Joanna Jędrzejczyk

Artykuły - Joanna Jędrzejczyk (144)

 • Joanna Jędrzejczyk: Pas jest mój!

  Joanna Jędrzejczyk: Pas jest mój!

  Joanna Jędrzejczyk wie, kiedy wróci do klatki. Była mistrzyni UFC wagi słomkowej stwierdziła, że jej kolejny pojedynek to będzie walka o pas. Polka jest przekonana, że szybko odzyska stracony na początku listopada tytuł.
 • Joanna Jędrzejczyk na pokazie Victoria's Secret

  Joanna Jędrzejczyk na pokazie Victoria's Secret

  Kiedy polskie szafiarki: Jessika Mercedes i Julia Kuczyńska (Maffashion) ustawiały się w kolejce do Adriany Limy, by zrobić sobie z nią zdjęcie i zadać choć jedno pytanie, inna Polka w najlepsze pozowała ze słynną modelką.
 • UFC 2017. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk i dostała bonus

  UFC 2017. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk i dostała bonus

  Joanna Jędrzejczyk (14-1) straciła mistrzowski pas. Na gali UFC 2017 w Nowym Jorku Polka została znokautowana w pierwszej rundzie przez Rose Namajunas (7-3). Amerykanka ma podwójny powód do radości - jest nową mistrzynią i za swój występ dostała jeszcze finansowy bonus.
 • Joanna Jędrzejczyk po walce z Rose Namajunas: Wrócę silniejsza

  Joanna Jędrzejczyk po walce z Rose Namajunas: Wrócę silniejsza

  To była prawdziwa sensacja. Rose Namajunas znokautowała Joannę Jędrzejczyk już w pierwszej rundzie podczas gali UFC 217. Tuż po walce Polka udzieliła emocjonalnego wywiadu dla telewizji ESPN.
 • Joanna Jędrzejczyk straciła pas w wadze słomkowej!

  Joanna Jędrzejczyk straciła pas w wadze słomkowej!

  Joanna Jędrzejczyk (14-1) doznała pierwszej porażki. Na gali UFC 2017, która odbyła się w Nowym Jorku, Polka została znokautowana już w pierwszej rundzie przez Rose Namajunas (7-3) w walce o tytuł w wadze słomkowej.
 • Joanna Jędrzejczyk prowokowała Rose Namajunas przed walką o tytuł w UFC

  Joanna Jędrzejczyk prowokowała Rose Namajunas przed walką o tytuł w UFC

  Joanna Jędrzejczyk w nocy z soboty na niedzielę stoczy kolejną walkę w obronie pasa mistrzyni UFC. Podczas konferencji prasowej Polka ostro prowokowała rywalkę, zwłaszcza gdy pięść naszej zawodniczki wylądowała na twarzy Amerykanki Rose Namajunas.
 • Joanna Jędrzejczyk wyśmiała Karolinę Kowalkiewicz

  Joanna Jędrzejczyk wyśmiała Karolinę Kowalkiewicz

  Joanna Jędrzejczyk (14-0) szykuje się do szóstej obrony tytułu mistrzyni świata UFC. Już 4 listopada, w słynnym Madison Square Garden w Nowym Jorku, Polka zmierzy się z Rose Namajunas (6-3). Pewna siebie "JJ" w swoim stylu podcina skrzydła najbliższej rywalce, a także wbija szpilkę Karolinie Kowalkiewicz.
 • Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Rose Namajunas

  Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Rose Namajunas

  Amerykanka Rose Namajunas będzie rywalką Joanny Jędrzejczyk podczas listopadowej gali UFC 217 w nowojorskiej Madison Square Garden.
 • Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Szlachetnej Paczki

  Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Szlachetnej Paczki

  Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką Szlachetnej Paczki. Mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej już od lat pomaga tej organizacji, ale teraz jeszcze bardziej zaangażuje się w pomoc potrzebującym. - Planuję także namówić moich sponsorów i partnerów biznesowych, aby także włączyli się do tej wspaniałej akcji - powiedziała podczas spotkania w Warszawie.
 • Joanna Jędrzejczyk: Przeszłam długą drogę od zera do bohatera

  Joanna Jędrzejczyk: Przeszłam długą drogę od zera do bohatera

  Mistrzyni świata MMA Joanna Jędrzejczyk w tym roku planuje stoczyć jeszcze jedną walkę. Skupia się jednak nie tylko na treningach, ale otwiera także fundację i poprowadziła treningi zawodniczek Ladies Fight Night.

Filmy - Joanna Jędrzejczyk (10)

 • Mocne uderzenie smaku według Joanny Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA w kuchni

  W kuchni "Dzień Dobry Wakacje" zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk i bloger kulinarny Filip Turowski przygotowali dania inspirowane podróżami po świecie. Na stole pojawiły się potrawy takie, jak: ceviche de camarones, tajskie czerwone curry, keralskie fish moilee czy pudding matcha z ciemnym syropem. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dominacja Joanny Jędrzejczyk w UFC. Wideo

  W nocy z 13 na 14 maja czasu polskiego niepokonana w zawodowym MMA Joanna Jędrzejczyk pokonała jednogłośną decyzją sędziów (50-45, 50-45, 50-44) Brazylijkę Jessicę Andrade, broniąc po raz piąty z rzędu mistrzowskiego pasa UFC w wadze słomkowej. - W mojej opinii to najlepsza walka Aśki w historii jej startów w MMA. Tak szczerze powiem, że średnio widzę kogokolwiek, kto może ją zdetronizować po tym, co pokazała dzisiejszej nocy - powiedział Łukasz "Juras" Jurkowski, zawodnik i komentator MMA. Źródło: Press Focus/x-news
 • Jędrzejczyk o rewanżu z Kowalkiewicz. Wideo

  W połowie listopada Joanna Jędrzejczyk pokonała Karolinę Kowalkiewicz podczas rozgrywanej w nowojorskiej hali Madiosn Square Garden gali UFC 205 w walce o pas mistrzowski w wadze słomkowej/Agencja TVN/x-news
 • Jan Błachowicz pod wrażeniem starcia Jędrzejczyk z Kowalkiewicz

  Joanna Jędrzejczyk obroniła mistrzowski pas federacji UFC w wadze słomkowej. Polka, po wyjątkowo zaciętym boju, pokonała na punkty rodaczkę, Karolinę Kowalkiewicz. - Najważniejsza walka w polskich sportach walki! Tak powinny wyglądać pojedynki o pas! Jestem zadowolony, chociaż było widać, że Aśka jest troszeczkę jakby przygaszona. To nie była ta Aśka, co zawsze, ale pytanie, czy to ona się gorzej czuła, czy może Karolina nie pozwoliła jej rozwinąć się tak, jak inne zawodniczki. Ja sam myślałem, że to nie wyjdzie poza trzecią rundę, a tu jednak mało brakowało, a był moment, że Karolina mogła wygrać. Nie wykorzystała momentu, gdy w 4. rundzie trafiła Aśkę, ale i tak szacunek, że stawiła taki opór, że zmusiła Jędrzejczyk do takiej pracy - powiedział Jan Błachowicz, zawodnik MMA. Źródło: Press Focus/x-news