gwałt

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Gwałt (Film (2000)[Baise-moi]) ,

Artykuły - Gwałt (510)

 • Katar: Zgwałcona Holenderka skazana za cudzołóstwo

  Katar: Zgwałcona Holenderka skazana za cudzołóstwo

  Sąd w Katarze skazał w poniedziałek na rok więzienia w zawieszeniu 22-letnią Holenderkę, która trafiła do aresztu w marcu po zgłoszeniu, że podczas wakacji w tym kraju została zgwałcona - podały źródła sądowe. Według MSZ Holandii kobieta jest już na wolności.
 • ​"Gazeta Wyborcza": Bezkarny Krystian W.

  ​"Gazeta Wyborcza": Bezkarny Krystian W.

  Krystian W. z Sopotu wykorzystuje młode dziewczyny - twierdzą informatorzy "Gazety Wyborczej". Gwałci je, szantażuje, bije, zajmuje się też stręczycielstwem - wyliczają. I pozostaje bezkarny. Jedna z jego ofiar popełniła samobójstwo.
 • Lady Gaga: Bolesne wspomnienia wróciły ("Til It Happens To You")

  Lady Gaga: Bolesne wspomnienia wróciły ("Til It Happens To You")

  Lady Gaga podzieliła się niedawno teledyskiem do utworu "Til It Happens To You". Piosenka powstała na potrzeby dokumentu "The Hunting Ground" o studentkach, które padły ofiarą gwałtu. Amerykańska wokalistka ciężko znosiła prace nad utworem, ponieważ jako nastolatka również doświadczyła napaści seksualnej.
 • Były prezydenta Olsztyna skazany za zgwałcenie urzędniczki

  Były prezydenta Olsztyna skazany za zgwałcenie urzędniczki

  Na karę 5 lat pozbawienia wolności skazał w poniedziałek sąd rejonowy w Ostródzie b. prezydenta Olsztyna Czesława M. w procesie za molestowanie kobiet i zgwałcenie urzędniczki, która była w ostatnich tygodniach ciąży. Wyrok nie jest prawomocny.
 • Leszno: Policja szuka gwałciciela i prosi o pomoc

  Leszno: Policja szuka gwałciciela i prosi o pomoc

  ​Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego. Może on mieć związek z gwałtem, do którego doszło w dniu 15 sierpnia br. w Lesznie.
 • Elbląg: Wyrok w procesie ratowników medycznych za gwałt

  Elbląg: Wyrok w procesie ratowników medycznych za gwałt

  Na kary 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu skazał w środę sąd rejonowy w Elblągu dwóch ratowników medycznych, którzy odpowiadali w procesie za zgwałcenie tłumaczki. Wyrok nie jest prawomocny.
 • 20-latka broniła się przed gwałtem. Została zamordowana

  20-latka broniła się przed gwałtem. Została zamordowana

  W sobotę tysiące tureckich kobiet wyszło na ulice. W ten sposób protestowały przeciwko brutalnemu morderstwu Ozgecan Aslan - informuje serwis BBC.
 • "Gazeta Wyborcza": Porażająca niewiedza policjantów w sprawach gwałtów

  "Gazeta Wyborcza": Porażająca niewiedza policjantów w sprawach gwałtów

  Policjanci nie wiedzą o nowelizacji kodeksu karnego i kodeksu postępowania karnego?
 • Usypiał i gwałcił. Ofiarami 100 kobiet

  Usypiał i gwałcił. Ofiarami 100 kobiet

  Namawiał kobiety do wzięcia udziału w eksperymencie związanym z badaniem snu, a później filmował gwałt na nieprzytomnych ofiarach. Serwis CNN opisuje historię japońskiego gwałciciela.
 • Afganistan: Nauczyciel religijny skazany za gwałt

  Sąd w stolicy Afganistanu, Kabulu, skazał na karę 20 lat pozbawienia wolności mułłę za gwałt na 10-letniej dziewczynce. Wyrok został pozytywnie przyjęty przez grupy walczące o prawa kobiet w tym kraju - poinformowała w niedzielę agencja Associated Press.

Filmy - Gwałt (12)

 • W ciągu tygodnia, w tym mieście zgwałcono trzy dziewczynki!

  W ciągu jednego tygodnia zgwałcono tu trzy dziewczynki. Władze miasta wprowadziły na miesiąc zakaz sprzedaży alkoholu oraz obowiązującą codziennie od 20, godzinę policyjną dla nieletnich. Mieszkańcy zorganizowali patrole obywatelskie. Zobaczcie co się wydarzyło w tej miejscowości.
 • Szokujący eksperyment. Ile zajmuje wrzucenie pigułki gwałtu do drinka?

  Znany z niezwykłych eksperymentów społecznych videobloger Salads, postanowił pokazać, że wystarczy chwila nieuwagi, by kobieta mogła paść ofiarą złoczyńcy. W sfilmowanej przez siebie prowokacji Salads przysiada się w barach zarówno do samotnych kobiet, jak i do kilku osób. Wykorzystując nieuwagę przypadkowo poznanych kobiet dorzuca coś do zamówionych drinków. We wszystkich pokazanych przypadkach wystarczyła sekunda, by Salads wsypał proszek do szklanki. Po każdym z tych zdarzeń Salads informował kobiety, że był to eksperyment mający na celu uświadomić, jak łatwo można stać się ofiarą przestępcy seksualnego.
 • Brutalny gwałt na 71-letniej zakonnicy

  Kolejny brutalny zbiorowy gwałt w Indiach. Tym razem ofiarą zwyrodnialców padła 71-letnia katolicka zakonnica. Próbowała ona powstrzymać grupę mężczyzn, którzy włamali się do przyklasztornej szkoły. Sprawcom udało się zbiec. Zakonnicę w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. W całych Indiach spontanicznie organizowane są modlitewne czuwania w intencji ofiary bandytów. Napastnicy zbezcześcili także klasztorną kaplicę, co wywołało niepokój wśród żyjących w Indiach społeczności chrześcijańskich. W ostatnim czasie w kraju tym nasiliły się ataki na katolickie budowle sakralne
 • Szok! Naoglądał się "Greya" i zgwałcił kobietę

  19-letni Mohammad Hossain dopuścił się gwałtu na jednej ze studentek Uniwersytetu Illinois-Chicago. Chłopak podczas przesłuchania tłumaczył się, że został zainspirowany "Pięćdziesięcioma twarzami Greya". Hossain obecnie przebywa w areszcie, opuści go dopiero po wpłaceniu kaucji w wysokości 500 tysięcy dolarów. Chłopak usłyszy zarzut gwałtu na studentce w jednym z domów studenckich. Podczas przesłuchania napastnik powiedział policjantom, że "odgrywał” sceny z erotycznej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya". (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.