Justin Bieber

Artykuły - Justin Bieber (1004)

 • Piosenki, które są o seksie, ale mogłeś o tym nie wiedzieć

  Piosenki, które są o seksie, ale mogłeś o tym nie wiedzieć

  Wielokrotnie słuchacze mylą znaczenie największych przebojów swoich ulubionych wykonawców. Przez to na temat utworów rodzą się różne, dziwne teorie, a gdy w końcu wokalista lub muzyk wyjaśni, o co chodzi w danej piosence, słuchacz jest ogromnie zaskoczony. Tak może być również w przypadku poniższych piosenek. Oto kilka przykładów utworów, które dotyczą seksu, ale nie wszyscy o tym wiedzą.
 • Justin Bieber odstawia środki pobudzające

  Justin Bieber odstawia środki pobudzające

  Justin Bieber, który promuje obecnie swój nowy album, ujawnił, że przez ostatni rok zażywał środek pobudzający stosowany zazwyczaj przez osoby z ADHD. Lekarze gwiazdora zalecili mu jednak, by przestał, ponieważ martwią się, że wokalista uzależni się od leku.
 • "Sorry" Justina Biebera w poetyckim wydaniu

  "Sorry" Justina Biebera w poetyckim wydaniu

  "Sorry" to utwór Justina Biebera z jego najnowszej płyty "Purpose". Znani aktorzy i wokaliści zmierzyli się z interpretacją tekstu piosenki. Zobaczcie, jak im poszło!
 • Youtube: 5 najbardziej nielubianych klipów

  Youtube: 5 najbardziej nielubianych klipów

  Serwis Youtube daje swoim użytkownikom możliwość wyrażenia swojej dezaprobaty wobec konkretnego filmiku. Można to zrobić w komentarzu, a można też po prostu klikając w ikonkę "nie podoba mi się". Zobaczcie, które teledyski zgromadziły dotąd najwięcej takich głosów na "nie".
 • 7-letni Filipińczyk podbija sieć swoim tańcem

  7-letni Filipińczyk podbija sieć swoim tańcem

  Mały Filipińczyk John Philip Bughaw, znany lepiej jako Balang, po raz kolejny podbił sieć swoim tańcem. Tym razem stworzył niezapomnianą choreografię do utworu "Sorry" Justina Biebera.
 • FKA Twigs, Kendrick Lamar i inni w kampanii Calvina Kleina

  FKA Twigs, Kendrick Lamar i inni w kampanii Calvina Kleina

  Marka Calvin Klein zgromadziła grono muzycznych gwiazd do swojej nowej kampanii. W sesji wzięli udział m.in. FKA Twigs i Kendrick Lamar.
 • Gwiazdy muzyki vs hakerzy. Nieustająca wojna

  Gwiazdy muzyki vs hakerzy. Nieustająca wojna

  Mimo iż sława, wielkie pieniądze i ogromna popularność kojarzą się głównie z pozytywnymi rzeczami, nie zawsze jest kolorowo. Zdarza się bowiem, że na prywatne zdjęcia celebrytów zaczynają polować hakerzy, którzy bardzo chętnie udostępniliby w sieci kompromitujące szczegóły z czyjegoś życia prywatnego. Oto kilka gwiazd, które stały się ofiarami włamań internetowych.
 • Nastolatka wystąpi na Madrid Fashion Week dzięki Justinowi Biebrowi

  Nastolatka wystąpi na Madrid Fashion Week dzięki Justinowi Biebrowi

  W grudniu wokalista rozpoczął poszukiwania dziewczyny, której zdjęcie zobaczył w sieci. Dzięki internautom szybko otrzymał do niej kontakt. Teraz okazuje się, że dziewczyna ma szansę na profesjonalną karierę.
 • Justin Bieber opublikował nowy utwór "I'll Be There"

  Justin Bieber opublikował nowy utwór "I'll Be There"

  Justin Bieber podzielił się z fanami niepublikowanym dotąd utworem "I'll Be There".
 • Zepsute dzieci show-biznesu

  Zepsute dzieci show-biznesu

  Przykłady wielkich międzynarodowych karier pokazują, że gdzieś niedaleko słowa "gwiazda" leży słowo "skandal". A jeśli swoje pierwsze muzyczne kroki stawia się jeszcze będąc dzieckiem, a dorasta pod okiem kamer i na oczach milionów, to trzeba mieć naprawdę silną psychikę, by sobie z tym poradzić. Zobaczcie kilka przykładów gwiazd, które swoje nastoletnie życie spędziły w blasku fleszy, w samym środku gorszącego show-biznesu.

Zdjęcia - Justin Bieber (266)

 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Rok 2014 w muzyce na zdjęciach!

Filmy - Justin Bieber (17)

 • Wytatuowane ciało Justina Biebera

  Zdjęcia wytatuowanego ciała Justina Biebera udostępniła policja z Miami Beach. Wokalista został zatrzymany w styczniu podczas nielegalnego wyścigu. Dopuścił się dwukrotnego przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy, prowadził pod wpływem alkoholu i marihuany. Niespełna 20-letni piosenkarz miał także nieważne prawo jazdy. Został wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Biebera kłopotów z prawem ciąg dalszy

  Justin Bieber złożył na komisariacie w Toronto zeznania w sprawie napaści na kierowcę limuzyny, do której miało dojść pod koniec 2013 roku. Mimo mrozu, przed komisariatem czekały na Justina setki fanów. Gwiazdor przedzierał się przez rozhisteryzowany tłum w asyście ochroniarzy...
 • Justin Bieber znów szaleje

  Gwiazda muzyki pop Justin Bieber najwyraźniej zapomniał już o zatrzymaniu i areszcie i znów świetnie się bawi. Tym razem wyjechał do luksusowego kurortu w Punta Chame w Panamie. Korzystał tam z wodnych atrakcji, a towarzyszyły mu - jak zawsze - rzesz wiernych fanek.
 • Mamy nagranie z zatrzymania Justina Biebera!

  To nagranie umieszczone na Instagramie pokazuje moment zatrzymania Justina Biebera przez policję w Miami Beach. Gwiazdor pędził swoim żółtym Lamborghini. Niespełna 20-letni wokalista miał urządzić wyścigi samochodowe ze swoimi kolegami (dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość - jechał ok. 90 km/h przy ograniczeniu do niespełna 50 km/h). Dodatkowo, policja potwierdziła, że Bieber znajdował się "pod wpływem". Rzecznik policji na czwartkowej konferencji prasowej cytował wokalistę, który miał przyznać, że pił piwo, palił marihuanę i zażywał leki na receptę.