fotografia

Artykuły - Fotografia (355)

Filmy - Fotografia (23)

 • Aligator zanosi dziecko do wody

  Aligator wzbudził zainteresowanie ludzi po tym, jak wziął swoje dziecko do pyska i przeniósł do wody.
 • Szczyt nierozwagi. Turyści fotografują niedźwiedzia

  Ontario, Kanada. Pewien mieszkaniec Kanady zarejestrował niecodzienną sytuację. Na jednej z dróg prowadzących do Ontario tłum gapiów z bliska przyglądał się dzikiemu niedźwiedziowi chowającemu się w zaroślach. Na filmie widać tłum stojący zaledwie w odległości kilkunastu metrów od zwierzęcia, a część z osób fotografuje i nagrywa niedźwiedzia. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Przez 8,5 roku codziennie się fotografował. Efekt jest powalający

  Montreal, Kanada. Przez ponad 8 lat ten mężczyzna codziennie robił sobie zdjęcie. Po uzbieraniu wystarczającej ilości selfie, poskładał fotografie w jedną całość. Zdjęcia stworzyły niesamowitą kompilację. Pozazdrościć pomysłu? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ojciec przez 6 lat codziennie fotografował swojego syna. Zobaczcie niezwykłe wideo

  Kanada. Steve Dumouchelle postanowił zrobić niezwykłą pamiątkę. Od dnia narodzin swojego synka Raya codziennie przez 6 lat uwieczniał go na fotografiach. Następnie połączył wszystkie zdjęcia w całość, dzięki czemu widać, jak chłopczyk dorastał i zmieniał się przez cały ten czas. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.