Christina Aguilera

Artykuły - Christina Aguilera (612)

 • Christina Aguilera świętuje 15 lat "Stripped"

  Christina Aguilera świętuje 15 lat "Stripped"

  26 października 2017 roku minęło 15 lat od wydania jednego z najważniejszych albumów w karierze Christiny Aguilery, "Stripped". Z tej okazji wokalistka udostępniła na swoim Twitterze stare zdjęcia promocyjne.
 • Jak cenzurują okładki na Bliskim Wschodzie?

  Jak cenzurują okładki na Bliskim Wschodzie?

  Mariah Carey, Lady Gaga, Shakira i Katy Perry to gwiazdy światowego formatu, których muzyka dociera na każdy kontynent i niemal do każdego kraju. Jednak nie wszędzie ich twórczość budzi powszechny entuzjazm, a czasami nawet sprawia sporo problemów. Władze niektórych państw, w szczególności tych na Bliskim Wschodzie, niezbyt przychylnie podchodzą m.in. do okładek albumów gwiazd.
 • 5. rocznica śmierci Etty James. 5 popularnych coverów "At Last"

  5. rocznica śmierci Etty James. 5 popularnych coverów "At Last"

  20 stycznia 2012 roku po roku walki z białaczką zmarła Etta James, jedna z kultowy wokalistek bluesowo-soulowych. Artystka w swoim dorobku miała kilka niezapomnianych wykonań. Jednym z wielkich przebojów Etty James, mimo iż oryginalnie nie była to jej kompozycja, jest utwór "At Last". I to właśnie pięć popularnych coverów tej piosenki możecie posłuchać poniżej.
 • Amerykańscy artyści idą na wojnę z piractwem i korporacjami

  Amerykańscy artyści idą na wojnę z piractwem i korporacjami

  Katy Perry, Christina Aguilera, Lionel Ritchie i Jon Bon Jovi to tylko niektórzy artyści, którzy podpisali się pod listem skierowanym do Urzędu Ochrony Praw Autorskich o zaostrzenie przepisów dotyczących własności intelektualnej.
 • Christina Aguilera całuje uczestniczkę "The Voice"

  Christina Aguilera całuje uczestniczkę "The Voice"

  Podczas przesłuchań w ciemno do amerykańskiej edycji "The Voice" jedna z uczestniczek rozbawiła jurorów programu. W pewnym momencie dziewczyna pocałowała Christinę Aguilerę, którą później wybrała na swoją wokalną trenerkę.
 • Piosenki, które są o seksie, ale mogłeś o tym nie wiedzieć

  Piosenki, które są o seksie, ale mogłeś o tym nie wiedzieć

  Wielokrotnie słuchacze mylą znaczenie największych przebojów swoich ulubionych wykonawców. Przez to na temat utworów rodzą się różne, dziwne teorie, a gdy w końcu wokalista lub muzyk wyjaśni, o co chodzi w danej piosence, słuchacz jest ogromnie zaskoczony. Tak może być również w przypadku poniższych piosenek. Oto kilka przykładów utworów, które dotyczą seksu, ale nie wszyscy o tym wiedzą.
 • Najdziwniejsze diety gwiazd muzyki

  Najdziwniejsze diety gwiazd muzyki

  Gwiazdy, aby osiągnąć odpowiednią sylwetkę, zrobią naprawdę wiele. Czasem nawet poddadzą się drastycznym dietom, niekoniecznie korzystnym dla ich zdrowia.
 • Śpiewanie hymnu - to nie takie proste

  Śpiewanie hymnu - to nie takie proste

  Lady Gaga uświetni 50. finał Super Bowl. Jednak nie wystąpi ona w przerwie (słynne 12 minut jest w tym roku zarezerwowane dla Coldplay, Beyonce i Bruno Marsa), a na początku całego wydarzenia i zaśpiewa hymn. O tym jak sporo problemów może sprawić hymn, przekonały się nawet największe gwiazdy.
 • Beyonce i inne gwiazdy wysadzają samochody... w teledyskach

  Beyonce i inne gwiazdy wysadzają samochody... w teledyskach

  W teledysku musi się wiele dziać. Twórcy klipów wychodzą z takiego założenia i starają się za wszelką cenę przykuć uwagę odbiorcy. Robią to przykładowo za pomocą wybuchów samochodów. Któż nie chciałby zobaczyć eksplozji w teledysku? Na pewno wokalistki, o których piszemy poniżej.
 • Kontrowersje na okładce. Nagie gwiazdy muzyki na okładkach "Rolling Stone"

  Kontrowersje na okładce. Nagie gwiazdy muzyki na okładkach "Rolling Stone"

  22 stycznia 1981 roku do sprzedaży trafił numer magazynu "Rolling Stone" zapamiętany dzięki okładce, na której pojawili się Yoko Ono oraz nagi John Lennon. Oczywiście były członek The Beatles nie był jednym artystą, który zgodził się na nagą sesję zdjęciową. Kto jeszcze pokazywał odrobinę więcej ciała na okładce popularnego pisma?

Zdjęcia - Christina Aguilera (144)

 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata
 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata
 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata
 • muzyka.interia.pl
  Christina Aguilera kończy 34 lata

Filmy - Christina Aguilera (2)