czesław lang

Artykuły - Czesław lang (132)

Filmy - Czesław lang (3)

  • Majka z brązowym medalem. Czesław Lang: Michał Kwiatkowski naprawdę oddał serce dla Rafała

    Rafał Majka brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. W kolarskim wyścigu ze startu wspólnego Polak zajął trzecie miejsce i zdobył tym samym pierwszy medal dla naszej reprezentacji w Brazylii. - Wczoraj w wyścigu było wszystko. Wiadomo, że ta trasa była bardzo ciężka. Rafał Majka skończył na bardzo wysokiej pozycji Tour de France, a Michał Kwiatkowski jeszcze przed igrzyskami mówił, że będzie pracował i robił wszystko dla Rafała Majki, także by mu się odwdzięczyć. To jest taki chłopak, który ma niesamowity talent nie tylko fizyczny. On widzi wyścig, wczoraj naprawdę oddał serce dla Rafała - powiedział Czesław Lang, były kolarz i dyrektor Tour de Pologne.
  • Kamery termowizyjne na Tour de France. „Doping technologiczny tak szybko się nie rozprzestrzenia”

    Kamery termowizyjne pomogą w wykrywaniu dopingu technologicznego podczas tegorocznego Tour de France. - Dobrze, że tyle mówi się o dopingu technologicznym. Gdyby ktoś został złapany na takim wspomaganiu, to już właściwie do końca życia byłby wykluczony, uważany za oszusta - powiedział Czesław Lang, były kolarz. (TVN24/X-News)
  • Czesław Lang: Kwiatkowski może jeszcze zdobyć koszulkę lidera

    Zaledwie 0,75 sekundy zabrakło Michałowi Kwiatkowskiemu do objęcia prowadzenia w kolarskim wyścigu Tour de France i założenia słynnej żółtej koszulki. - Wierzę, że w tegorocznej Wielkiej Pętli pojedzie jeszcze w koszulce lidera - uważa legenda polskiego kolarstwa Czesław Lang.