fan

Synonimy:
fani,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Fan (248)

 • Taylor Swift - najlepsza idolka na świecie?

  Taylor Swift - najlepsza idolka na świecie?

  Wszystkie wielkie gwiazdy wiedzą, jak bardzo ważną rolę w ich życiu odgrywają fani. To dla nich i dzięki nim docierają na szczyty list przebojów. To ich obecność nadaje sens ich artystycznemu istnieniu. Zazwyczaj to ludzie obdarowują swoich idoli prezentami oraz zaskakują zachowaniem. Z Taylor Swift jest nieco inaczej. Wokalistka, która 13 grudnia kończy 26 lat, dba o swoich sympatyków (pieszczotliwie nazywanych Swifties) jak mało kto. Co Taylor Swift robi, by zasłużyć na miano najlepszej idolki na świecie?
 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Zakończyło się głosowanie "Metallica By Request", w którym polscy fani wybierali setlistę na koncert Metalliki w Warszawie (11 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere). Wyniki nie są zaskoczeniem.
 • Britney Spears zignorowała fanów

  Britney Spears zignorowała fanów

  Trzy sekundy - tyle miało trwać spotkanie Britney Spears z najwierniejszymi fanami, którzy za możliwość osobistego poznania gwiazdy zapłacili fortunę.
 • Polscy fani Eurowizji oburzeni!

  Polscy fani Eurowizji oburzeni!

  Telewizja Polska wciąż nie podjęła decyzji co do udziału naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014.
 • Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Dotąd sławni pilnie strzegli prywatności. Tylko najlepszym paparazzi udawało się zrobić im zdjęcie w intymnej sytuacji. Dziś sami zamieszczają prywatne fotki na portalach społecznościowych. To prawdziwa rewolucja w kontaktach z fanami!
 • Kpili z wypadku. Doda odpowiada ostro

  Kpili z wypadku. Doda odpowiada ostro

  Po emisji programu "Na językach" Agnieszki Szulim Doda odpowiedziała listem otwartym do Edwarda Miszczaka, członka zarządu telewizji TVN.

Filmy - Fan (6)

 • Nie tylko my jesteśmy fanami tego typu pieszczot

  O tym, że ludzie relaksują się podczas masażu wiedzą wszyscy. Jednak nie tylko my jesteśmy fanami tego typu pieszczot. Masowanie to coś, co kochają także koty. Jak ten uroczy zwierzak reaguje na masaż? Jego mina jest bezcenna. (STORYFUL/x-news)
 • ''Zdarzają się sytuacje, że fanki chcą wejść do mojego samochodu''

  Nie od dziś wiadomo, że imprezowe życie pełne jest pokus. Gromee, jeden z najpopularniejszych DJ-ów w naszym kraju, zdradza kulisy swojej pracy.
 • Depeche Mode zagrali w Warszawie

  Na Stadionie Narodowym zagrał kultowy zespół Depeche Mode. Brytyjczycy wykonali kultowe "Enjoy the Silence" i "Personal Jesus" oraz utwory z ostatniego albumu "Delta Machine". Na koncert przybyły tysiące fanów, którzy zgodnie twierdzili, że spektakl był znakomity (TVN24/x-news).
 • Znany aktor uratował reporterkę przed własnym ochroniarzem!

  Najnowszy film z udziałem Nicholasa Cage'a - "Tokarev" - elektryzuje mieszkańców położonego w Alabamie miasta Mobile. Są zachwyceni, że obraz z udziałem tak wielkiej gwiazdy, jest kręcony wyłącznie w ich mieście. Tym bardziej, że sam Cage nie zachowuje się jak hollywoodzki gwiazdor... O otwartości aktora przekonała się reporterka lokalnej telewizji, którą Nicholas wziął w obronę przed nadgorliwym policjantem... (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Materiał dostępny tylko na terenie Polski.