hity internetu

Artykuły - Hity internetu (13)

 • Dziewczynka zbesztana przez mamę hitem internetu (wideo)

  Dziewczynka zbesztana przez mamę hitem internetu (wideo)

  Mamy nowy viral! Bohaterkami najświeższego hitu You Tube są dwie małe dziewczynki i ich wściekła mama oraz niewykonany przebój Cher Lloyd.
 • "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  Czego Polacy szukali w sieci w 2012 roku? Poznaliśmy wyniki zestawienia Google Zeitgeist 2012 powstałego na podstawie milionów zapytań wpisywanych w popularną wyszukiwarkę internetową.
 • "Monti Style" hitem Internetu

  "Monti Style"- ta parodia znanej na całym świecie koreańskiej piosenki "Gangnam Style", dedykowana premierowi Mario Montiemu bije rekordy popularności wśród włoskich internautów. Piosenkę w rytmie rapu i teledysk do niej przygotowała grupa artystów z Toskanii.
 • Hit Internetu: Wjechali samochodem do supermarketu

  Hit Internetu: Wjechali samochodem do supermarketu

  Grupa polskich nastolatków wjechała samochodem do lokalnego supermarketu. Autorzy "żartu" przez nikogo niepokojeni wyjechali ze sklepu drugimi drzwiami, a swoją akcję uwiecznili nagraniem zamieszczonym w serwisie Youtube.
 • Śpiewający wicepremier hitem internetu

  Śpiewający wicepremier hitem internetu

  Wicepremier Nick Clegg niespodziewanie stał się muzycznym idolem Brytyjczyków. Film, w którym przeprasza wyborców za niedotrzymanie słowa, błyskawicznie stał się hitem sieci. Internauci przerobili go na piosenkę, która wkrótce zostanie oficjalnie wydana.

Filmy - Hity internetu (467)

 • Niezwykłe zabawy świnek morskich

  Te świnki morskie, to prawdziwe przyjaciółki. Nigdy się ze sobą nie nudzą. Do ich ulubionych zajęć należy jazda na deskorolce, zabawa fidget spinnerem czy wspólny relaks. A ty jak spędzasz czas ze swoją przyjaciółką? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jak ustawić gromadę kociaków do zdjęcia?

  Właściciel gromady małych kociaków postanowił zrobić im zdjęcie grupowe. Chciał ustawić je w jednym miejscu, ale okazało się to trudniejsze niż przypuszczał. Czy to w ogóle możliwe? (STORYFUL/x-news) Ze względu na przepisy licencyjne, materiał dostępny wyłącznie na terytorium Polski.
 • Czy to najgrubszy jamnik na świecie?

  Portland, Stany Zjednoczone. Obie stał się otyły już jako szczeniak. Jego właściciele, którzy są starszymi ludźmi, przekarmiali go. Z pomocą przyszła Nora Vanatta. Dzięki jej staraniom piesek schudł ponad 24 kg i utrzymuje teraz wagę 10 kg. (STORYFUL/x-news) Ze względu na przepisy licencyjne, materiał dostępny wyłącznie na terytorium Polski.
 • Ławica ryb w obronnym geście. Widok zapiera dech w piersiach!

  Australia Zachodnia. 5 maja Prue Wheeler w rejonie Ningaloo Reef nagrała spektakularne zjawisko. Ławica ryb tworzyła ochroną, wirującą kulę, chroniącą przed drapieżnikami. Ruchy, jakie wykonywały zwierzęta, przypominały artystyczną choreografię. To zdecydowanie warto zobaczyć! )STORYFUL/x-news) Ze względu na przepisy licencyjne, materiał dostępny wyłącznie na terytorium Polski.