Jacek Braciak

Artykuły - Jacek Braciak (108)

 • ​Jacek Braciak w filmie "Drzewo i ja"

  ​Jacek Braciak w filmie "Drzewo i ja"

  Jacek Braciak zagrał główną rolę w krótkometrażowym filmie "Drzewo i ja".
 • Jacek Braciak o filmie "Sprawiedliwy": Bardzo mnie to poruszyło

  Jacek Braciak o filmie "Sprawiedliwy": Bardzo mnie to poruszyło

  Już w najbliższy piątek, 19 lutego, na ekranach polskich kin zagości produkcja Michała Szczerbica "Sprawiedliwy". Bohaterów filmu grają m.in. Urszula Grabowska, Jan Wieczorkowski i Aleksandra Hamkało. "Bardzo mnie to wszystko poruszyło" - mówi Jacek Braciak, który w filmie gra ważną postać Pajka.
 • Jacek Braciak: "Serialowa szmata"?

  Jacek Braciak: "Serialowa szmata"?

  Urodził się w Drezdenku, wychował w Rzekcinie, wiosce z... 13 domami. A marzy? O Portugalii!
 • Jacek Braciak: Dziadek podrzucał mi książki z lenistwa

  Jacek Braciak: Dziadek podrzucał mi książki z lenistwa

  Jacek Braciak ("Drogówka", "Pod mocnym aniołem", "Róża") uwielbia piłkę nożną i stare samochody, ale jego największą pasją są książki. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie.
 • "Baw mnie": Braciak jako kaznodzieja i pijak

  "Baw mnie": Braciak jako kaznodzieja i pijak

  Wielki aktor potrafi wszystko - z takiego założenia wyszła Kasia Kwiatkowska i w swoim autorskim talk-show "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" postanowiła przetestować swojego gościa - Jacka Braciaka.
 • Jacek Braciak o OFE: Bardzo wulgarna opinia o transferze do ZUS

  Jacek Braciak o OFE: Bardzo wulgarna opinia o transferze do ZUS

  Jest nowy, aczkolwiek bardzo wulgarny (nawet jak na nasze standardy) polityczny hit internetu. Aktor Jacek Braciak wypowiada się między innymi o Donaldzie Tusku i OFE w drodze do Ostrołęki.

Filmy - Jacek Braciak (13)

 • Jacek Braciak jako kaznodzieja

  Wielki aktor potrafi wszystko - z takiego założenia wyszła Kasia Kwiatkowska i w swoim autorskim talk-show "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show", postanowiła przetestować swojego gościa - Jacka Braciaka. Wręczyła Jackowi kartkę z przepisem na przyrządzenie kaczki i poprosiła, by przeczytał tekst wcielając się w Greya - bohatera książki "50 twarzy Greya", kaznodzieję z mszy dla dzieci oraz pijanego. Zobaczcie jak poradził sobie z dwoma postaciami. Premiera całego odcinka dziś na Polsat Cafe o godz. 21:00.
 • Jacek Braciak pogromcą Artura Barcisia i Cezarego Żaka!

  Po zdobyciu serc europejskich widzów, przebojowy "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" zmierza na nasze ekrany. W tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak, który stanie do walki z dwugłowym smokiem przemawiającym głosami Artura Barcisia i Cezarego Żaka. - W trakcie prac nad Blaszką przypomniały mi się moje zamiłowania z lat dziecinnych - do techniki i jazdy konnej. Pamiętam, jak wykradałem ojcu ze stajni kobyłę i całą noc jeździłem udając Indianina. Miałem strzały. Uszyłem sobie nawet mokasyny z tornistra. Wszystko po to, by nocami podkradać sąsiadom truskawki i śliwki – wspomina aktor.
 • Antoni Pawlicki jako czarnoksiężnik z Oz

  W polskiej wersji językowej filmu "Oz Wielki i Potężny" Antoni Pawlicki użycza głosu głównemu bohaterowi. - Co mnie z nim łączy? Myślę, że słabość do kobiet... - zastanawia się aktor.
 • Smarzowski o filmie "Drogówka"

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, samochody i interesy. Wszystko się zmienia, gdy ginie jeden z nich. O filmie, współpracy z aktorami i nowym projekcie - opowiada reżyser, Wojciech Smarzowski.