jasnowidz

Artykuły - Jasnowidz (29)

Filmy - Jasnowidz (9)

 • Krzysztof Jackowski o największych sukcesach w karierze

  Znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski opowiedział nam o swoich największych zawodowych sukcesach. Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 17:00.
 • Krzysztof Jackowski: Zarodek trzeciej wojny światowej już się stał

  - Rok 2015 jest ostatnim rokiem względnej stabilizacji – twierdzi konsekwentnie Krzysztof Jackowski, jasnowidz. Na arenie międzynarodowej sytuacja jest tragiczna. – Mamy już zarodek III wojny światowej. Działają dwa największe mocarstwa militarne, czyli NATO i Rosja. Niby do siebie nie strzelają, ale ich założenia są skrajnie różne. Sytuacja na Bliskim Wschodzie jest bardzo napięta, ale będzie jeszcze gorzej, twierdzi Krzysztof Jackowski. – W ten konflikt włączy się trzecia siła, co może spowodować zaognienie sytuacji – mówi jasnowidz. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dorota Haładyn-Biel: Człowiek nie musi nic mówić; ja widzę, jaki jest problem

  – Trzeba dotknąć energii, która pozwoli uwierzyć. Nie przekonuję osób sceptycznych, bo nie taka jest moja rola. Pacjent nie musi mówić, jaki ma problem; ja to widzę – mówi jasnowidz Dorota Haładyn-Biel. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy istnieją dowody potwierdzające uzdrawiające działania oczyszczania międzypokoleniowego?

  - Ja nie znam się na czarnej magii. Jestem absolutnie zakochana w mistrzu Jezusie – podkreśla Dorota Haładyn-Biel. - Nie muszę widzieć człowieka, aby mu pomóc. Wystarczy mi imię, nazwisko i data urodzenia – dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)