impreza

Synonimy:
imprezy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Impreza (3684)

Filmy - Impreza (44)

 • Małpka szykuje się na wieczorne wyjścia

  Ta małpa niczym nastolatka szykuje się na sobotni wieczór. Jej opiekunka dba o nią w szczególny sposób. Najpierw jest czesanie i prostowanie włosów, następnie malowanie. Takie zabiegi pielęgnacyjne sprawiają Angel wiele przyjemności. (STORYFUL/x-news)
 • Jaszczurki urządziły sobie kąpiel w naczyniach żaroodpornych

  Wygląda na to, że jaszczurki też mają swój odpowiednik imprezy w jacuzzi. Zobaczcie jak gady odpoczywają, pluskając się w wodzie w… naczyniach żaroodpornych. Nie ma to jak relaks w upalne dni! (STORYFUL/x-news)
 • Małe kozy imprezują w wannie

  Stany Zjednoczone. Małe dziewczynki postanowiły urządzić niezwykłą imprezę swoim kózkom. Nalały wody do wanny i wrzuciły do niej plastikowe piłeczki. Nie zabrakło również baniek mydlanych oraz specjalnej dyskotekowej lampy. Zabawa była naprawdę udana. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Psia impreza na basenie

  Michigan, Stany Zjednoczone. Wygląda na to, że nie tylko ludzie lubią urządzać imprezy nad basenem. Te pieski uwielbiają bawić się wspólnie w wodzie. Skokom do zbiornika i nurkowaniu nie ma końca! UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.