Justin Bieber

Artykuły - Justin Bieber (801)

 • Madonna o Justinie Bieberze: To mój nowy chłopak

  Madonna o Justinie Bieberze: To mój nowy chłopak

  Madonna i Justin Bieber ujawnili swoje sekrety w programie Ellen DeGeneres.
 • Zobacz, jak Justin Bieber świętował 21. urodziny!

  Zobacz, jak Justin Bieber świętował 21. urodziny!

  W niedzielę, 1 marca, na prywatnej wyspie na Karaibach, odbyła się impreza urodzinowa Justina Biebera.
 • Nowy dom Justina Biebera

  Nowy dom Justina Biebera

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber przeprowadził się do rezydencji w Beverly Hills.
 • Justin Bieber obrzucony jajkami!

  Justin Bieber obrzucony jajkami!

  Stacja Comedy Central w oryginalny sposób promuje audycję, w której komicy będą wyśmiewać kanadyjskiego wokalistę Justina Biebera.
 • Justin Bieber nie wykonał wyroku. Powód?

  Justin Bieber nie wykonał wyroku. Powód?

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber, mimo wyroku skazującego w sprawie aktu wandalizmu, nie zrealizował nakazanych przez sąd pięciu dni prac społecznych.

Zdjęcia - Justin Bieber (126)

 • Rozrywka
  Zdjęcie Justina Biebera z zatrzymania przez policję obiegło świat z prędkością błyskawicy. Na fotografii nie przypominał on bowiem w żaden sposób człowieka, który właśnie trafi do aresztu. Uśmiech jest przecież najważniejszy! (fot. Handout)
 • Rozrywka
  Nadmiar śliny w ustach <p>Justin bardzo chętnie rozdaje swoje DNA. Muzyk opluł już prezenterkę Colette Harrington (kłótnia na siłowni), swojego sąsiada (zwrócił mu uwagę, że za szybko jezdzi samochodem po zamkniętej dzielnicy), DJ-a w klubie w Ohio (bo zła muzyka była) oraz swoich fanów w Toronto (stali pod balkonem jego hotelowego pokoju) (fot. Ethan Miller)
 • Rozrywka
  Brak szacunku dla symboli narodowych <p>Podczas koncertu w Argentynie w 2013 roku Bieber zdeptał flagę kraju rzuconą przez fanów na scenę. Następnie statywem do mikrofonu zmiótł ją na ziemię. Oburzeni fani w niewybrednych słowach komentowali ignorancję muzyka (fot. Nicky Loch)
 • Rozrywka
  Porzucanie zwierząt <p>Bieber ma wyjątkowe zachcianki w kwestii swoich futrzanych podopiecznych. Niestety, kiedy zwierzątko znudzi się muzykowi, ten po prostu je porzuca. Taki los spotkał chomika Paca, który trafił do rąk jego fanki oraz małpkę Mally, która trafiła do zoo w Niemczech (fot. Jamie McCarthy)
 • Rozrywka
  Anna Frank byłaby moją fanką <p>O braku wychowania Justina świadczyła jego wizyta w muzeum Anny Frank w Amsterdamie. Piosenkarz i jego koledzy lekceważyli przewodniczkę, zadając dość głupie pytania, aby na koniec w księdze pamiątkowej napisać: "Anna była wspaniałą dziewczyną. Wierzę, że byłaby moją fanką". Kompletny brak wyczucia (fot. Michael Kovac)
 • Rozrywka
  Małe psy szczekają najgłośniej <p>Bieber jest dość konfliktogenną postacią. Wielokrotnie wdawał się w pyskówki z róznymi osobami (np. z DJ-em na imprezie w Korei, przypadkowymi ludźmi pod klubami). Kiedy konflikty przybierają na sile, Justin chowa się za plecami swoich ochroniarzy (fot. Ethan Miller)

Filmy - Justin Bieber (20)

 • Wytatuowane ciało Justina Biebera

  Zdjęcia wytatuowanego ciała Justina Biebera udostępniła policja z Miami Beach. Wokalista został zatrzymany w styczniu podczas nielegalnego wyścigu. Dopuścił się dwukrotnego przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy, prowadził pod wpływem alkoholu i marihuany. Niespełna 20-letni piosenkarz miał także nieważne prawo jazdy. Został wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Biebera kłopotów z prawem ciąg dalszy

  Justin Bieber złożył na komisariacie w Toronto zeznania w sprawie napaści na kierowcę limuzyny, do której miało dojść pod koniec 2013 roku. Mimo mrozu, przed komisariatem czekały na Justina setki fanów. Gwiazdor przedzierał się przez rozhisteryzowany tłum w asyście ochroniarzy...
 • Justin Bieber znów szaleje

  Gwiazda muzyki pop Justin Bieber najwyraźniej zapomniał już o zatrzymaniu i areszcie i znów świetnie się bawi. Tym razem wyjechał do luksusowego kurortu w Punta Chame w Panamie. Korzystał tam z wodnych atrakcji, a towarzyszyły mu - jak zawsze - rzesz wiernych fanek.
 • Mamy nagranie z zatrzymania Justina Biebera!

  To nagranie umieszczone na Instagramie pokazuje moment zatrzymania Justina Biebera przez policję w Miami Beach. Gwiazdor pędził swoim żółtym Lamborghini. Niespełna 20-letni wokalista miał urządzić wyścigi samochodowe ze swoimi kolegami (dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość - jechał ok. 90 km/h przy ograniczeniu do niespełna 50 km/h). Dodatkowo, policja potwierdziła, że Bieber znajdował się "pod wpływem". Rzecznik policji na czwartkowej konferencji prasowej cytował wokalistę, który miał przyznać, że pił piwo, palił marihuanę i zażywał leki na receptę.