Dmitrij Miedwiediew

Synonimy:
Miedwiediew,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Dmitrij Miedwiediew (1270)

 • Wypowiedź Miedwiediewa potwierdza, że Gazprom jest niepewnym partnerem - Morawiecki

  Wypowiedź Miedwiediewa potwierdza, że Gazprom jest niepewnym partnerem - Morawiecki

  Zdaniem wicepremiera Mateusza Morawieckiego, wypowiedź wiceprezesa Gazpromu Aleksandra Miedwiediewa o tym, że Polska nie ma intencji przedłużenia umowy tranzytowej na transport rosyjskiego gazu, potwierdza że Gazprom jest niepewnym partnerem.
 • Rosja 1 stycznia wprowadza dla Ukrainy cła i embargo na żywność

  Rosja 1 stycznia wprowadza dla Ukrainy cła i embargo na żywność

  Premier Dmitrij Miedwiediew oświadczył w poniedziałek, że Rosja w celu ochrony swego rynku wprowadza od 1 stycznia dla Ukrainy cła i embargo na produkty spożywcze analogiczne do obowiązującego w stosunku do państw, które poparły sankcje wobec Rosji.
 • Sankcje coraz boleśniej uderzają w Rosję

  Sankcje coraz boleśniej uderzają w Rosję

  Zachodnie sankcje wyrządzają coraz większe szkody rosyjskiej gospodarce. Według szefa rosyjskiego rządu, do tej pory budżet państwa dostał o 25 miliardów euro mniej niż planowano, a w kolejnych miesiącach straty będą rosły. Dmitrij Miedwiediew mówił o tym w Dumie Państwowej, przedstawiając deputowanym raport na temat stanu gospodarki i odpowiadając na ich pytania.
 • Premier Rosji podpisał decyzję dopuszczającą cła na towary z Ukrainy

  Premier Rosji podpisał decyzję dopuszczającą cła na towary z Ukrainy

  Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew podpisał rozporządzenie dopuszczające wprowadzenie ceł na towary z Ukrainy, jeśli kraj ten zacznie wdrażać umowę stowarzyszeniową z UE.
 • Miedwiediew: Rosja zdoła zminimalizować następstwa zachodnich sankcji

  Miedwiediew: Rosja zdoła zminimalizować następstwa zachodnich sankcji

  Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział we wtorek, że Moskwa zdoła zminimalizować następstwa dla rosyjskiej gospodarki wszelkich sankcji wprowadzonych przez Zachód po wejściu Krymu w skład Rosji.
 • Rosja wciąż straszy Ukrainę sankcjami gospodarczymi

  Rosja wciąż straszy Ukrainę sankcjami gospodarczymi

  Rosyjskie władze straszą Ukrainę kolejnymi sankcjami gospodarczymi. Oprócz podwyższenia cen dostaw gazu, Rosja odgraża się również podniesieniem ceł na ukraińskie towary.
 • Rosja ostrzega Ukrainę przed wystąpieniem z WNP

  Rosja ostrzega Ukrainę przed wystąpieniem z WNP

  Jeśli Ukraina wystąpi z WNP musi liczyć się z konsekwencjami ze strony Rosji. Premier Dmitrij Miedwiediew ostrzegł, że jego rząd wystąpi w ramach WTO z wnioskami o ochronę swojego rynku rolnego. To byłby poważny cios dla ukraińskich producentów żywności.
 • Łukaszenka: Ani kroku bez uzgodnień z Rosją

  Łukaszenka: Ani kroku bez uzgodnień z Rosją

  Prezydent Białorusi oświadczył, że w rozmowach z Zachodem i Ukrainą, nie zrobi ani jednego kroku bez uzgodnień z Moskwą w sprawach dotyczących Rosji. Aleksander Łukaszenka mówił, że w tej kwestii nie powinno być żadnych domysłów i insynuacji.
 • Premier Rosji: Chcemy dobrych stosunków gospodarczych z USA i UE

  Premier Rosji: Chcemy dobrych stosunków gospodarczych z USA i UE

  Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew, który uczestniczył w okrągłym stole w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Moskwie, powiedział dziś, że stosunki gospodarcze Rosji z Unią Europejską i USA nie powinny cierpieć z powodu, jak się wyraził, "politycznych ambicji i uprzedzeń".
 • ​Ukraina potępia wizytę premiera Rosji na Krymie

  ​Ukraina potępia wizytę premiera Rosji na Krymie

  Ukraina potępiła w poniedziałek wizytę premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa na Krymie nazywając to poważnym pogwałceniem zasad obowiązujących w stosunkach międzynarodowych. Miedwiediew przybył tego dnia na Krym wraz z licznymi rosyjskimi ministrami.

Zdjęcia - Dmitrij Miedwiediew (-4)

 • muzyka.interia.pl
  65. urodziny Maryli Rodowicz!

Filmy - Dmitrij Miedwiediew (3)

 • Putin i Miedwiediew w damskiej bieliźnie

  Sankt Petersburg, Rosja. Policja w Sankt Petersburgu usunęła z galerii "Muzeum Władzy" obraz przedstawiający prezydenta Władimira Putina w dopasowanej różowej koszulce nocnej, czeszącego premiera Dmitrija Miedwiediewa. Na obrazie kobiece kształty Miedwiediewa są przysłonięte jedynie błękitnym dessous. Według rosyjskich służb, satyryczne dzieło jest niezgodne z prawem (Muzeum Władzy/x-news).
 • Światowy kryzys nie ominie Rosji?

  Christine Lagarde złożyła 7 listopada oficjalną wizytę na Kremlu. Dyrektor zarządzająca MFW uważa, że globalne wstrząsy nie pozostaną bez wpływu na kondycję rosyjskiej gospodarki. /źródło: The NewsMarket/
 • "Miedwiediew był poruszony"

  Izabela Sariusz-Skąpska ujawniła w Kontrwywiadzie RMF FM, że doszło do spotkania prezydenta Rosji z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej.