droga

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Droga (Film (2009) Reż.Grzegorz Korczak) ,

Artykuły - Droga (100)

Filmy - Droga (13)

 • Nudny spacer z pupilem. To nagranie temu przeczy

  Kobieta nagrała wideo ze spaceru ze swoim pupilem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że za każdym razem jak przechodzą tą drogą są gonieni przez jedną z krów pasących się na pastwisku obok jezdni.
 • Bliskie spotkanie emu z kierowcą

  Pusta droga na otwartej przestrzeni nie powinna osłabiać czujności kierowcy. Może się okazać, że nawet nie zdążymy zareagować na nagłe niebezpieczeństwo. Temu kierowcy się udało. Podczas długiej przejażdżki jechał z dużą prędkością, gdy nagle wbiegło pod jego koła emu. Kierowca i ptak są cali. (STORYFUL/x-news)
 • W Nepalu znaleźli sposób na poruszanie się na podtopionych drogach

  Mężczyzna poruszający się na słoniu przez podtopione ulice Saurahy w Nepalu został nagrany przez jednego z mieszkańców miasta. To właśnie dzięki słoniom 14 sierpnia uratowano 600 turystów, którzy z powodu powodzi byli odcięci pobliskim w parku safari. (STORYFUL/x-news)
 • Dwa misie koala w pojedynku na środku drogi

  W Portland w Australii na środku drogi pojedynkowały się dwa misie koala. Zwierzęta o mały włos nie zostały przejechane przez pędzącego tira. Całe zdarzenie zarejestrowała kobieta, która jadąc drogą zauważyła bójkę misiów. Australijka zatrzymała swój samochód i po pewnym czasie zdołała przegonić zwierzęta z drogi. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.