głupoty

Artykuły - Głupoty (140)

 • Największe głupoty, jakie powiedziano o e-papierosach

  Jakie to szczęście mieszkać w kraju pełnym specjalistów! Prawo, medycyna, sport, gospodarka - przed Kowalskim nie ma tajemnic. Bronimy swoich poglądów zaciekle i z sarmacką pasją, brzmiąc czasem jak politycy z kultowego "Dnia świra": "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza".
 • Liwni: Dyplomatyczna głupota rządu Izraela szkodzi USA

  Dyplomatyczna głupota rządu Benjamina Netanjahu w sprawie palestyńskiej szkodzi Izraelowi i spycha do narożnika jego największego sojusznika, jakim są Stany Zjednoczone - oświadczyła w poniedziałek liderka opozycji izraelskiej Cipi Liwni.
 • Protasiewicz: Program PO poważniejszy niż SLD, bardziej optymistyczny niż PiS

  Protasiewicz: Program PO poważniejszy niż SLD, bardziej optymistyczny niż PiS

  To będą realne obietnice, nie głupoty jak u Napieralskiego. Będzie też więcej optymizmu niż w tym, co pokazuje PiS - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Jacek Protasiewicz pytany o program wyborczy.
 • Tusk o przekazaniu informacji Białorusi: Głupota

  Tusk o przekazaniu informacji Białorusi: Głupota

  Mianem "głupoty" określił premier Donald Tusk przekazanie przez polską prokuraturę białoruskim śledczym informacji o opozycjoniście Alesiu Bialackim. W ocenie premiera Polska z powodu tego"skandalicznego błędu prokuratora" poniosła wielorakie szkody.
 • Głupota musi boleć!

  Głupota musi boleć!

  Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek. Karolina Korwin-Piotrowska ujawnia, jak reaguje na krytykę i jak planuje dorobić do... emerytury.
 • Dutkiewicz: To świadectwo głupoty

  Dutkiewicz: To świadectwo głupoty

  Głupotą nazwał prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz komentarze nt. nacisków na Komisję Selekcyjną, która nominowała stolicę Dolnego Śląska do objęcia tytułu ESK w 2016 r. - Członkowie jury podjęli decyzję jednomyślnie, a nie są to osoby, na które można wywierać naciski - dodał.

Filmy - Głupoty (4)

 • "Realne obietnice, nie głupoty"

  Program PO to będą realne obietnice, nie głupoty jak u Napieralskiego. Będzie też więcej optymizmu niż w tym, co pokazuje PiS - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM szef sztabu Platformy Obywatelskiej, Jacek Protasiewicz, który konwencję wyborczą swojej partii zapowiedział na 10 września.
 • "Brak szczepionek to głupota"

  Od miesięcy było wiadomo, że zbliża się pandemia grypy i należało się do tego przygotować - mówił w Kontrwywiadzie Janusz Kochanowski.
 • "Zagrałbym Andrzeja Leppera"

  Andrzej Grabowski wypowiada się na temat głupoty ludzkiej,a także różnych ról, w które aktor się wciela.
 • "Przeciwstawiam się głupocie"

  Janusz Radek wypowiada wojnę "idiotycznej rozrywce". Artysta przygotował nowy recital "Dziwny Ten Świat_opowieść Niemenem".