dron

Artykuły - Dron (322)

 • Yuneec Breeze 4K - kompaktowy dron z trybem selfie

  Yuneec Breeze 4K - kompaktowy dron z trybem selfie

  Yuneec projektując niewielkiego drona Breeze 4k postawiła na opcję, która spodoba się entuzjastom tzw. selfie, a więc cyfrowych autoportretów. Takie ujęcie z drona z dowolnej odległości i perspektywy z pewnością zrobi wrażenie!
 • DroneGun - broń do "zdejmowania" cywilnych dronów

  DroneGun - broń do "zdejmowania" cywilnych dronów

  Cywilne Drony stają się coraz bardziej popularne, i coraz bardziej irytujące, a nawet niebezpieczne. Jak sobie z nimi poradzić? Australijska firma DroneShield przygotowała odpowiednie rozwiązanie.
 • Intel Shooting Star - nowy dron do pokazów świetlnych

  Intel Shooting Star - nowy dron do pokazów świetlnych

  Intel zaprezentował Intel Shooting Star - drona stworzonego z myślą o specjalnych pokazach świetlnych, łączących sztukę z nowoczesnymi technologiami. Podczas pokazu premierowego w Hamburgu, w niebo wypuszczono aż 500 zsynchronizowanych bezzałogowych statków latających jednocześnie, ustanawiając tym samym nowy rekord Guinnessa.
 • Drony dostarczą pizzę klientom sieci restauracji Domino's

  Drony dostarczą pizzę klientom sieci restauracji Domino's

  Nowozelandzki oddział sieci restauracji Domino's jako pierwszy na świecie zaoferuje swoim klientom regularne dostawy pizzy za pomocą dronów. Demonstracyjny lot odbył się w czwartek w największym mieście kraju - Auckland.
 • Parrot Disco: To nie samolot, to dron!

  Parrot Disco: To nie samolot, to dron!

  Kto z nas nie marzył o tym, żeby zostać pilotem? Usiąść w fotelu w kokpicie samolotu, zwiększyć ciąg, wystartować i patrzeć na zmieniające się przed oczami krajobrazy...
 • Drony przypominające owady i broń laserowa przyszłością brytyjskiej armii

  Drony przypominające owady i broń laserowa przyszłością brytyjskiej armii

  Brytyjczycy w ramach specjalnego funduszu grantowego będą rozwijać innowacyjne technologie obronne. Rząd przekaże firmom i start-upom miliard dolarów m.in. na opracowanie dronów rozpoznawczych o rozmiarach owadów, broni laserowej i zaawansowanych gogli rzeczywistości wirtualnej.
 • Dron pomógł uratować mężczyznę z zawałem serca

  Dron pomógł uratować mężczyznę z zawałem serca

  Drony są coraz częściej wykorzystywane jako pomoc w różnych dziedzinach życia. Tym razem niewielki, bezzałogowy statek powietrzny pomógł uratować życie starszego mężczyzny i jego wnuczka.
 • Rosja zaprezentowała pierwszego drona zwiadowczego z drukarki 3D

  Rosja zaprezentowała pierwszego drona zwiadowczego z drukarki 3D

  Korzystanie z drukarek 3D staje się niemal tak powszechne, jak używanie dronów podczas konfliktów zbrojnych. Nie powinno więc dziwić, że specjaliści łączą druk 3D z produkcją bezzałogowców. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie otrzymują maszyny zdolne do wykonywania różnych misji w powietrzu.

Zdjęcia - Dron (2)

 • nt.interia.pl
  Wojskowe oszustwa Iranu i Korei Północnej

Filmy - Dron (38)