Kate Middleton

Artykuły - Kate Middleton (77)

Zdjęcia - Kate Middleton (-4)

Filmy - Kate Middleton (9)

 • Książę Jerzy kończy rok. Niezwykłe zdjęcia

  Syn księcia i księżnej Cambridge kończy dzisiaj roczek. Z tej okazji Pałac Buckingham opublikował zdjęcia z wyprawy Williama i Kate wraz z Jerzym do londyńskiego Muzeum Historii Naturalnej. Mały książę był wyraźnie zafascynowany barwnymi motylami, które tam oglądał. Pierwsze urodziny Jerzego - trzeciego w kolejce do brytyjskiego tronu, po Williamie i księciu Karolu - będą prawdopodobnie świętowane w Pałacu Kensington, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół książęcej pary.
 • Świąteczna moda dla młodych mam

  Dla świeżo upieczonych mam nadchodzące święta będą wyjątkowe, spędzą je bowiem po raz pierwszy w towarzystwie swoich pociech. Na pewno też z radością pożegnają dżinsy i T-shirty. Podpowiadamy, jakie kreacje świąteczne i sylwestrowe są idealne dla młodych mam. Muszą one łączyć w sobie komfort i praktyczność z elegancją, a do tego sprytnie maskować mankamenty sylwetki po ciąży.
 • Kiedy syn Williama i Kate obejmie tron?

  Można przypuszczać, że syn Williama i Kate obejmie tron na początku drugiej połowy tego stulecia - mówi Jan Wojciech Piekarski, były ambasador RP w Luksemburgu i Belgii. - To dziecko nie jest prywatną osobą - dodaje dyplomata (TVN24/x-news).
 • Pałac Buckingham wprowadza Procedurę Poporodową

  Londyn, Wielka Brytania. "Jeśli dziecko Kate i Williama urodzi się w nocy - poinformować o tym Elżbietę II dopiero rano, gdy się obudzi" - to fragment oficjalnej Procedury Poporodowej przygotowanej przez Pałac Buckingham. Synek lub córeczka książęcej pary ma przyjść na świat w połowie lipca w szpitalu świętej Marii - tam, gdzie księżna Diana rodziła Williama, następcę brytyjskiego tronu (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Materiał dostępny tylko na terenie Polski