kierowcy

Synonimy:
kieorwcy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kierowcy (2926)

Filmy - Kierowcy (36)

 • Nie zachował dystansu. Kierowca postanowił go ukarać

  Kierowca "siedział mu na ogonie" przez dłuższy czas. Facet postanowił więc przetestować hamulce. Wtedy się zaczęło...
 • Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców. Co to oznacza?

  Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad projektem nowelizacji kodeksu karnego. Resort proponuje zaostrzenie kar wobec pijanych kierowców. Co to oznacza? Czy spowoduje to wzrost bezpieczeństwa na polskich drogach? Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji i Janusz Popiel, prezes Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dalekie podróże szkodzą zdrowiu

  Co czwarty Polak co najmniej raz w miesiącu wyjeżdża w dłuższą, ponad stukilometrową podróż, a co drugi pokonuje takie odległości nawet codziennie. Im dłużej prowadzimy samochód, tym gorzej dla naszego kręgosłupa. Niemalże 85% badanych dostrzega związek między czasem spędzonym za kierownicą, a chorobami zwyrodnieniowymi kręgosłupa – wynika z raportu „Komfort jazdy” przygotowanego na zlecenie Kongsberg Automotive. Kierowcy, pokonując długie trasy, narażeni są na szereg dolegliwości i chorób kręgosłupa. Przez wiele godzin muszą utrzymywać napięcie mięśni i statyczną pozycję. Nie mogą pozwolić sobie na odwrócenie uwagi. Ciężko im także utrzymać poprawną pozycję podczas długiej jazdy.
 • Co za agresja! Kierowca mocno się wkurzył

  Sytuacja z Chin. Facet najpierw zajechał drugiemu kierowcy drogę, ten nie zdążył wyhamować i samochody się zderzyły. Jednak to wymuszający miał pretensje, najpierw wysiadł z samochodu. To co zrobił potem szokuje!