Cyfrowy Polsat

Artykuły - Cyfrowy Polsat (240)

 • Zysk Cyfrowego Polsatu blisko konsensusu

  Zysk netto grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w trzecim kwartale 242,9 mln zł, podczas gdy analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 246,3 mln zł. Zysk okazał się o 12,7 proc. niższy niż przed rokiem.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z konsensusem

  Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z konsensusem

  Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w II kw. 291,2 mln PLN. Rok wcześniej grupa wypracowała 238 mln PLN zysku netto. Zysk EBITDA wyniósł 963,7 mln PLN i był o 3,1% wyższy niż przed rokiem.
 • Cyfrowy Polsat i nc+ przeniosą się do Wielkiej Brytanii?

  Cyfrowy Polsat i nc+ przeniosą się do Wielkiej Brytanii?

  - Nie odpuścimy i nie przekażemy danych naszych abonentów Poczcie Polskiej, która sprawdzi, czy płacą oni abonament radiowo-telewizyjny. Jeśli będzie taka potrzeba, przeniesiemy działalność do Wielkiej Brytanii albo innego kraju Unii Europejskiej - mówią w nieoficjalnych rozmowach z posłami opozycji przedstawiciele największych operatorów płatnej telewizji.
 • UCS ustalił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu

  UCS ustalił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu

  Naczelnik Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie określił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2011 w kwocie wyższej od zadeklarowanej o wartość 40,6 mln zł plus odsetki - podała spółka w komunikacie.
 • Pakiet Tenis Premium - Cyfrowy Polsat uruchomi nowe kanały

  Pakiet Tenis Premium - Cyfrowy Polsat uruchomi nowe kanały

  W Cyfrowym Polsacie oraz w telewizji internetowej Ipla ruszyła sprzedaż produktu Tenis Premium, prestiżowego pakietu typu "season pass", dzięki któremu widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, w jakości HD i bez reklam, cały cykl rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018.
 • Wynik Cyfrowego Polsatu znacznie powyżej konsensusu

  Wynik Cyfrowego Polsatu znacznie powyżej konsensusu

  Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w pierwszym kwartale 279,4 mln zł, podczas gdy analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 181,6 mln zł. Przychody operatora wyniosły 2.388,6 mln zł, wobec konsensusu 2.339,6 mln zł.
 • Cyfrowy Polsat zaczyna walkę o bogatszych klientów

  Cyfrowy Polsat zaczyna walkę o bogatszych klientów

  Do tej pory można było odnieść wrażenie, że dwie polskie platformy cyfrowe jasno podzieliły się strefami wpływów. Cyfrowy Polsat walczył o względy klientów z mniej zasobnym portfelem, natomiast nc+ starała się o tych, którzy są w stanie wydać więcej na płatną telewizję, tzw. premium. Najwyraźniej coraz ciaśniejszy rynek zmienił strategię największej polskiej platformy cyfrowej. Pokazuje to najdobitniej dołączenie do oferty na wyłączność kanału Golf Channel Polska, ale też wielkanocna promocja Cyfrowego Polsatu.
 • Kary za nieuczciwe reklamy - decyzja UOKiK

  Kary za nieuczciwe reklamy - decyzja UOKiK

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył ponad 40 mln zł kary za nieuczciwe reklamy na Cyfrowy Polsat i Polkomtel.
 • Kurs Cyfrowego Polsatu mocno w dół po sprzedaży akcji spółki przez EBOiR

  Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.
 • EBOR sprzedaje do 15,8 mln akcji Cyfrowego Polsatu

  EBOR sprzedaje w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu do 15,8 mln akcji Cyfrowego Polsatu stanowiących ok. 2,5 proc. kapitału - podał Bloomberg. Prowadzącym księgę popytu jest Citi, a współprowadzącym Berenberg.

Filmy - Cyfrowy Polsat (1)