Klaudia Halejcio

Artykuły - Klaudia Halejcio (110)

 • Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio za 10 lat widzi się jako świadomą swej wartości kobietę, żonę, a także matkę. Obecnie gwiazda skupia się na pracy. Podkreśla, że choć praca w teatrze wiąże się z dużym stresem - szczególnie w przypadku spektakli premierowych, gdzie próby bywają wyczerpujące - to zmęczenie motywuje ją do dalszej pracy.
 • Klaudia Halejcio wyeksponowała dekolt

  Klaudia Halejcio wyeksponowała dekolt

  Klaudia Halejcio powoli wyrasta na, kolejną w polskim show-biznesie, fashionistkę. Młoda aktorka przywiązuje olbrzymią wagę do najnowszych trendów i perfekcyjnego wyglądu. Może pochwalić się również nienaganną sylwetką.
 • Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio uwielbia halloweenowe imprezy. Odbywają się one w jej mieszkaniu lub w domu któregoś z jej przyjaciół, a uczestnicy muszą samodzielnie przygotować dla siebie kostium. Gwiazda twierdzi, że woli domówki od imprez w klubie, te drugie nie mają bowiem takiego uroku.
 • Klaudia Halejcio na ELLE Style Awards

  Klaudia Halejcio na ELLE Style Awards

  ELLE Style Awards to jedna z tych imprez, na których po prostu wypada się pokazać. Na tegorocznej gali, która odbyła się w Forcie Sokolnickiego, zjawił się tłum polskich gwiazd ze świata mody, filmu i telewizji.
 • Klaudia Halejcio w futrzanym wdzianku

  Klaudia Halejcio w futrzanym wdzianku

  Klaudia Halejcio swoją przygodę z polskim show-biznesem rozpoczęła już jako dziecko. Dziś ma 27 lat i właśnie przechodzi widoczną metamorfozę.
 • Klaudia Halejcio: Wielkanoc w hotelu

  Klaudia Halejcio: Wielkanoc w hotelu

  Klaudia Halejcio przygotowuje się do przedpremierowych pokazów nowego spektaklu. Od kilku miesięcy intensywnie pracuje, dlatego podczas świąt wielkanocnych zamierza odpocząć. Zrezygnowała z tradycyjnych polskich świąt na rzecz rodzinnego wyjazdu w polskie góry.
 • Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Taniec, zwłaszcza na rurze, to ulubiona dyscyplina sportu Klaudii Halejcio. Gwiazda stara się także regularnie biegać i uczestniczyć w zajęciach fitness, mimo że nie przepada za tego rodzaju aktywnością fizyczną. Wie jednak, że dobrze wpływa ona na sylwetkę i samopoczucie. Do uprawiania sportu mobilizuje aktorkę jej partner, Tomasz Barański.
 • Dwie nowe role Klaudii Halejcio

  Dwie nowe role Klaudii Halejcio

  Klaudia Halejcio przygotowuje się do dwóch premier teatralnych. Zagra w spektaklach wyjazdowych Marka Rębacza: "Atrakcyjny pozna panią" oraz "Dwie morgi utrapienia". Gwiazdę można oglądać także na deskach warszawskiego Teatru Komedia oraz w serialu "Pierwsza miłość" na antenie telewizji Polsat.
 • ​Klaudia Halejcio: Specjalizacja z seksuologii

  ​Klaudia Halejcio: Specjalizacja z seksuologii

  ​Klaudia Halejcio twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej, dzięki niej lepiej buduje kreowane postacie. Jako specjalizację w ramach psychologii gwiazda wybrała seksuologię.
 • Długie wakacje Klaudii Halejcio

  Długie wakacje Klaudii Halejcio

  Po raz pierwszy od kilku lat Klaudia Halejcio wybrała się na długi urlop. Gwiazda wypoczywała, zwiedzając Indonezję. Twierdzi, że przeżyła fantastyczną przygodę i mimo powrotu do pracy czuje się zrelaksowana i pełna energii.

Zdjęcia - Klaudia Halejcio (5)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Klaudia Halejcio (19)

 • Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio za 10 lat widzi się jako świadomą swej wartości kobietę, żonę, a także matkę. Obecnie gwiazda skupia się jednak na pracy.
 • Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio uwielbia halloweenowe imprezy. Odbywają się one w jej mieszkaniu lub w domu któregoś z jej przyjaciół, a uczestnicy muszą samodzielnie przygotować dla siebie kostium.
 • Klaudia Halejcio w "Playboyu"?

  Klaudia Halejcio przypomniała, że gra od piątego roku życia, ale w dorosłe życie weszła w wieku 18 lat rolą w serialu "Rezydencja". Dziś określana jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Choć uważa sesje zdjęciowe w "Playboyu" za piękne i zmysłowe, wciąż nie może zdecydować się na udział w jednej z nich. Jednak jako aktorka bez skrupułów eksponuje swoje ciało w teatrze. Uważa bowiem, że nie pokazuje nagości własnej, ale odtwarzanej przez siebie postaci. (źródło: WideoPortal/x-news)
 • Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Taniec, zwłaszcza na rurze, to ulubiona dyscyplina sportu Klaudii Halejcio. Gwiazda stara się także regularnie biegać i uczestniczyć w zajęciach fitness, mimo że nie przepada za tego rodzaju aktywnością fizyczną.