droga

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Droga (Film (2009) Reż.Grzegorz Korczak) ,

Artykuły - Droga (100)

Filmy - Droga (103)

 • Dwa misie koala w pojedynku na środku drogi

  W Portland w Australii na środku drogi pojedynkowały się dwa misie koala. Zwierzęta o mały włos nie zostały przejechane przez pędzącego tira. Całe zdarzenie zarejestrowała kobieta, która jadąc drogą zauważyła bójkę misiów. Australijka zatrzymała swój samochód i po pewnym czasie zdołała przegonić zwierzęta z drogi. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Cudem uniknęli groźnego wypadku

  Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na australijskiej autostradzie w pobliżu Sydney. Kierowca szkolnego autobusu najwyraźniej pomylił drogę i próbował wrócić ze zjazdu na trasę. Wybrał jednak bardzo zły moment i zajechał drogę rozpędzonej ciężarówce, której kierowca na szczęście zachował zimną krew i dzięki szybkiej reakcji zdołał uniknąć zderzenia. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Samolot rozbija się przy ruchliwej ulicy

  Seatlle, USA. Ze wstępnych ustaleń wynika, że po uderzeniu w linie wysokiego napięcia w samolocie został uszkodzony zbiornik paliwa, który gwałtownie eksplodował. Choć to nieprawdopodobne, w wypadku nikt nie zginął.
 • Nadzór ruchu drogowego w Rosji

  Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest bardzo ważne, więc i najmłodsi postanowili się tym zająć.