boks

Artykuły - Boks (4354)

Filmy - Boks (55)

 • Młoda rosjanka pokazuje swoją siłę

  Jeśli chciałbyś sprawdzić wytrzymałość swoich drzwi, zawołaj Evnika Sadvakasov. Ta 9 letnia zawodniczka pokazuję swoje umiejętności.
 • Pacquiao i Vargas już po oficjalnym ważeniu

  Broniący tytułu mistrza świata federacji WBO Jessie Vargas i jego rywal Manny Pacquiao osiągnęli limit kategorii półśredniej przed nocną galą w Las Vegas. Filipińczyk zanotował 65,7 kilograma, natomiast Amerykanin 66,4 kg. Źródło: Top Rank.
 • Znaleźli sposób na walkę z rakiem

  W tym specjalistycznym ośrodku w Strasburgu, przez pół roku pacjenci dwa razy w tygodniu wkładają rękawice bokserskie, aby nauczyć się walczyć z chorobą. – Gdy się o niej dowiedziałam, pomyślałam, że to koniec, ale uwolniłam się od takiego myślenia, kiedy zaczęłam trenować – mówi Veronique Lehrer, pacjentka chora na raka.
 • Głowacki - Usyk. Kto kogo pierwszy złamie?

  Już dziś w trójmiejskiej hali Ergo Arena Krzysztof Głowacki w drugiej walce w obronie pasa WBO wagi junior ciężkiej zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? - Dużo zależy od tego, kto kogo pierwszy złamie - twierdzi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, były bokserski mistrz świata. - Co do Krzyśka nie mam zastrzeżeń. Potrafi się skoncentrować, na tym co trzeba, a podczas walki jest agresywny - dodaje. Agencja TVN/x-news