fotografia

Artykuły - Fotografia (355)

Filmy - Fotografia (25)

 • Robił zdjęcia przez niemal 25 lat. Efekt jest niesamowity

  Karl Baden stworzył niezwykłe nagranie. Przez niemal 25 lat tworzył projekt o nazwie 'Every Day'. Mężczyzna postarał się aby każde codziennie zrobione zdjęcie było maksymalnie do siebie podobne. Podjął się takiego zadania, jak sam stwierdził, by mierzyć w sposób obsesyjny i nieustanny wszelkie zmiany które odbijają się na jego twarzy i ciele, aż do końca życia. Baden w unikalnej formie pokazał upływ czasu zawierając: 24 lata 8 miesięcy i 11 dni w niecałych dwóch minutach.(STORYFUL/x-news)
 • Polski fotograf przyrody zdobywa kolejne nagrody

  Łukasz Bożycki jest biologiem i fotografem przyrody. Jego specjalność to zdjęcia zwierząt. Skąd wie, gdzie znaleźć rzadko spotykane ptaki? Dlaczego zwierzęta są dla niego tak wdzięcznym tematem do fotografowania? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Aligator zanosi dziecko do wody

  Aligator wzbudził zainteresowanie ludzi po tym, jak wziął swoje dziecko do pyska i przeniósł do wody.
 • Szczyt nierozwagi. Turyści fotografują niedźwiedzia

  Ontario, Kanada. Pewien mieszkaniec Kanady zarejestrował niecodzienną sytuację. Na jednej z dróg prowadzących do Ontario tłum gapiów z bliska przyglądał się dzikiemu niedźwiedziowi chowającemu się w zaroślach. Na filmie widać tłum stojący zaledwie w odległości kilkunastu metrów od zwierzęcia, a część z osób fotografuje i nagrywa niedźwiedzia. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.