Justin Bieber

Artykuły - Justin Bieber (944)

 • Courtney Love broni Justina Biebera

  Courtney Love broni Justina Biebera

  Wdowa po Kurcie Cobainie, Courtney Love, stanęła w obronie Justina Biebera, na którego spłynęła krytyka fanów Nirvany. Za co? Kanadyjski wokalista postanowił założyć koszulkę z logo tego kultowego zespołu.
 • Rozdano American Music Awards. One Direction z tytułem wykonawcy roku!

  Rozdano American Music Awards. One Direction z tytułem wykonawcy roku!

  Członkowie brytyjskiej grupy okazali się największymi zwycięzcami tegorocznej gali American Music Awards. Formacja zdobyła nagrody w kategorii "wykonawca roku" oraz "zespół roku".
 • Justin Bieber uśmiercony w filmie "Zoolander 2"

  Justin Bieber uśmiercony w filmie "Zoolander 2"

  18 listopada do sieci trafił trailer filmu "Zoolander 2". W zwiastunie oprócz Bena Stillera i Owena Wilsona widzimy również m.in. Justina Biebera. Fani wokalisty będą jednak zwiedzeni. Gwiazdor ginie bowiem już w pierwszej scenie.
 • Justin Bieber: Kosmiczne ceny biletów trasy koncertowej

  Justin Bieber: Kosmiczne ceny biletów trasy koncertowej

  Justin Bieber zaraz przed premierą swojej płyty "Purpose" ogłosił, że rusza w światową trasę koncertową. Ceny biletów, szczególnie tych w wersji VIP, nie zachwyciły jednak fanów.
 • Recenzja Justin Bieber "Purpose": Resocjalizacja rozpoczęta

  Recenzja Justin Bieber "Purpose": Resocjalizacja rozpoczęta

  Samym skandalem za daleko się nie ujedzie. Czy wyrośnięty i skoksowany Bieber ma cokolwiek w zanadrzu, żeby artystycznie bronić swojej racji bytu w świecie sławy?
 • Justin Bieber vs One Direction: Walka o dusze nastolatków

  Justin Bieber vs One Direction: Walka o dusze nastolatków

  Piątek 13 listopada to wydarzenie bez precedensu dla nastoletnich fanów muzyki pop. Otóż ich idole postanowili wypuścić swoje najnowsze dzieła w tym samym czasie. Wojny co prawda nie ma, ale każdy zastanawia się, kto wypadnie lepiej w najnowszych notowaniach.
 • Justin Bieber wkurzył fanów Nirvany i Metalliki

  Justin Bieber wkurzył fanów Nirvany i Metalliki

  Popularny wokalista nie musi nawet próbować śpiewać utworów legendarnych zespołów, aby rozzłościć fanów każdej z kapeli. Wystarczy, że założy koszulkę Metalliki i Nirvany, aby wywołać falę krytyki.
 • Justin Bieber wciąż kocha Selenę Gomez

  Justin Bieber wciąż kocha Selenę Gomez

  W wywiadzie dla "Access Hollywood" Bieber przyznał, że wciąż darzy sympatią Selenę Gomez. Jego była dziewczyna miała również być inspiracją do stworzenia kilku kompozycji na płytę "Purpose".
 • Justin Bieber do fanów: "Przynajmniej klaszczcie do rytmu!"

  Justin Bieber do fanów: "Przynajmniej klaszczcie do rytmu!"

  Justin Bieber zdenerwował się podczas swojego koncertu w Hiszpanii, ponieważ publiczność, która wspomagała jego występ oklaskami, robiła to nierytmicznie. Wokalista postanowił zwrócić swoim fanom uwagę.
 • Justin Bieber na łonie natury (nowy teledysk "I'll Show You")

  Justin Bieber na łonie natury (nowy teledysk "I'll Show You")

  Justin Bieber opublikował teledysk do utworu "I'll Show You" promującego jego nową płytę.

Zdjęcia - Justin Bieber (266)

 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Ariana Grande i Justin Bieber razem
 • muzyka.interia.pl
  Rok 2014 w muzyce na zdjęciach!

Filmy - Justin Bieber (18)

 • Wytatuowane ciało Justina Biebera

  Zdjęcia wytatuowanego ciała Justina Biebera udostępniła policja z Miami Beach. Wokalista został zatrzymany w styczniu podczas nielegalnego wyścigu. Dopuścił się dwukrotnego przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy, prowadził pod wpływem alkoholu i marihuany. Niespełna 20-letni piosenkarz miał także nieważne prawo jazdy. Został wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Biebera kłopotów z prawem ciąg dalszy

  Justin Bieber złożył na komisariacie w Toronto zeznania w sprawie napaści na kierowcę limuzyny, do której miało dojść pod koniec 2013 roku. Mimo mrozu, przed komisariatem czekały na Justina setki fanów. Gwiazdor przedzierał się przez rozhisteryzowany tłum w asyście ochroniarzy...
 • Justin Bieber znów szaleje

  Gwiazda muzyki pop Justin Bieber najwyraźniej zapomniał już o zatrzymaniu i areszcie i znów świetnie się bawi. Tym razem wyjechał do luksusowego kurortu w Punta Chame w Panamie. Korzystał tam z wodnych atrakcji, a towarzyszyły mu - jak zawsze - rzesz wiernych fanek.
 • Mamy nagranie z zatrzymania Justina Biebera!

  To nagranie umieszczone na Instagramie pokazuje moment zatrzymania Justina Biebera przez policję w Miami Beach. Gwiazdor pędził swoim żółtym Lamborghini. Niespełna 20-letni wokalista miał urządzić wyścigi samochodowe ze swoimi kolegami (dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość - jechał ok. 90 km/h przy ograniczeniu do niespełna 50 km/h). Dodatkowo, policja potwierdziła, że Bieber znajdował się "pod wpływem". Rzecznik policji na czwartkowej konferencji prasowej cytował wokalistę, który miał przyznać, że pił piwo, palił marihuanę i zażywał leki na receptę.