kierowcy

Synonimy:
kieorwcy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kierowcy (2930)

Filmy - Kierowcy (31)

 • Przykazania kierowcy zimą

  Okres zimowy jak zawsze jest najbardziej wymagającym zarówno dla samochodów, jak i ich kierowców. Mróz, śnieg czy gołoledź nie tylko sprawiają, że jazda staje się trudniejsza i znaczniej bardziej niebezpieczna, ale wpływają też negatywnie na stan karoserii, pracę silnika i innych podzespołów auta. Co zrobić, aby zminimalizować negatywny wpływ zimowych warunków? Zdjęcia pochodzą z bazy X-Bank Gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Kierowcy: młodzi kontra doświadczeni

  Niezależność, prędkość, piękne widoki - to Polacy lubią najbardziej w jeździe samochodem. Jakie zachowania kierowców irytują nas najbardziej? Koniecznie zobaczcie odpowiedzi!
 • Gdzie zniknęło 15 mld zł z opodatkowania kierowców

  Posłowie PiS chcą utworzyć Fundusz Dróg Samorządowych, z którego mają być finansowane remonty.Na ten fundusz maja złożyć się kierowcy: paliwa mają podrożeć o 24-25 groszy za litr. Rząd chce uzbierać 5 mld zł rocznie, oraz dodatkowy miliard z podatku VAT. A co się dzieje z podatkiem, który już jest i miał być przeznaczany na budowę dróg? 15 mld zł znika, bo jest wydawane na inne cele.
 • Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców. Co to oznacza?

  Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad projektem nowelizacji kodeksu karnego. Resort proponuje zaostrzenie kar wobec pijanych kierowców. Co to oznacza? Czy spowoduje to wzrost bezpieczeństwa na polskich drogach? Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji i Janusz Popiel, prezes Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych. (Dzień Dobry TVN/x-news)