INTERIA

Artykuły - INTERIA (48)

 • Rząd PiS szykuje zmiany w mediach

  Rząd PiS szykuje zmiany w mediach

  MKiDN dostrzega konieczność wprowadzenia przepisów prawnych dotyczących koncentracji kapitału na rynku medialnym - napisał wicepremier minister kultury Piotr Gliński w odpowiedzi na interpelację poselską. Treść odpowiedzi cytuje na swych stronach internetowych tygodnik "Wprost".
 • Weź parasol - aplikacja dzięki której nigdy nie zmokniesz

  Weź parasol - aplikacja dzięki której nigdy nie zmokniesz

  "Czy dzisiaj trzeba zabrać parasol?" - to pytanie jesienną porą zadaje sobie praktycznie każdy. Dzięki darmowej aplikacji Weź parasol zawsze będziemy znali odpowiedź na tę istotną kwestię.
 • Aplikacja Okazjum.pl, czyli zakupy w biegu

  Aplikacja Okazjum.pl, czyli zakupy w biegu

  Większa część społeczeństwa prowadzi tryb życia w ciągłym biegu. Nie mamy czasu na spokojne przejrzenie gazetek handlowych czy promocji oferowanych nam przez sklepy. Jak szybko i mobilnie sprawdzić, gdzie warto w danej chwili zrobić zakupy i do jakiego sklepu się wybrać? Bez wątpienia pomocna będzie nowa, ulepszona aplikacja okazjum.pl.
 • Okazjum - aplikacja pomagająca w oszczędzaniu

  Okazjum - aplikacja pomagająca w oszczędzaniu

  Okazjum.pl, największy w Polsce serwis z gazetkami promocyjnymi sieci handlowych, wszedł na rynek aplikacji mobilnych. W Google Play znajdziemy aplikację pozwalającą na przeglądanie gazetek, a co za tym idzie – na porównywanie cen i rozsądne planowanie zakupów.
 • Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej: Finansowe zmagania w Jedynce

  Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej: Finansowe zmagania w Jedynce

  Interia, Telewizja Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają na Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Początek konkursu dzisiaj o godz. 20.25 na stronach Interii, równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
 • Wielki test ekonomiczny w TVP1

  Wielki test ekonomiczny w TVP1

  Telewizja Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają na "Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej". W poniedziałek 22 lutego 2016 r. swoją wiedzę po raz piaty sprawdzą goście w warszawskim studiu, telewidzowie, internauci oraz uczestnicy rozwiązujący test na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Początek testu w TVP1 o godz. 20.25.
 • Quiz: Czy rozpoznasz pierwsze wersje popularnych stron WWW?

  Quiz: Czy rozpoznasz pierwsze wersje popularnych stron WWW?

  Każdy musiał jakąś zacząć. Również popularne dzisiaj strony oraz serwisy. Czy rozpoznasz, która to strona? Aby nie było tak łatwo, zasłoniliśmy niektóre z modułów danej strony. Powodzenia!
 • Założyciel InPostu dla Interii: Zaczęliśmy już zarabiać na przesyłkach kurierskich

  Założyciel InPostu dla Interii: Zaczęliśmy już zarabiać na przesyłkach kurierskich

  - Segment kurierski Grupy Integer w grudniu z milionem paczek osiągnął break even point i zaczyna już zarabiać, lepiej od prognoz rozwija się biznes paczkomatowy. Czekam na szczegóły rządowego projektu dotyczącego podatku od handlu, według którego kurierzy w niektórych przypadkach mieliby wręcz pobierać nową opłatę - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Rafał Brzoska, prezes i założyciel Grupy Integer.
 • Poczta Interia z nagrodą Webstarfestivalu

  Poczta Interia z nagrodą Webstarfestivalu

  Usługa pocztowa Interii została nagrodzona Webstarem w kategorii Informacja i komunikacja. Trofeum zostało przyznane przez jury konkursu. Wyróżnienie otrzymały także: serwis muzyka.interia.pl, który został doceniony w kategorii Rozrywka oraz kampania agencji Semahead, zrealizowana dla Kopalni Soli w Wieliczce.
 • Analiza Interii: PKB w Polsce rośnie szybciej niż zakładano. Czy 2016 rok będzie jeszcze lepszy?

  Analiza Interii: PKB w Polsce rośnie szybciej niż zakładano. Czy 2016 rok będzie jeszcze lepszy?

  Główny Urząd Statystyczny określił szacunkową wysokość wzrostu PKB za 2015 rok na poziomie 3,6 proc., co jest prognozą lepszą od rynkowego konsensusu (3,5 proc.). Czy rok 2016 będzie jeszcze lepszy? Zapytaliśmy ekonomistów co może wspierać wzrost gospodarczy w br., a także jakie są główne zagrożenia, które sprawią, że optymistyczny scenariusz nie zostanie zrealizowany.

Filmy - INTERIA (13)