Bomba

Artykuły - Bomba (402)

Filmy - Bomba (9)

 • Samochód staranował bramy, potem wybuchła bomba. Atak w Brukseli

  Na teren Instytutu Kryminologii i Kryminalistyki w Brukseli wjechał samochód, który wcześniej staranował trzy bramy. Po chwili tuż przy laboratoriach wybuchła bomba, która wywołała pożar. Na terenie Instytutu w nocy nikogo nie było, więc nie ma ofiar i nikt nie został ranny. Prokurator potwierdził, że doszło do eksplozji. Przyczyna jest nadal przedmiotem śledztwa. (BE VTM/X-news)
 • Szczecin. Odnaleziono bombę lotniczą

  Szczecin. - Została znaleziona bomba lotnicza, kaliber 250 kg, z czasów II wojny światowej, prawdopodobnie ze zrzutów alianckich - poinformował st. chor. Jarosław Zych, dowódca patrolu saperskiego. Żołnierze wydobyli ładunek i wywieźli go na poligon w Drawsku Pomorskim. Operacja nie była łatwa, ponieważ bomba znajdowała się pomiędzy drzewami, wśród korzeni. (TVN24/x-news)
 • "Petarda" domowej roboty

  Ta mała beczułka zawiera bombową zawartość.
 • Próbował się zabić, detonując bombę! Chciał zginąć na oczach rodziny

  Policjanci z Missouri byli zmuszeni użyć specjalnego robota saperskiego, gdy w jednym z zaparkowanych przy drodze w mieście Cape Girardeau samochodzie odkryto ładunek wybuchowy. Wcześniej, tuż po przybyciu na miejsce jednostek policji, mundurowi usłyszeli huk niewielkiej eksplozji. Prawdopodobnie mężczyzna, który znajdował się w samochodzie, próbował popełnić samobójstwo na oczach swojej żony i dzieci. Został przewieziony do szpitala z obrażeniami, które nie zagrażają jego życiu (CNN Newsource/x-news).