dekoncentracja

Artykuły - Dekoncentracja (4)

 • Jarosław Sellin: Przepisy dekoncentracyjne powinny być gotowe w połowie 2017 r.

  Przyśpieszyliśmy prace nad ustawą o dekoncentracji mediów; przepisy powinny być gotowe w połowie 2017 r. - powiedział we wtorek wiceminister kultury Jarosław Sellin.
 • Dekoncentracja sprzyja rozwiązywaniu problemów

  Dekoncentracja sprzyja rozwiązywaniu problemów

  Naukowcy wreszcie zrozumieli na czym polega siła dekoncentracji, kiedy siedzisz, myślisz, kombinujesz i... nic nie przychodzi Ci do głowy. Aż nagle telefon odrywa Cię na chwilę od pracy, wracasz i "eureka" - rozwiązanie problemu samo przychodzi do głowy.
 • Michał Listkiewicz gościem Faktów RMF FM

  Wczorajszy mecz Polski z Białorusią w eliminacjach mistrzostw świata w piłce nożnej, który zakończył się wynikiem 1:4, wywołał wielkie emocje. Chociaż polska reprezentacja i tak ma zapewniony awans do finałów MŚ w Korei i Japonii, to dotkliwa porażka w Mińsku na pewno zmartwiła kibiców. O polskim futbolu z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Michałem Listkiewiczem rozmawiał Tomasz Skory, RMF FM.
 • Michał Listkiewicz: Taki jest sport

  Środowy mecz Polski z Białorusią w eliminacjach mistrzostw świata w piłce nożnej, który zakończył się wynikiem 1:4, wywołał wielkie emocje.
 • Carles Rexach: Dekoncentracja największym wrogiem

  Naszym największym wrogiem w spotkaniu z Wisłą może być dekoncentracja spowodowana korzystnym wynikiem w pierwszym meczu w Krakowie - stwierdził szkoleniowiec Barcelony, Carles Rexach. Zbyt duża pewność siebie w konfrontacji z teoretycznie słabszym zespołem to także wróg Barcy.

Filmy - Dekoncentracja (1)

 • Dwie sekundy rozstrzygają o życiu i śmierci

  Oto spot nowej kampanii społecznej, który ma uświadamiać, jakie niebezpieczeństwo wiąże się z dekoncentracją za kierownicą. Wystarczy, że przez 2 sekundy nie zwracamy uwagi na to, co dzieje się na drodze... Jeśli przy tym jedziemy z prędkością 50 km/h, to efekt jest taki, jakbyśmy pokonywali 27-metrowy odcinek po omacku. Skutki? Przerażające.