Cyfrowy Polsat

Artykuły - Cyfrowy Polsat (242)

 • Cyfrowy Polsat - aktualizacja dla grupy dekoderów HD 5000

  Cyfrowy Polsat - aktualizacja dla grupy dekoderów HD 5000

  Wąska grupa posiadaczy dekoderów HD 5000 od Cyfrowego Polsatu może cieszyć się z prezentu gwiazdkowego od operatora - na satelicie pojawiła się nowa wersja oprogramowania. Tradycyjnie jeśli nie zostaną wykryte żadne problemy - wkrótce (zapewne po Nowym Roku) trafi ona do wszystkich posiadaczy HD 5000.
 • Epic Drama już wkrótce. Gdzie dostępny?

  Epic Drama już wkrótce. Gdzie dostępny?

  Viasat World oficjalnie poinformował o planowanym uruchomieniu swego najnowszego kanału tematycznego pod nazwą Epic Drama. Nową stację będzie można oglądać od 14 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie, a od 1 stycznia 2018 roku także w platformie nc+.
 • Cyfrowy Polsat idzie nie tylko po Netię

  Cyfrowy Polsat idzie nie tylko po Netię

  Cyfrowy Polsat wzywa do sprzedaży 119.349.971 akcji Netii oferując po 5,77 zł za papier - poinformował we wtorek pośredniczący w wezwaniu Trigon DM. Zdaniem analityków Netia ma ponad 1 mln klientów indywidualnych, posiada też ogólnopolską sieć dostępową, docierającą już obecnie do ponad 2,5 mln lokalizacji w całej Polsce, w tym ponad 800 największych biurowców.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu blisko konsensusu

  Zysk netto grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w trzecim kwartale 242,9 mln zł, podczas gdy analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 246,3 mln zł. Zysk okazał się o 12,7 proc. niższy niż przed rokiem.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z konsensusem

  Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z konsensusem

  Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w II kw. 291,2 mln PLN. Rok wcześniej grupa wypracowała 238 mln PLN zysku netto. Zysk EBITDA wyniósł 963,7 mln PLN i był o 3,1% wyższy niż przed rokiem.
 • Cyfrowy Polsat i nc+ przeniosą się do Wielkiej Brytanii?

  Cyfrowy Polsat i nc+ przeniosą się do Wielkiej Brytanii?

  - Nie odpuścimy i nie przekażemy danych naszych abonentów Poczcie Polskiej, która sprawdzi, czy płacą oni abonament radiowo-telewizyjny. Jeśli będzie taka potrzeba, przeniesiemy działalność do Wielkiej Brytanii albo innego kraju Unii Europejskiej - mówią w nieoficjalnych rozmowach z posłami opozycji przedstawiciele największych operatorów płatnej telewizji.
 • UCS ustalił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu

  UCS ustalił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu

  Naczelnik Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie określił zobowiązania podatkowe Cyfrowego Polsatu w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2011 w kwocie wyższej od zadeklarowanej o wartość 40,6 mln zł plus odsetki - podała spółka w komunikacie.
 • Pakiet Tenis Premium - Cyfrowy Polsat uruchomi nowe kanały

  Pakiet Tenis Premium - Cyfrowy Polsat uruchomi nowe kanały

  W Cyfrowym Polsacie oraz w telewizji internetowej Ipla ruszyła sprzedaż produktu Tenis Premium, prestiżowego pakietu typu "season pass", dzięki któremu widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, w jakości HD i bez reklam, cały cykl rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018.
 • Wynik Cyfrowego Polsatu znacznie powyżej konsensusu

  Wynik Cyfrowego Polsatu znacznie powyżej konsensusu

  Zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w pierwszym kwartale 279,4 mln zł, podczas gdy analitycy spodziewali się wyniku na poziomie 181,6 mln zł. Przychody operatora wyniosły 2.388,6 mln zł, wobec konsensusu 2.339,6 mln zł.
 • Cyfrowy Polsat zaczyna walkę o bogatszych klientów

  Cyfrowy Polsat zaczyna walkę o bogatszych klientów

  Do tej pory można było odnieść wrażenie, że dwie polskie platformy cyfrowe jasno podzieliły się strefami wpływów. Cyfrowy Polsat walczył o względy klientów z mniej zasobnym portfelem, natomiast nc+ starała się o tych, którzy są w stanie wydać więcej na płatną telewizję, tzw. premium. Najwyraźniej coraz ciaśniejszy rynek zmienił strategię największej polskiej platformy cyfrowej. Pokazuje to najdobitniej dołączenie do oferty na wyłączność kanału Golf Channel Polska, ale też wielkanocna promocja Cyfrowego Polsatu.

Filmy - Cyfrowy Polsat (1)