eksplodowanie niektórych istotnych dla funkcjonowania organizmu partii ciała. Zobaczcie sami...
 • "Trzeba kochać i tańczyć"

  "Kochaj i tańcz" to pierwszy polski film opowiadający o miłości i tańcu. Katarzyna Figura wzięła udział w tym tanecznym obrazie.