kłótnia

Artykuły - Kłótnia (297)

 • Kłótnia doskonała

  Kłótnia doskonała

  Funkcjonowanie mózgu pod wpływem emocji.
 • Niewyspanie - główny powód kłótni młodych rodziców

  Niewyspanie - główny powód kłótni młodych rodziców

  Narodziny dziecka są dla każdej pary dużym egzaminem. Świeżo upieczeni rodzice muszą stawić czoła różnym kryzysom. Z praktyki terapeutycznej prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza wynika, że najczęściej źródłem konfliktu jest to, że młoda mama jest... niewyspana.
 • Wojny domowe: Co robić, by sprzeczki nie przerodziły się w kryzys

  Wojny domowe: Co robić, by sprzeczki nie przerodziły się w kryzys

  Dobrane pary się nie kłócą? To mit!
 • Jak reagować, gdy dzieci się kłócą?

  Jak reagować, gdy dzieci się kłócą?

  Kłótnie między dziećmi - rzecz normalna. Jak się okazuje, czasem dorośli mają problem, jak postąpić w takiej sytuacji. Jak doprowadzić do rozejmu? Czy rzeczywiście zawsze należy szukać winnego? - na te i inne pytania psycholog Justyna Korzeniewska odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN".
 • Taki z ciebie macho?

  Taki z ciebie macho?

  ​Mirek zawsze siedział w ostatniej ławce, a ja w pierwszej.
 • Czy w małżeństwie można odmówić?

  Czy w małżeństwie można odmówić?

  „Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że cię nie opuszczę aż do śmierci”. Każdy kojarzy te słowa przysięgi małżeńskiej. Jednak każdy ze świeżo upieczonych małżonków posiada swój własny schemat jego funkcjonowania jako przyszłego męża/żony. Niestety wśród wielu z nas dominuje jeszcze schemat, że mężowi „nie można odmawiać”. A niby dlaczego nie?
 • Seks na zgodę? Czemu nie!

  Seks na zgodę? Czemu nie!

  Nie jest tajemnicą, że seks po zakończeniu kłótni jest czymś często spotykanym. Jednak jak można wytłumaczyć fakt, że agresja i seksualność mogą tak blisko i harmonijnie współistnieć?
 • Pokolenia Polaków: Co nas łączy, a co dzieli

  Pokolenia Polaków: Co nas łączy, a co dzieli

  Większość z nas uważa, że społeczeństwo bez starych ludzi byłoby uboższe.
 • Wyrosłam ze swojego partnera

  Wyrosłam ze swojego partnera

  Gdy pierwsze zauroczenie mija, różnice między partnerami są coraz bardziej widoczne. Zwłaszcza gdy jedno jest ambitne, a drugie tkwi w miejscu. To jednak nie powód do rozstania! Te różnice dadzą się pogodzić.

Filmy - Kłótnia (6)

 • Starcie Junckera z Tajanim w Parlamencie Europejskim

  Szef KE Jean Claude-Juncker skrytykował we wtorek małą frekwencję podczas debaty w Parlamencie Europejskim podsumowującej maltańską prezydencję w Radzie UE. Przerwał mu szef PE Antonio Tajani. "Jesteście śmieszni" - odpowiedział Juncker.
 • Starcie Junckera z Tajanim w Parlamencie Europejskim

  Szef KE Jean Claude-Juncker skrytykował we wtorek małą frekwencję podczas debaty w Parlamencie Europejskim podsumowującej maltańską prezydencję w Radzie UE. Przerwał mu szef PE Antonio Tajani. "Jesteście śmieszni" - odpowiedział Juncker.
 • Na kłótni się nie skończyło!

  Nauczyciel tłumaczył coś uczniowi w bardzo emocjonalny sposób. Ale na krzykach się nie skończyło.
 • Rodzinna kłótnia zakończyła się... śmiercią 6 osób!

  Houston, Teksas, USA. Co najmniej sześć osób, w tym czworo dzieci, zostało zastrzelonych podczas rodzinnej kłótni w Houston w Teksasie. Siódma osoba z ranami postrzałowymi głowy została zabrana do szpitala - walczy o życie. Podejrzany został zatrzymany niedaleko miejsca zbrodni. Jego samochód został unieruchomiony i otoczony przez funkcjonariuszy. Na widok policji mężczyzna wyciągnął broń i wycelował ją w swoim kierunku. Wtedy do akcji wkroczyli policyjni negocjatorzy. Funkcjonariusze podejrzewają, że mężczyzna był w drodze do innego domu, gdzie planował kontynuować swoje zbrodnicze dzieło. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski