Edyta Pazura

Artykuły - Edyta Pazura (12)

 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa. Żona Cezarego Pazury z powodu nagonki medialnej wielokrotnie chciała uciec do rodzinnego Krakowa. Twierdzi, że nie była przygotowana na taką niechęć i nie wiedziała, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni. Dziś potrafi już radzić sobie z internetowym hejtem - unika konfrontacji i nie przejmuje się negatywnymi emocjami krytykujących ją osób.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.
 • Co Edyta Pazura czyta swoim dzieciom?

  Co Edyta Pazura czyta swoim dzieciom?

  Edyta Pazura opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o książkach, które czyta swoim dzieciom. Dlaczego wyjątkowo lubi rymowane łamańce językowe? Czym książki z serii "Świat w obrazkach" przyciągają dzieci i rodziców?
 • Dla niej zrobię wszystko!

  Dla niej zrobię wszystko!

  Za co kocha żonę, a czego nigdy by jej nie wybaczył? Co sądzi o polskim show-biznesie? I czy to prawda, że boryka się z problemami finansowymi? Aktor odpowiada na niewygodne pytania!
 • Kto w "Tańcu z gwiazdami"?

  Kto w "Tańcu z gwiazdami"?

  W kolejnej edycji tanecznego show wezmą udział m.in. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i... Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury. Propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" otrzymała również Edyta Pazura, aktualna żona aktora, ale ofertę odrzuciła.
 • Żona Pazury odchodzi z telewizji

  Żona Pazury odchodzi z telewizji

  Zmiany w kobiecym programie Polsat Cafe. Z pracy na wizji rezygnuje Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, która przez ostatnie miesiące prezentowała na wizji kobiecy świat luksusu.

Filmy - Edyta Pazura (10)

 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Tylko miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły.
 • Czy Edyta Pazura boi się "hejtu"?

  Żyjemy w czasach, kiedy "hejt" jest bardzo rozpowszechniony. Ludzie myślą, że osoby znane chcą ich pouczać. Ja nie chcę pouczać społeczeństwa. Chcę tylko wyrazić swoje zdanie. Ktoś może się ze mną nie zgadzać, ale chodzi o to, żeby ta dyskusja była zawsze na pewnym poziomie - mówi Edyta Pazura (WideoPortal/x-news)