Era

Artykuły - Era (1428)

 • Stare reklamy starych komórek

  Stare reklamy starych komórek

  Pamiętacie jeszcze czasy, gdy najprostszy telefon komórkowy był dobrem luksusowym i niespełnionym marzeniem wielu Polaków? Nie? Może stare reklamy odświeżą wam pamięć.
 • Era G1 obchodzi czwarte urodziny

  Era G1 obchodzi czwarte urodziny

  Cztery lata minęły od debiutu pierwszego smartfona z Androidem na pokładzie, czyli Era G1, znanego również jako HTC Dream. Dla wielu to właśnie to urządzenie rozpoczęło ich przygodę z mobilnym systemem Google i sprawiło, że postanowili oni pozostać wierni Androidowi.
 • Nabici w SMS-y "Czy stałeś się dziś milionerem?"

  Nabici w SMS-y "Czy stałeś się dziś milionerem?"

  Użytkownicy telefonii komórkowej są coraz częściej naciągani na udział w kosztownych loteriach i konkursach. Prezes UOKiK nałożyła na Polską Telefonię Cyfrową karę ponad 21 mln zł, za nierzetelne informowanie o warunkach loterii "Czy stałeś się dzisiaj Milionerem".
 • 15 lat więzienia za udział w zabójstwie dilerów Ery

  Ostateczny jest już wyrok 15 lat więzienia dla Pawła R. za współudział w głośnym w 1997 r. zabójstwie dwóch dilerów telefonów komórkowych pod Warszawą. W środę Sąd Najwyższy oddalił jako "oczywiście bezzasadną" kasację obrony w tej sprawie.
 • "GW": Era grzeszyła, T-Mobile zapłaci

  Loteria SMS będzie kosztować PTC, operatora sieci T-Mobile (poprzednio Era), 5 mln zł, zdecydował Urząd Komunikacji Elektronicznej - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Koniec sieci Era - początek sieci T-Mobile

  Koniec sieci Era - początek sieci T-Mobile

  5 czerwca 2011 roku przestanie istnieć sieć Era, a zastąpi ją T-Mobile - o przyszłości sieci, nowych ofertach i sieci czwartej generacji rozmawiamy z prezesem Polskiej Telefoni Cyfrowej, Mirolavem Rakowskim.
 • Era: 19 maja początek T-Mobile

  Era: 19 maja początek T-Mobile

  Niebawem Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, zdradzi szczegóły dotyczące wprowadzenia do Polski nowej marki, co ma zaowocować korzystnymi ofertami dla klientów. Heyah pozostanie na rynku.
 • Za miesiąc zniknie Era, pojawi się T

  Za miesiąc zniknie Era, pojawi się T

  Zmiana marki zacznie się już w czerwcu, choć główne uderzenie reklamowe przyjdzie w lipcu - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna". To efekt przejęcia polskiej spółki przez Deutsche Telekom.

Filmy - Era (3)