dron

Artykuły - Dron (326)

 • RMF: Dron, który rozbił się koło Kętrzyna, może być szpiegowskim samolotem z Rosji

  Jeden z głównych wątków postępowania prokuratury i służb w sprawie niezidentyfikowanego drona, który przedwczoraj rozbił się koło Kętrzyna, niecałe 30 kilometrów od rosyjskiej granicy mówi o tym, że to rosyjski bezzałogowy samolot szpiegowski. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, bezzałogowiec jest badany przez ekspertów wojskowych i cywilnych służb specjalnych.
 • Mężczyzna latający na dronie przed finałem Pucharu Portugalii

  Mężczyzna latający na dronie przed finałem Pucharu Portugalii

  W bardzo nietypowy sposób rozpoczął się mecz finałowy Pucharu Portugalii. Mężczyzna latający na specjalnym dronie podał piłkę sędziemu.
 • Yuneec Breeze 4K - kompaktowy dron z trybem selfie

  Yuneec Breeze 4K - kompaktowy dron z trybem selfie

  Yuneec projektując niewielkiego drona Breeze 4k postawiła na opcję, która spodoba się entuzjastom tzw. selfie, a więc cyfrowych autoportretów. Takie ujęcie z drona z dowolnej odległości i perspektywy z pewnością zrobi wrażenie!
 • DroneGun - broń do "zdejmowania" cywilnych dronów

  DroneGun - broń do "zdejmowania" cywilnych dronów

  Cywilne Drony stają się coraz bardziej popularne, i coraz bardziej irytujące, a nawet niebezpieczne. Jak sobie z nimi poradzić? Australijska firma DroneShield przygotowała odpowiednie rozwiązanie.
 • Intel Shooting Star - nowy dron do pokazów świetlnych

  Intel Shooting Star - nowy dron do pokazów świetlnych

  Intel zaprezentował Intel Shooting Star - drona stworzonego z myślą o specjalnych pokazach świetlnych, łączących sztukę z nowoczesnymi technologiami. Podczas pokazu premierowego w Hamburgu, w niebo wypuszczono aż 500 zsynchronizowanych bezzałogowych statków latających jednocześnie, ustanawiając tym samym nowy rekord Guinnessa.
 • Drony dostarczą pizzę klientom sieci restauracji Domino's

  Drony dostarczą pizzę klientom sieci restauracji Domino's

  Nowozelandzki oddział sieci restauracji Domino's jako pierwszy na świecie zaoferuje swoim klientom regularne dostawy pizzy za pomocą dronów. Demonstracyjny lot odbył się w czwartek w największym mieście kraju - Auckland.
 • Parrot Disco: To nie samolot, to dron!

  Parrot Disco: To nie samolot, to dron!

  Kto z nas nie marzył o tym, żeby zostać pilotem? Usiąść w fotelu w kokpicie samolotu, zwiększyć ciąg, wystartować i patrzeć na zmieniające się przed oczami krajobrazy...
 • Drony przypominające owady i broń laserowa przyszłością brytyjskiej armii

  Drony przypominające owady i broń laserowa przyszłością brytyjskiej armii

  Brytyjczycy w ramach specjalnego funduszu grantowego będą rozwijać innowacyjne technologie obronne. Rząd przekaże firmom i start-upom miliard dolarów m.in. na opracowanie dronów rozpoznawczych o rozmiarach owadów, broni laserowej i zaawansowanych gogli rzeczywistości wirtualnej.

Zdjęcia - Dron (2)

 • nt.interia.pl
  Wojskowe oszustwa Iranu i Korei Północnej

Filmy - Dron (25)