fotografia

Artykuły - Fotografia (353)

 • Jak wygląda życie w slumsach? Zobacz zdjęcia!

  Jak wygląda życie w slumsach? Zobacz zdjęcia!

  Mimo że nie chce, by nazywano go fotografem, to jego zdjęcia robią ogromne wrażenie. Krzysztof Gasiewicz niejedną daleką podróż ma już za sobą. Ta, którą odbył niedawno, z pewnością nie jest podróżą jego życia, ale tej przygody na pewno nigdy w życiu nie zapomni. Przebywając sześć tygodni w indyjskich slumsach, autor poznał nawyki najbiedniejszych, ich kulturę, a także zyskał przyjaźnie - pamiątkę na całe życie. Co go zaskoczyło w slumsach? Jak przyjęli go mieszkańcy?

Filmy - Fotografia (20)

 • Niedźwiedź, który został fotografem

  Kiedy fotograf Jim Lawrence rozstawił swój aparat, by sfotografować dziką naturę, jeden z mieszkańców parku przyszedł, by sprawdzić z bliska poczynania ekipy. Niedźwiedź grizzly podszedł do statywu i zajrzał w wizjer lustrzanki. Czyżby zapragnął odwrócenia ról? UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Młoda panda pozuje do zdjęć niczym modelka

  Bifengxia Panda Base to dom dla wielu pand. Jest jednym z najważniejszych miejsc na świecie, w którym przebywają te niezwykłe zwierzęta. To wideo przedstawia małego mieszkańca ośrodka, który ochoczo pozuje do zdjęć. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Astrofotografia w najlepszym wykonaniu

  Tbilisi, Gruzja. Dimitri Goderdzishvili stworzył niesamowity timelapse, wykorzystując zbierane przez siedem miesięcy astrofotografie. Ten zapierający dech w piersiach materiał został zmontowany z ponad 4000 ujęć. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jak szybko odświeżyć starą ramkę na zdjęcia?

  Ramki na zdjęcia są w niemalże każdym domu! Te stare, ze złuszczającą się farbą z ramy, nie muszą jednak lądować w koszu! Zapomnijcie o kupowaniu nowych, drogich ramek, jeśli chcecie odświeżyć ramki na swoje fotografie - wystarczą drobne triki i dekoracje, które w parę chwil odmienią wasze ramki! Tym razem propozycja na ozdabianie ramki zwykłymi muszelkami - to dziecinnie proste!