Cyfrowy Polsat SA

Artykuły - Cyfrowy Polsat SA (4)

 • Tobias Solorz nowym prezesem Cyfrowego Polsatu

  Tobias Solorz nowym prezesem Cyfrowego Polsatu

  Rada Nadzorcza Cyfrowego Polsatu powierzyła z dniem 8 grudnia pełnienie funkcji prezesa Tobiasowi Solorzowi, dotychczasowemu wiceprezesowi - poinformowała spółka w komunikacie.
 • Cyfrowy Polsat refinansuje zadłużenie

  Cyfrowy Polsat refinansuje zadłużenie

  Cyfrowy Polsat refinansuje swój dług, dzięki czemu zysk grupy zwiększy się w III kw. o ok. 472 mln PLN. W związku z podpisaniem umów kredytowych na refinansowanie zadłużenia ulegną zmianie wyniki finansowe grupy.
 • Cyfrowy Polsat dywersyfikuje źródła finansowania: Emisja obligacji korporacyjnych o wartości 1 miliarda złotych

  Cyfrowy Polsat SA z sukcesem przeprowadził emisję niezabezpieczonych obligacji korporacyjnych na okaziciela serii A o łącznej wartości nominalnej 1 miliarda zł. Obligacje zostały zarejestrowane w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych SA i będą notowane na rynku ASO Catalyst.
 • Cyfrowy Polsat przejął dwie spółki, łącznie za 35 mln zł

  Cyfrowy Polsat przejął dwie spółki, łącznie za 35 mln zł

  Cyfrowy Polsat przejął dwie spółki, Teleaudio Dwa oraz InterPhone Service, łącznie za 35 mln zł - podała giełdowa spółka w komunikacie prasowym.
 • Zysk netto Cyfrowego Polsatu w IV kwartale 2014 wyniósł 14 mln zł

  Zysk netto grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w czwartym kwartale 2014 roku 14 mln zł i okazał się wyższy od konsensusu, który zakładał 3,3 mln zł straty.
 • W maju Polkomtel częścią Cyfrowego Polsatu

  W maju Polkomtel częścią Cyfrowego Polsatu

  W tym półroczu ma zakończyć się proces połączenia Cyfrowego Polsatu z Polkomtelem, ale efekty współpracy są już widoczne dla klientów. Firmy wchodzą na rynek z ofertą łączoną usług telekomunikacyjnych, internetowych i telewizyjnych. W dłuższej perspektywie oferta poszerzy się o usługi bankowe i energię elektryczną. Strategia zakłada też wspólną sprzedaż produktów w salonach.
 • DM PKO BP zaleca trzymanie akcji TVN i Cyfrowego Polsatu

  DM PKO BP w raporcie z 17 grudnia obniżył cenę docelową akcji Cyfrowego Polsatu do 19,9 zł z 20,4 zł, podtrzymując zalecenie "trzymaj" i obniżył rekomendację dla TVN do "trzymaj" z "kupuj", podnosząc cenę docelową papierów spółki do 15 zł z 13,1 zł.
 • Cyfrowy Polsat zawarł umowę przejęcia 83,8 proc. akcji Metelem

  Cyfrowy Polsat zawarł umowę przejęcia 83,8 proc. akcji Metelem

  Cyfrowy Polsat zawarł umowę przejęcia 83,8 proc. akcji spółki Metelem, która jest właścicielem 100 proc. akcji Polkomtela, operatora sieci komórkowej Plus - podał Cyfrowy Polsat. Szacowana wartość Metelem to 6,15 mld zł.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu nieco gorszy

  - Grupa Cyfrowego Polsatu miała w II kwartale 2013 r. 80,7 mln zł zysku netto wobec 99,5 mln zł zysku netto w II kwartale 2012 r. Zysk netto okazał się nieco gorszy od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 86,7 mln zł zysku netto.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu ponad konsensus

  Grupa Cyfrowego Polsatu miała w I kw. 2013 roku 95,1 mln zł zysku netto wobec 205 mln zł zysku netto w I kw. 2012 r. Zysk netto okazał się zgodny z oczekiwaniami analityków, którzy spodziewali się 96,1 mln zł zysku netto.

Filmy - Cyfrowy Polsat SA (1)