Christian Bale

Synonimy:
Bale Christian,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Christian Bale (131)

 • Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale jest jednym z tych aktorów, którzy nie boją się drastycznej zmiany dla roli. By uwiarygodnić, cierpiącą na bezsenność, postać w „Mechaniku” schudł aż 30 kilogramów!
 • Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  Najsłynniejsze cielesne transformacje gwiazd

  "Jonah nie wiedział czy przyjdzie, bo nie mógł znaleźć garnituru, który zmienia rozmiar co trzy godziny" - zażartował kiedyś Jeffrey Ross na temat Jonah Hilla, dwukrotnie nominowanego do Oscara aktora, od kilku lat na zmianę tracącego i przybierającego na wadze. Hill nie jest jednak najbardziej ekstremalnym przypadkiem. Są tacy, dla których drastyczna zmiana wagi jest jednym z podstawowych aspektów wcielenia się w postać. Oto nasza subiektywna lista aktorów, którzy schudli lub przytyli na potrzeby roli.
 • Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

  Christina Bale zagra w najnowszym filmie Scotta Coopera

  Nominowany do Oscara za role w "Big Short" Christina Bale, wystąpi w najnowszym filmie Scotta Coopera. Będzie to ich druga współpraca. Po raz pierwszy spotkali się na planie "Zrodzonego w ogniu" w 2013 roku.
 • Christian Bale nauczył się grać na perkusji w dwa tygodnie

  Christian Bale nauczył się grać na perkusji w dwa tygodnie

  Nominowany do Oscara Christian Bale przyznał, że do roli w filmie "Big Short" nauczył się grać na perkusji. Zajęło mu to dwa tygodnie.
 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.
 • Christian Bale zastąpi Leonardo DiCaprio

  Christian Bale zastąpi Leonardo DiCaprio

  Christian Bale negocjuje swój udział w filmie "The Deep Blue Good-by". Po tym, jak Leonardo DiCaprio wycofał się z projektu, producenci zaprosili na rozmowy właśnie Bale'a.
 • Christian Bale jako Steve Jobs?

  Christian Bale jako Steve Jobs?

  Christian Bale ("American Hustle", "Terminator - Ocalenie", "Mroczny Rycerz") ma wcielić się w postać współzałożyciela firmy Apple. Nad filmową biografią Steve'a Jobsa pracuje David Fincher.

Filmy - Christian Bale (5)

 • Film "Exodus: Bogowie i królowie" zakazany w Egipcie

  Najnowsze dzieło Ridleya Scotta - film "Exodus: Bogowie i królowie" - budzi wiele kontrowersji. Produkcja z Christianem Bale'em w roli Mojżesza została zakazana w Egipcie. Zdaniem tamtejszych władz, jest "syjonistyczna" (tak ujął to egipski minister kultury Jabir Asfour). "Exodus: Bogowie i królowie" przedstawia wydarzenia opisane w biblijnej Księdze Wyjścia. Mojżesz (Christian Bale) wyprowadza Izraelitów z niewoli egipskiej. Jego przeciwnikiem jest faraon Ramzes (Joel Edgerton). Podobnie negatywne emocje wywołał wcześniej film "Noe: Wybrany przez Boga" z Russellem Crowe'em w roli głównej (także w reżyserii Ridleya Scotta). On również został zakazany w krajach arabskich. Nie tylko władze Egiptu zarzucają Scottowi fałszowanie historii i ukazywanie jej z z "syjonistycznego punktu widzenia". Jak donoszą media, na dzień przed premierą również władze Maroka zdecydowały się nie wyświetlać obrazu. „Exodus: Bogowie i królowie” trafi na ekrany polskich kin 3 stycznia 2015 roku. Obraz zarobił już dotychczas prawie 110 milionów dolarów. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski
 • "Kwiaty wojny"

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester - podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller, początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje na siebie rolę obrońcy...
 • Christian Bale o swojej postaci: dziecko i playboy

  Batman zniknął zupełnie. Bruce Wayne w swej istocie naprawdę zniknął - stał się bowiem jeszcze większym odludkiem niż kiedykolwiek przedtem - mówi Christian Bale podczas wywiadu przeprowadzonego przy okazji premiery DVD i Blu-ray filmu „Mroczny Rycerz powstaje”.
 • "Mroczny Rycerz powstaje" na Blu-ray i DVD

  Ostatnia część kasowej trylogii Christophera Nolana debiutuje na Blu-ray o DVD. Po ośmiu latach nieobecności Batman powraca, by uratować Gotham City przed zamaskowanym terrorystą Bane'em.