dieta wegańska

Artykuły - Dieta wegańska (6)

 • Dieta wegańska i taniec - sekret sylwetki Jennifer Lopez

  Dieta wegańska i taniec - sekret sylwetki Jennifer Lopez

  "Dieta wegańska odmieni wasze życie i zdrowie" - podkreśla Jennifer Lopez. Dieta roślinna spodobała się gwieździe na tyle, że jej elementy są obecne również w menu członków jej rodziny.
 • Jennifer Lopez pozostaje na diecie wegańskiej

  Jennifer Lopez pozostaje na diecie wegańskiej

  Amerykańska gwiazda kina i estrady Jennifer Lopez dołączyła do grona entuzjastów diety wegańskiej. Wyeliminowanie produktów pochodzenia zwierzęcego z jadłospisu pozwoliło 44-latce odzyskać siły witalne. "Czuję się teraz wspaniale!" - przekonuje artystka.
 • Jak zbilansować dietę wegańską

  Jak zbilansować dietę wegańską

  Weganizm to całkowita zmiana modelu żywienia, podkreślają dietetycy. Dlatego w przypadku diety jarskiej tak ważne jest właściwe zbilansowanie codziennego menu, aby uniknąć groźnych dietetycznych pułapek.
 • Weganie nie mają łatwego życia

  Weganie nie mają łatwego życia

  Od byłego prezydenta USA Billa Clintona po prowadzącą jeden z najpopularniejszych amerykańskich talk-show Ellen DeGeneres - sławne osoby jedna przez drugą wychwalają zalety diety wegańskiej. Książki zalecające spożywanie wyłącznie produktów pochodzenia roślinnego trafiają na listy bestsellerów. Ale czy wyeliminowanie z diety mięsa i nabiału rzeczywiście jest tak łatwe, jak się wydaje?