Ds

Artykuły - Ds (76)

 • 400 tys. DS3. Francuzi wiedzieli, co robią!

  400 tys. DS3. Francuzi wiedzieli, co robią!

  Wprowadzenie na rynek przez Citroena submarki DS mogło się wydawać szalonym pomysłem ale Francuzi doskonale wiedzieli, co robią. W niespełna siedem lat od debiutu pierwszego modelu - DS 3 - produkcja auta przekroczyła właśnie pułap 400 tys. egzemplarzy.
 • DS E-TENSE - francuska ofensywa

  DS E-TENSE - francuska ofensywa

  DS, czyli wyodrębniony z Citroena producent skupiający się na pojazdach segmentu premium, szykuje się do elektrycznej ofensywy. Na swoim stoisku w Genewie Francuzi zaprezentowali prototyp usportowionego, elektrycznego modelu DS E-TENSE.
 • DS E-Tense zadebiutuje w Genewie

  DS E-Tense zadebiutuje w Genewie

  Futurystyczny koncept sportowego coupe marki DS zostanie zaprezentowany za kilka dni.
 • DS dostaną „rewolucyjne” zawieszenie. Wraca hydro?

  DS dostaną „rewolucyjne” zawieszenie. Wraca hydro?

  W czerwcu ubiegłego roku do fanów Citroena dotarła smutna wiadomość. Poinformowano, że wraz z zakończeniem cyklu produkcyjnego obecnego C5 Francuzi na dobre pożegnają się z hydropneumatycznym zawieszeniem...
 • Citroen i Peugeot notują wzrost sprzedaży

  Citroen i Peugeot notują wzrost sprzedaży

  Cały koncern PSA - Peugeot, Citroen i DS, sprzedały w ubiegłym roku nieco więcej aut, niż w 2014.
 • Jest decyzja o produkcji nowego modelu DS

  Jest decyzja o produkcji nowego modelu DS

  Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Komitetu Zakładowego Corinne Spilios, Dyrektor zakładu PSA w Miluzie, poinformowała o decyzji Grupy dotyczącej powierzenia tej fabryce produkcji nowego modelu samochodu.
 • Seria specjalna DS na 60 lat Citroena DS

  Seria specjalna DS na 60 lat Citroena DS

  Z okazji 60-lecia premiery legendarnego Citroena DS nowa marka koncernu - DS - przygotowała specjalną serię limitowaną dla wszystkich modeli gamy: Od DS 3 i DS3 kabrio, przez DS 4 aż po odświeżonego, topowego, DS 5.
 • Ambitne plany marki DS. Nowe salony, nowe modele

  Ambitne plany marki DS. Nowe salony, nowe modele

  ​Sześć modeli samochodów i salony sprzedaży w 200 największych miastach świata - to plany marki DS do 2020 roku. Model DS, samochód, który 60 lat temu rozsławił francuskiego Citroëna, staje się samodzielnym brandem koncernu PSA Peugeot Citroën. Marka liczy na klientów segmentu premium, bo to szybko rosnący i perspektywiczny rynek.
 • Zabezpieczenia Nintendo 3DS złamane za pomocą gry logicznej

  Zabezpieczenia Nintendo 3DS złamane za pomocą gry logicznej

  Pewien haker opracował sposób na uruchomienie własnego oprogramowania na konsoli Nintendo 3DS. Do złamania zabezpieczeń posłużyła mu gra logiczna Cubic Ninja, która pierwotnie została wydana w 2011 roku.
 • The Smurfs 2: The Game - wirtualne smerfy w lipcu

  The Smurfs 2: The Game - wirtualne smerfy w lipcu

  Mogłaby to być ciekawa gra pozwalająca powrócić do wspomnień z dzieciństwa... gdyby nie fakt, że to filmówka, a te przyzwyczaiły nas do niezbyt wysokiej jakości.