Cyfrowy Polsat SA

Artykuły - Cyfrowy Polsat SA (4)

 • Zygmunt Solorz rezygnuje z funkcji szefa RN ZE PAK

  Zygmunt Solorz rezygnuje z funkcji szefa RN ZE PAK

  Zygmunt Solorz zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej ZE PAK - podała spółka w komunikacie. Solorz rezygnuje z funkcji szefa RN ZE PAK, zastąpi go Tomasz Szeląg.
 • Solorz-Żak zrezygnował z RN Cyfrowego Polsatu; powołani zostali Szeląg i Kapuściński

  Solorz-Żak zrezygnował z RN Cyfrowego Polsatu; powołani zostali Szeląg i Kapuściński

  Zygmunt Solorz-Żak złożył rezygnację z członkostwa w radzie nadzorczej Cyfrowego Polsatu ze skutkiem natychmiastowym - poinformowała spółka w porannym komunikacie. NWZ grupy powołało z dniem 1 października do rady nadzorczej Tomasza Szeląga oraz Marka Kapuścińskiego.
 • Tomasz Szeląg zrezygnował z zarządu Cyfrowego Polsatu, nowym CFO Katarzyna Ostap-Tomann

  Tomasz Szeląg zrezygnował z zarządu Cyfrowego Polsatu, nowym CFO Katarzyna Ostap-Tomann

  Tomasz Szeląg złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Cyfrowego Polsatu z dniem 30 września 2016 r. Rezygnacja wynika z propozycji objęcia funkcji członka rady nadzorczej złożonej przez akcjonariusza spółki. W jego miejsce rada nadzorcza powołała Katarzynę Ostap-Tomann - podał Cyfrowy Polsat w komunikacie.
 • Polsat zwycięzcą Euro 2016

  Polsat zwycięzcą Euro 2016

  Czerwiec i lipiec grupa Polsatu musi zaliczyć do najbardziej udanych w historii. Według nieoficjalnych szacunków, do przedłużenia umowy z Cyfrowym Polsatem, innym operatorem albo zapłacenia ponad 70 zł za dostęp do Polsatu Sport 2 i Polsatu Sport 3 udało się namówić 400 tysięcy osób. Na tym jednak nie koniec, bo eksperci przypuszczają, że nadawca zarobił na reklamach przy okazji turnieju piłkarskiego prawie dwa razy więcej niż Telewizja Polska. Można więc uznać, że zakup praw do Euro 2016 był dla Zygmunta Solorza-Żaka "złotym interesem".
 • Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 zostaną po Euro?

  Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 zostaną po Euro?

  10 czerwca br. nadawanie rozpoczęły nowe kanały Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu) - Polsat Sport 2 (Polsat Sport 2 HD) i Polsat Sport 3 (Polsat Sport 3 HD), w których możemy oglądać wszystkie mecze tegorocznych, rozgrywanych we Francji, piłkarskich mistrzostw Europy. Zarówno w komunikatach nadawcy, jak i operatorów, w ofertach których znalazły się te stacje, znajdziemy stwierdzenie, iż są to kanały premium. Tymczasem w wykazie firmy AKPA Polska Press, która dostarcza ramówki stacji telewizyjnych innym mediom, pojawiły się te kanały (w SD i HD) także w wersji podstawowej (basic).
 • Tobias Solorz nowym prezesem Cyfrowego Polsatu

  Tobias Solorz nowym prezesem Cyfrowego Polsatu

  Rada Nadzorcza Cyfrowego Polsatu powierzyła z dniem 8 grudnia pełnienie funkcji prezesa Tobiasowi Solorzowi, dotychczasowemu wiceprezesowi - poinformowała spółka w komunikacie.
 • Cyfrowy Polsat refinansuje zadłużenie

  Cyfrowy Polsat refinansuje zadłużenie

  Cyfrowy Polsat refinansuje swój dług, dzięki czemu zysk grupy zwiększy się w III kw. o ok. 472 mln PLN. W związku z podpisaniem umów kredytowych na refinansowanie zadłużenia ulegną zmianie wyniki finansowe grupy.
 • Cyfrowy Polsat dywersyfikuje źródła finansowania: Emisja obligacji korporacyjnych o wartości 1 miliarda złotych

  Cyfrowy Polsat SA z sukcesem przeprowadził emisję niezabezpieczonych obligacji korporacyjnych na okaziciela serii A o łącznej wartości nominalnej 1 miliarda zł. Obligacje zostały zarejestrowane w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych SA i będą notowane na rynku ASO Catalyst.
 • Cyfrowy Polsat przejął dwie spółki, łącznie za 35 mln zł

  Cyfrowy Polsat przejął dwie spółki, łącznie za 35 mln zł

  Cyfrowy Polsat przejął dwie spółki, Teleaudio Dwa oraz InterPhone Service, łącznie za 35 mln zł - podała giełdowa spółka w komunikacie prasowym.
 • Zysk netto Cyfrowego Polsatu w IV kwartale 2014 wyniósł 14 mln zł

  Zysk netto grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w czwartym kwartale 2014 roku 14 mln zł i okazał się wyższy od konsensusu, który zakładał 3,3 mln zł straty.

Filmy - Cyfrowy Polsat SA (1)