boks

Artykuły - Boks (3564)

 • Fury minimalnie cięższy od Kliczki przed sobotnią walką

  Fury minimalnie cięższy od Kliczki przed sobotnią walką

  Pierwsze starcie dla Tysona Fury'ego! Brytyjczyk okazał się o pół kilograma cięższy od Władymira Kliczki przed sobotnią walką o tytuł bokserskiego mistrza świata w Duesseldorfie.
 • O'Neil Bell nie żyje

  O'Neil Bell nie żyje

  Tragiczne wiadomości napłynęły zza oceanu. Nie żyje O'Neil Bell (27-4-1, 25 KO), były bokserski król kategorii junior ciężkiej. Został zastrzelony.
 • Fury: Kliczko wygląda ładnie i seksownie

  Fury: Kliczko wygląda ładnie i seksownie

  Tyson Fury (24-0, 18 KO) ma rozpracowanego Władymira Kliczkę (64-3, 53 KO) w każdym calu. Wie już nawet, jak Ukrainiec pachnie. - Naprawdę ładnie. To damskie perfumy. Kupię je żonie, bardzo mi się podobają - kpił po konferencji prasowej.
 • Dawid Kostecki próbował odebrać sobie życie!

  Dawid Kostecki próbował odebrać sobie życie!

  Jak podaje serwis nowiny24.pl Dawid Kostecki próbował odebrać sobie życie. Pięściarz jest w szpitalu, a jego stan określa się jako ciężki.
 • David Haye wraca na ring. 16 stycznia 2015 walka z Markiem de Morim

  David Haye wraca na ring. 16 stycznia 2015 walka z Markiem de Morim

  Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej David Haye (26-2, 24 KO) poinformował media, że po trzech i pół roku przerwy w końcu wyjdzie do ringu 16 stycznia 2016 roku!
 • Cunningham rywalem Głowackiego w obronie pasa WBO?

  Cunningham rywalem Głowackiego w obronie pasa WBO?

  Krzysztof Głowacki na początku przyszłego roku po raz pierwszy będzie bronił pasa bokserskiego mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Wśród jego potencjalnych rywali wymieniany jest Amerykanin Steve Cunningham.
 • Tyson Fury chce spędzić noc w roli bezdomnego

  Tyson Fury chce spędzić noc w roli bezdomnego

  ​Dla jednych jest błaznem, dla drugich bufonem, ale kiedy gasną światła i znika scena, Tyson Fury (24-0, 18 KO) okazuje się być człowiekiem o wielkim sercu. W trakcie przebieżki, w której towarzyszył mu redaktor "Daily Mail", Anglik opowiedział o swoich planach pomocy potrzebującym. Zdradził, że chce spędzić noc jak bezdomny - pod gołym, mroźnym niebem.
 • Cotto zarobi trzy razy więcej niż Alvarez

  Cotto zarobi trzy razy więcej niż Alvarez

  Komisja Sportowa Stanu Nevada zgodnie z tradycją podała zarobki pięściarzy, walczących dziś na ringu w Mandalay Bay Hotel & Casino w Las Vegas. Miguel Cotto (40-4, 33 KO) ma zagwarantowaną kwotę aż trzykrotnie większą niż Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO).
 • Randy Caballero stracił tytuł IBF bez walki

  Randy Caballero stracił tytuł IBF bez walki

  Randy Caballero (22-0, 13 KO) nie tylko nie będzie walczył podczas dzisiejszej gali bokserskiej Cotto vs Alvarez, ale został również pozbawiony tytułu mistrza świata kategorii koguciej według federacji IBF.
 • Litwa - Polska 10-2 w meczu bokserskim

  Litwa wygrała z Polską 10-2 w towarzyskim meczu bokserskim w Mariampolu.

Filmy - Boks (43)