Justin Bieber

Zdjęcia - Justin Bieber (264)

 • Rozrywka
  Zdjęcie Justina Biebera z zatrzymania przez policję obiegło świat z prędkością błyskawicy. Na fotografii nie przypominał on bowiem w żaden sposób człowieka, który właśnie trafi do aresztu. Uśmiech jest przecież najważniejszy! (fot. Handout)
 • Rozrywka
  Porzucanie zwierząt <p>Bieber ma wyjątkowe zachcianki w kwestii swoich futrzanych podopiecznych. Niestety, kiedy zwierzątko znudzi się muzykowi, ten po prostu je porzuca. Taki los spotkał chomika Paca, który trafił do rąk jego fanki oraz małpkę Mally, która trafiła do zoo w Niemczech (fot. Jamie McCarthy)
 • Rozrywka
  Anna Frank byłaby moją fanką <p>O braku wychowania Justina świadczyła jego wizyta w muzeum Anny Frank w Amsterdamie. Piosenkarz i jego koledzy lekceważyli przewodniczkę, zadając dość głupie pytania, aby na koniec w księdze pamiątkowej napisać: "Anna była wspaniałą dziewczyną. Wierzę, że byłaby moją fanką". Kompletny brak wyczucia (fot. Michael Kovac)
 • Rozrywka
  Brak szacunku dla symboli narodowych <p>Podczas koncertu w Argentynie w 2013 roku Bieber zdeptał flagę kraju rzuconą przez fanów na scenę. Następnie statywem do mikrofonu zmiótł ją na ziemię. Oburzeni fani w niewybrednych słowach komentowali ignorancję muzyka (fot. Nicky Loch)

Filmy - Justin Bieber (18)

 • Wytatuowane ciało Justina Biebera

  Zdjęcia wytatuowanego ciała Justina Biebera udostępniła policja z Miami Beach. Wokalista został zatrzymany w styczniu podczas nielegalnego wyścigu. Dopuścił się dwukrotnego przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy, prowadził pod wpływem alkoholu i marihuany. Niespełna 20-letni piosenkarz miał także nieważne prawo jazdy. Został wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Biebera kłopotów z prawem ciąg dalszy

  Justin Bieber złożył na komisariacie w Toronto zeznania w sprawie napaści na kierowcę limuzyny, do której miało dojść pod koniec 2013 roku. Mimo mrozu, przed komisariatem czekały na Justina setki fanów. Gwiazdor przedzierał się przez rozhisteryzowany tłum w asyście ochroniarzy...
 • Justin Bieber znów szaleje

  Gwiazda muzyki pop Justin Bieber najwyraźniej zapomniał już o zatrzymaniu i areszcie i znów świetnie się bawi. Tym razem wyjechał do luksusowego kurortu w Punta Chame w Panamie. Korzystał tam z wodnych atrakcji, a towarzyszyły mu - jak zawsze - rzesz wiernych fanek.
 • Mamy nagranie z zatrzymania Justina Biebera!

  To nagranie umieszczone na Instagramie pokazuje moment zatrzymania Justina Biebera przez policję w Miami Beach. Gwiazdor pędził swoim żółtym Lamborghini. Niespełna 20-letni wokalista miał urządzić wyścigi samochodowe ze swoimi kolegami (dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość - jechał ok. 90 km/h przy ograniczeniu do niespełna 50 km/h). Dodatkowo, policja potwierdziła, że Bieber znajdował się "pod wpływem". Rzecznik policji na czwartkowej konferencji prasowej cytował wokalistę, który miał przyznać, że pił piwo, palił marihuanę i zażywał leki na receptę.