gwałt

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Gwałt (Film (2000)[Baise-moi]) ,

Artykuły - Gwałt (513)

Filmy - Gwałt (14)

 • Uchodźca zaatakował nożem podejrzanego o gwałt na jego dziecku. Zastrzeliła go policja

  Niemieccy policjanci zastrzelili mieszkańca obozu dla uchodźców, który próbował zaatakować jednego ze współmieszkańców. Napastnik prawdopodobnie był ojcem dziewczynki, która miała zostać zgwałcona przez zaatakowanego mężczyznę. Do incydentu doszło na terenie jednego z ośrodków dla imigrantów w Berlinie w chwili, gdy funkcjonariusze wyprowadzali z niego skutego kajdankami podejrzanego o gwałt. Policjanci otworzyli ogień, by powstrzymać atak. Napastnik został ciężko ranny i zmarł wkrótce potem w szpitalu. (RUPTLY/X-news)
 • Gwałty, porwania, morderstwa... Echo wojny wciąż ich nęka

  Od zakończenia wojny domowej w Nepalu mija 10 lat. Ta kobieta wciąż jednak nie wie, co stało się z jej mężem, którego 15 lat temu uprowadzili maoistowscy partyzanci. Takich niewyjaśnionych spraw są setki. Władze Nepalu dopiero niedawno postanowiły wszcząć oficjalne śledztwo, które ma wskazać odpowiedzialnych za zbrodnie popełnione na ludności cywilnej. – Porwali człowieka, którego kochałam. Chcę poznać prawdę. To moje prawo. Walczę o to od lat – mówi Shobha Bhatta, ofiara zbrodni wojennych. Gwałty, porwania, morderstwa… Walki pomiędzy maoistowską partyzantką a siłami rządowymi pochłonęły życie tysięcy osób.
 • W ciągu tygodnia, w tym mieście zgwałcono trzy dziewczynki!

  W ciągu jednego tygodnia zgwałcono tu trzy dziewczynki. Władze miasta wprowadziły na miesiąc zakaz sprzedaży alkoholu oraz obowiązującą codziennie od 20, godzinę policyjną dla nieletnich. Mieszkańcy zorganizowali patrole obywatelskie. Zobaczcie co się wydarzyło w tej miejscowości.
 • Szokujący eksperyment. Ile zajmuje wrzucenie pigułki gwałtu do drinka?

  Znany z niezwykłych eksperymentów społecznych videobloger Salads, postanowił pokazać, że wystarczy chwila nieuwagi, by kobieta mogła paść ofiarą złoczyńcy. W sfilmowanej przez siebie prowokacji Salads przysiada się w barach zarówno do samotnych kobiet, jak i do kilku osób. Wykorzystując nieuwagę przypadkowo poznanych kobiet dorzuca coś do zamówionych drinków. We wszystkich pokazanych przypadkach wystarczyła sekunda, by Salads wsypał proszek do szklanki. Po każdym z tych zdarzeń Salads informował kobiety, że był to eksperyment mający na celu uświadomić, jak łatwo można stać się ofiarą przestępcy seksualnego.