domowe sposoby

Filmy - Domowe sposoby (71)

 • Nietypowe zastosowania płynu do płukania ust

  Płyn do płukania ust to jeden z najpopularniejszych kosmetyków, który używa niemal każdy z nas. Bez niego trudno wyobrazić sobie zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej, jednak sam płyn ma o wiele więcej zastosowań. Zobaczcie, do czego jeszcze można wykorzystać taki płyn!
 • Jak zrobić domowy samoopalacz?

  Opalenizna to podstawa zdrowego, pięknego wyglądu naszej skóry. Delikatne zabrązowienie skóry sprawia, że wydajemy się młodsi, delikatniejsi i piękniejsi, opalenizna ma też niebagatelne znaczenie dla tego, jak odbierają nas inni - w końcu brązowa skóra kojarzy się z latem, które zawsze przywołuje miłe wspomnienia! Jeśli chcecie lekko zabrązowić swoją skórę, zrezygnujcie z niezdrowego solarium czy sklepowych samoopalaczy, które pozostawiają sztuczny efekt pomarańczy. Oto nasz sposób na domowy samoopalacz!
 • Prosty pokrowiec na nóż - jak go zrobić?

  Wyjazdy, biwaki, pikniki - w takich sytuacjach nader często potrzebujemy kuchennego noża. Tym jednak łatwo się skaleczyć, zwłaszcza gdy jest przewożony bez zabezpieczenia. Właśnie dlatego warto przygotować prosty, ale skuteczny pokrowiec na nóż, dzięki któremu nikt się nie zrani, a i inne rzeczy podczas przewożenia nie ucierpią. Zobaczcie, jak zrobić prosty pokrowiec na nóż domowym sposobem!
 • Sprytne krojenie arbuza - już nie zrobisz tego inaczej!

  Arbuz - jeden z najpyszniejszych letnich owoców, które są nie tylko smaczne, ale też zdrowe i idealnie nadają się również dla osób na diecie - składają się przecież w znakomitej większości z wody! Arbuzy mają jednak tę wadę, że trudno je pokroić w formę wygodną do konsumpcji - jest jednak prosty sposób! Oto nasz trik, jak sprytnie pokroić arbuza - już nigdy nie zrobicie tego inaczej!