Janusz Korwin-Mikke

Synonimy:
Korwin-Mikke Janusz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Janusz Korwin-Mikke (148)

 • Janusz Korwin-Mikke szokuje w brytyjskiej telewizji. Annie Lennox nie wytrzymała

  Janusz Korwin-Mikke szokuje w brytyjskiej telewizji. Annie Lennox nie wytrzymała

  Annie Lennox oraz Janusz Korwin-Mikke byli gośćmi programu "Good Morning Britain", nadawanego w brytyjskiej telewizji ITV. Znana wokalistka oraz aktywistka wyśmiała słowa polskiego europosła, który stwierdził ponownie, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn.
 • Partia KORWiN zmieniła nazwę

  Partia KORWiN zmieniła nazwę

  Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja przestała istnieć. Na sobotnim kongresie działacze postanowili zmienić nazwę ugrupowania na "WOLNOŚĆ". O decyzji członków partii poinformował na Facebooku lider Janusz Korwin-Mikke.
 • Korwin-Mikke Janusz (ur. 27 października 1942 roku)

  Polityk konserwatywno - liberalny, publicysta, założyciel kilku ugrupowań.
 • Janusz Korwin-Mikke: Twórcy 500+ muszą stanąć przed sądem

  Janusz Korwin-Mikke: Twórcy 500+ muszą stanąć przed sądem

  Janusz Korwin-Mikke w programie "Polityka przy kawie" skrytykował sztandarowe rządowe programy Rodzina 500 Plus i Mieszkanie Plus.
 • Janusz Korwin-Mikke zmienia wizerunek?

  Janusz Korwin-Mikke zmienia wizerunek?

  Na jednym z nagrań, opublikowanym ostatnio w internecie, Janusz Korwin-Mikke pojawił się w nietypowym dodatku. Czy znany z noszenia eleganckich muszek europoseł postanowił na wiosnę odświeżyć swój wizerunek?
 • Korwin o Morawieckim: Lewicowiec popiera lewicowe PiS

  Korwin o Morawieckim: Lewicowiec popiera lewicowe PiS

  - Osobiście gratulowałem panu Kukizowi, że pozbył się osób lewicowych – tak Janusz Korwin-Mikke komentował dziś podczas konferencji prasowej opuszczenie klubu Kukiz'15 przez Kornela Morawieckiego. Sytuacja miała miejsce po tym, jak Morawiecki poprosił Małgorzatę Zwiercan, by podczas jego nieobecności na sali sejmowej oddała za niego głos.
 • Co ma wspólnego Lech Wałęsa z Nikodemem Dyzmą?

  Co ma wspólnego Lech Wałęsa z Nikodemem Dyzmą?

  Znany z barwnych wypowiedzi Janusz Korwin-Mikke podzielił się swoimi przemyśleniami o Lechu Wałęsie. Kim jest, a raczej kim nie jest, były prezydent?
 • Janusz Korwin-Mikke o "500+": Spektakl demagogii

  Europoseł Janusz Korwin-Mikke w ostrych słowach krytykuje program "500+". - Żeruje się na głupich ludziach, bo mądrzy wiedzą, że jak dostaną 500 zł, to zapłacą za to 700 zł w podatkach – powiedział lider partii KORWiN.
 • ​Janusz Korwin-Mikke o 500 złotych na dziecko

  ​Janusz Korwin-Mikke o 500 złotych na dziecko

  - Paręset tysięcy, a może nawet milionów obywateli będzie produkować dzieci dla pieniędzy. To jest fatalne - uważa Janusz Korwin-Mikke.
 • ​Janusz Korwin-Mikke: To jest jakieś szaleństwo smoleńskie

  ​Janusz Korwin-Mikke: To jest jakieś szaleństwo smoleńskie

  Lider partii KORWiN komentuje powołanie przez Antoniego Macierewicza podkomisji do wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Filmy - Janusz Korwin-Mikke (15)

 • Korwin-Mikke o sposobie na kontynuowanie obrad Sejmu (TV Interia)

  Korwin-Mikke o sposobie na kontynuowanie obrad Sejmu (TV Interia).
 • Korwin-Mikke o sposobie na kontynuowanie obrad Sejmu (TV Interia)

  Korwin-Mikke o sposobie na kontynuowanie obrad Sejmu (TV Interia).
 • Korwin-Mikke o karze za "afrykańskie szambo"

  Janusz Korwin-Mikke odniósł się do kary, jaką PE nałożył na niego za wypowiedź o „afrykańskim szambie” zalewającym Europę. - Odwołam się – wskazał eurodeputowany. – Pan Schulz usiłuje swoje prywatne poglądy przedstawić jako poglądy unijne – ocenił. – Powiedział mi nawet, że nie wolno mi powiedzieć, że „trzeba nierobów zmusić głodem do pracy” – dodał. Korwin-Mikke zaznaczył również na antenie Superstacji, że „zrobi Schulzowi znacznie gorszą rzecz niż Boniemu”. Przypomnijmy, że w przypadku starcia Korwin-Boni skończyło się spoliczkowaniem tego drugiego.
 • Korwin: Rząd sobie "bimba" na logikę i na prawo

  Można sobie na opinie "bimbać", natomiast nie można sobie "bimbać" na logikę - powiedział Janusz Korwin-Mikke o opinii KE. Przypomnijmy, że spór o Trybunał Konstytucyjny ciągnie się już od roku. Rozpoczął się od powołania przez sejmową koalicję PO-PSL pięciorga sędziów, w tym dwojga "awansem", w miejsce tych, którym kadencja kończyła się w grudniu, czyli już po październikowych wyborach parlamentarnych.