Justin Bieber

Artykuły - Justin Bieber (1042)

 • Justin Bieber: Koniec zdjęć z fanami

  Justin Bieber: Koniec zdjęć z fanami

  Justin Bieber wprawił w osłupienie fanów, pisząc im, by przestali prosić go o wspólne zdjęcie. Wokalistka przyznał, że czuje się wtedy jak "zwierzę w zoo" i nie zamierza więcej spełniać takich życzeń.
 • Stare zdjęcie Seleny Gomez i Justina Biebera najpopularniejsze na Instagramie

  Stare zdjęcie Seleny Gomez i Justina Biebera najpopularniejsze na Instagramie

  W marcu tego roku Justin Bieber opublikował na swoim Instagramie stare zdjęcie, na którym widać jego pocałunek z byłą dziewczyną Seleną Gomez. Jest to obecnie najpopularniejsza fotografia w tym serwisie społecznościowym.
 • Rynek muzyczny w 2015 roku. Kto sprzedał najwięcej?

  Rynek muzyczny w 2015 roku. Kto sprzedał najwięcej?

  Bezapelacyjny triumf Adele z płytą "25" oraz większe przychody ze sprzedaży muzyki cyfrowej niż na tradycyjnych nośnikach. To najważniejsze wnioski, które można wyciągnąć z raportu dot. rynku muzycznego w 2015 roku, opublikowanego w kwietniu.
 • PETA krytykuje Justina Biebera

  PETA krytykuje Justina Biebera

  Organizacja PETA walcząca o prawa zwierząt, skrytykowała Justina Biebera po tym, jak gwiazdor opublikował w sieci zdjęcie, na którym głaszcze tygrysa bengalskiego.
 • Justin Bieber broni dreadów

  Justin Bieber broni dreadów

  Nowe uczesanie Justina Biebera mocno poruszyło internautów. Zdjęcie prezentujące dready zebrało ponad 1,7 mln polubień i ponad 85 tys. komentarzy.
 • iHeartRadio Music Awards 2016: Zwycięstwo Taylor Swift. Podziękowania dla Calvina Harrisa

  iHeartRadio Music Awards 2016: Zwycięstwo Taylor Swift. Podziękowania dla Calvina Harrisa

  Taylor Swift była największą wygraną rozdania nagród radiostacji iHeartRadio. Wokalistka zgarnęła nagrody m.in. w kategoriach najlepsza artystka, najlepszy album oraz najlepsza trasa.
 • Justin Bieber: "Sorry" w bollywoodzkiej wersji podbija sieć

  Justin Bieber: "Sorry" w bollywoodzkiej wersji podbija sieć

  Utwór "Sorry" Justina Biebera to jeden z singli, które znalazły się na ostatnim albumie Kanadyjczyka. Do sieci trafił klip do piosenki w wersji bollywoodzkiej, który cieszy się dużą popularnością.
 • Znów to zrobił. Justin Bieber opublikował kolejne nagie zdjęcie

  Znów to zrobił. Justin Bieber opublikował kolejne nagie zdjęcie

  Justin Bieber opublikował kolejne nagie zdjęcie na swoim Instagramie. Fotografia jest niezwykle podobna do tej, którą zrobił sobie przy okazji wakacji w lipcu ubiegłego roku.
 • Justin Bieber odwołuje spotkania z fanami! To depresja?

  Justin Bieber odwołuje spotkania z fanami! To depresja?

  Wokalista Justin Bieber uważa, że spotkania z fanami z cyklu "meet & greet" nie służą jego zdrowiu psychicznemu.
 • Twitter skończył 10 lat. Gwiazdy muzyki "ćwierkają"

  Twitter skończył 10 lat. Gwiazdy muzyki "ćwierkają"

  Mówi się, że w Polsce Twittera przejęli politycy oraz dziennikarze sportowi. Jest w tym dużo prawdy. Polscy artyści zdecydowanie bardziej wolą Facebooka i Instagrama. Jednak na Zachodzie często bywa tak, że to właśnie profil na Twitterze jest prowadzony przez danego wykonawcę regularniej od tego na Facebooku i to on jest głównym kanałem kontaktu na linii gwiazda - fan.

Zdjęcia - Justin Bieber (280)

 • muzyka.interia.pl
  Jaxon Bieber gwiazdą czerwonego dywanu na Grammy 2016
 • muzyka.interia.pl
  Jaxon Bieber gwiazdą czerwonego dywanu na Grammy 2016
 • muzyka.interia.pl
  Jaxon Bieber gwiazdą czerwonego dywanu na Grammy 2016
 • muzyka.interia.pl
  Jaxon Bieber gwiazdą czerwonego dywanu na Grammy 2016
 • muzyka.interia.pl
  Jaxon Bieber gwiazdą czerwonego dywanu na Grammy 2016
 • muzyka.interia.pl
  Jaxon Bieber gwiazdą czerwonego dywanu na Grammy 2016

Filmy - Justin Bieber (19)

 • Nie zgadniesz, co uspokaja to niemowlę

  Krzyczący dziecko natychmiast przestaje płakać, kiedy… słyszy piosenkę Justina Biebera " Love Yourself". Aby sprawdzić swoją teorię, mama małej Layly Potter – Brittnay – co jakiś czas wyłącza piosenkę. Półroczna dziewczynka natychmiast zanosi się płaczem. Do momentu, gdy znów usłyszy pierwsze dźwięki hitu Justina…
 • Ten prezent doprowadził ją do łez

  Jak zaskoczyć swoją dziewczynę? Wystarczy kupić jej bilety na koncert Justina Biebera. Film, nakręcony w Kalifornii 21 marca, przedstawia chłopaka, który wręcza swojej dziewczynie, 22-letniej Kelsi, właśnie taki prezent. Jej reakcja jest bezcenna.
 • Wytatuowane ciało Justina Biebera

  Zdjęcia wytatuowanego ciała Justina Biebera udostępniła policja z Miami Beach. Wokalista został zatrzymany w styczniu podczas nielegalnego wyścigu. Dopuścił się dwukrotnego przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy, prowadził pod wpływem alkoholu i marihuany. Niespełna 20-letni piosenkarz miał także nieważne prawo jazdy. Został wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Biebera kłopotów z prawem ciąg dalszy

  Justin Bieber złożył na komisariacie w Toronto zeznania w sprawie napaści na kierowcę limuzyny, do której miało dojść pod koniec 2013 roku. Mimo mrozu, przed komisariatem czekały na Justina setki fanów. Gwiazdor przedzierał się przez rozhisteryzowany tłum w asyście ochroniarzy...