Ewa Farna

Artykuły - Ewa Farna (338)

 • ​Ewa Farna poprowadzi nowy program w RMF FM

  ​Ewa Farna poprowadzi nowy program w RMF FM

  W sobotę 11 marca o godz. 15 na antenie RMF FM zadebiutuje nowy program "Ewa Farna - To lubię!".
 • "Idol": Ewa Farna śpiewa po góralsku

  "Idol": Ewa Farna śpiewa po góralsku

  Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment czwartego odcinka "Idola". A w nim m.in. Ewa Farna zaśpiewa z uczestniczką!
 • "Idol": Carolin Mrugała śpiewa przebój Ewy Farnej

  "Idol": Carolin Mrugała śpiewa przebój Ewy Farnej

  "Oż, ty" - tak Ewa Farna skomentowała występ Carolin Mrugały w "Idolu". Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment drugiego odcinka muzycznego show "Polsatu".
 • Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Ewa Farna obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wkrótce ukaże się film dokumentalny opowiadający m.in. o początkach jej kariery muzycznej. Gwiazda przygotowuje także duży koncert - jubileusz chce bowiem świętować razem ze swoimi fanami.
 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?
 • "Idol": Ewa Farna zaśpiewała razem z uczestnikiem

  "Idol": Ewa Farna zaśpiewała razem z uczestnikiem

  Już w najbliższą środę pierwszy odcinek castingowy "Idola". Zobaczymy w nim między innymi 28-letniego Mariusza z Ornety. Jego wykonanie "Hold Back The River" poruszyło Ewę Farną, bo po pewnym czasie, zaczęła śpiewać razem z uczestnikiem. Jak brzmiały ich głosy w jednym utworze? Zobacz fragment programu!
 • Ewa Farna: Jeśli po "Idolu" uczestnicy będą w stanie żyć z muzyki, to będzie to nasz sukces

  Ewa Farna: Jeśli po "Idolu" uczestnicy będą w stanie żyć z muzyki, to będzie to nasz sukces

  Zdaniem wokalistki celem "Idola" nie jest znalezienie potencjalnej supergwiazdy. Sukcesem jurorów będzie raczej umożliwienie pasjonatom utrzymywania się z muzyki. Ewa Farna uważa, że w Polsce możliwe jest zaistnienie na scenie muzycznej bez skandali i stałej obecności w mediach. Przykładem takich artystów jest Dawid Podsiadło i Monika Brodka.
 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  "Wszystko albo nic" to nowa komedia romantyczna, w której występują m.in.: Michał Żebrowski i Paweł Deląg, a partneruje im piękna Tatiana Pauhofová. Piosenkę promującą film napisała popularna wokalistka Ewa Farna. Utwór "Wszystko albo nic" znalazł się na pierwszym miejscu Poplisty, czyli listy przebojów radia RMF FM a teledysk na Youtube przekroczył już milion wyświetleń.
 • Jurorzy "Idola" wspominają studniówkę

  Jurorzy "Idola" wspominają studniówkę

  Elżbieta Zapendowska przed studniówką była relegowana ze szkoły, Wojtek Łuszczykiewicz spędził ten wyjątkowy wieczór w USA na promie zamienionym w kasyno, Janusz Panasewicz na zdjęciu jest tak elegancki, że zupełnie nie można w nim rozpoznać rockandrollowego idola, a Ewa Farna… nie miała studniówki w ogóle.
 • Ewa Farna pokazała młodszą siostrę

  Ewa Farna pokazała młodszą siostrę

  Z okazji 27. urodzin radia RMF FM Ewa Farna nagrała wyjątkowe, rozśpiewane życzenia, przedstawiając w filmie swoją młodszą siostrę, Magdę.

Zdjęcia - Ewa Farna (412)

 • film.interia.pl
  "Idol": Jurorzy
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016
 • muzyka.interia.pl
  Ewa Farna i jej imponujący dekolt na Fryderykach 2016

Filmy - Ewa Farna (21)

 • "Wszystko albo nic": Paweł Deląg i Ewa Farna o filmie

 • Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Ewa Farna obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wkrótce ukaże się film dokumentalny opowiadający m.in. o początkach jej kariery muzycznej.
 • Ewa Farna: w show-biznesie czasem trzeba tupnąć nogą

  Wychowywano mnie na grzeczną dziewczynkę – mówi Ewa Farna. W show-biznesie wokalistka musiała jednak nauczyć się stanowczości i umiejętności walczenia o swoje. Zawsze stara się jednak zachowywać tak, by mogła być z siebie dumna. Zdaniem Ewy Farnej w świecie show-biznesu trzeba umieć walczyć o swoje. Jej samej nie zawsze przychodziło to łatwo, rodzice wpajali jej bowiem nieco inne wartości. Musiała więc nauczyć się stanowczości i umiejętności egzekwowania tego, czego oczekuje od współpracowników.
 • Jak zmieniła się Ewa Farna?

  Ewa Farna, niegdyś szczupła nastolatka, dziś z dumą prezentuje swoje obfite, kobiece kształty. Wokalistka była ostatnio gwiazdą letniego koncertu w Uniejowie, gdzie wystąpiła w dość nietrafionej stylizacji, która dodała jej kilogramów i... lat. Zobaczcie jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda obecnie.