igrzyska olimpijskie

Synonimy:
Igrzyska, igrzyska olimpisjkie
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Igrzyska olimpijskie (1982)

Filmy - Igrzyska olimpijskie (43)

 • Bohaterka afery wyrzucona zwioski olimpijskiej!

  Ingrid De Oliveira została bohaterką małego skandalu podczas igrzysk w Rio. Uprawiała ona seks z kolegą z kadry, kajakarzem Pedro Henrique Goncalvesem Kilkanaście godzin po upojnej nocy czekała ją rywalizacja o medale na basenie olimpijskim. Startowała razem z Giovanną Pedroso w turnieju skoków synchronicznych, ale Brazylijki zajęły dopiero 8. miejsce. Koleżanka była tak niezadowolona z wyniku, że doniosła na Oliveirę. Ta kompilacja skoków powstała jeszcze przed rozpoczęciem igrzysk. Dziewczynę nazwano najseksowniejszą skoczkinią tej imprezy. Słusznie?
 • Gimnastyka kiedyś, a dziś

  To niesamowite jak bardzo różnią się występy sprzed kilkudziesięciu lat, w porównaniu do teraźniejszych. Myślicie, że na kolejnych igrzyskach występy będą jeszcze bardziej urozmaicone?
 • Kolejny medal w kajakarstwie! Srebro dla Walczykiewicz

  Mamy kolejny medal na Igrzyskach w Rio! To jest dzień naszych kajakarek - do brązowego medalu Mikołajczyk i Naji, srebro dorzuciła Marta Walczykiewicz! Brawo!
 • Kosmiczna Włodarczyk! Złoto i niesamowity rekord świata!

  Mamy kolejne złoto na Igrzyskach w Rio! To był wielki dzień Anity Włodarczyk. Polka nie tylko znokautowała rywalki i pewnie wygrała olimpijski konkurs w rzucie młotem, ale też pobiła rekord świata.