gwałt

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Gwałt (Film (2000)[Baise-moi]) ,

Artykuły - Gwałt (508)

Filmy - Gwałt (12)

 • W ciągu tygodnia, w tym mieście zgwałcono trzy dziewczynki!

  W ciągu jednego tygodnia zgwałcono tu trzy dziewczynki. Władze miasta wprowadziły na miesiąc zakaz sprzedaży alkoholu oraz obowiązującą codziennie od 20, godzinę policyjną dla nieletnich. Mieszkańcy zorganizowali patrole obywatelskie. Zobaczcie co się wydarzyło w tej miejscowości.
 • Szokujący eksperyment. Ile zajmuje wrzucenie pigułki gwałtu do drinka?

  Znany z niezwykłych eksperymentów społecznych videobloger Salads, postanowił pokazać, że wystarczy chwila nieuwagi, by kobieta mogła paść ofiarą złoczyńcy. W sfilmowanej przez siebie prowokacji Salads przysiada się w barach zarówno do samotnych kobiet, jak i do kilku osób. Wykorzystując nieuwagę przypadkowo poznanych kobiet dorzuca coś do zamówionych drinków. We wszystkich pokazanych przypadkach wystarczyła sekunda, by Salads wsypał proszek do szklanki. Po każdym z tych zdarzeń Salads informował kobiety, że był to eksperyment mający na celu uświadomić, jak łatwo można stać się ofiarą przestępcy seksualnego.
 • Brutalny gwałt na 71-letniej zakonnicy

  Kolejny brutalny zbiorowy gwałt w Indiach. Tym razem ofiarą zwyrodnialców padła 71-letnia katolicka zakonnica. Próbowała ona powstrzymać grupę mężczyzn, którzy włamali się do przyklasztornej szkoły. Sprawcom udało się zbiec. Zakonnicę w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. W całych Indiach spontanicznie organizowane są modlitewne czuwania w intencji ofiary bandytów. Napastnicy zbezcześcili także klasztorną kaplicę, co wywołało niepokój wśród żyjących w Indiach społeczności chrześcijańskich. W ostatnim czasie w kraju tym nasiliły się ataki na katolickie budowle sakralne
 • Szok! Naoglądał się "Greya" i zgwałcił kobietę

  19-letni Mohammad Hossain dopuścił się gwałtu na jednej ze studentek Uniwersytetu Illinois-Chicago. Chłopak podczas przesłuchania tłumaczył się, że został zainspirowany "Pięćdziesięcioma twarzami Greya". Hossain obecnie przebywa w areszcie, opuści go dopiero po wpłaceniu kaucji w wysokości 500 tysięcy dolarów. Chłopak usłyszy zarzut gwałtu na studentce w jednym z domów studenckich. Podczas przesłuchania napastnik powiedział policjantom, że "odgrywał” sceny z erotycznej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya". (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.