fotografia

Artykuły - Fotografia (353)

 • Jak wygląda życie w slumsach? Zobacz zdjęcia!

  Jak wygląda życie w slumsach? Zobacz zdjęcia!

  Mimo że nie chce, by nazywano go fotografem, to jego zdjęcia robią ogromne wrażenie. Krzysztof Gasiewicz niejedną daleką podróż ma już za sobą. Ta, którą odbył niedawno, z pewnością nie jest podróżą jego życia, ale tej przygody na pewno nigdy w życiu nie zapomni. Przebywając sześć tygodni w indyjskich slumsach, autor poznał nawyki najbiedniejszych, ich kulturę, a także zyskał przyjaźnie - pamiątkę na całe życie. Co go zaskoczyło w slumsach? Jak przyjęli go mieszkańcy?

Filmy - Fotografia (17)

 • Jak szybko odświeżyć starą ramkę na zdjęcia?

  Ramki na zdjęcia są w niemalże każdym domu! Te stare, ze złuszczającą się farbą z ramy, nie muszą jednak lądować w koszu! Zapomnijcie o kupowaniu nowych, drogich ramek, jeśli chcecie odświeżyć ramki na swoje fotografie - wystarczą drobne triki i dekoracje, które w parę chwil odmienią wasze ramki! Tym razem propozycja na ozdabianie ramki zwykłymi muszelkami - to dziecinnie proste!
 • Filtr na obiektyw z wzorkami - efekt bokeh

  Własnoręcznie zrobione filtry na obiektyw to ciekawy pomysł na kreatywne zdjęcia. Przygotowanie kartonikowych filtrów zajmie wam dosłownie parę minut. Dzięki niemu osiągniecie przepiękny sposób oddawania nieostrości - bokeh. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Samolot dosłownie zmiótł wszystkich

  Samolot pozbył się gapiów czekających na uchwycenie startu.
 • Wychowała się wśród dzikich zwierząt

  Tippi Degre urodziła się i wychowała w Namibii. Od dziecka spędzała czas wśród dzikich zwierząt. Jej rodzice byli profesjonalnymi fotografami dzikiej przyrody więc zostało to uwiecznione na niesamowitych zdjęciach.