boks

Artykuły - Boks (4080)

Filmy - Boks (51)

 • Czy scena muzyczna to na pewno miejsce dla niego?

  Marcin Czerwiński swoją posturą przypomina bardziej sztangistę niż piosenkarza. Młody wokalista do pracy na teledyskiem zaangażował znaną przed laty bokserkę Agnieszkę Rylik. Czy gwiazda bokserskiego światka pomoże mu odnieść muzyczny sukces?
 • Kangury walczące jak bokserzy!

  Takie obrazki to w Australii norma. Kangury walczyły naprawdę zaciekle! Aż strach wyjść na ulicę, jeśli na ofiarę upatrzą sobie człowieka.
 • Eric Molina wzruszony po pokonaniu Tomasza Adamka

  Eric Molina pokonał Tomasza Adamka przez nokaut w 10. rundzie podczas bokserskiej gali w Krakowie. - Czekałem na to całe lata. Wszyscy eksperci zawsze mnie skreślali. Zawsze! Ale ja się nie załamywałem. Po porażkach wracałem mocniejszy i pokazałem, że nie można mnie złamać. Tak napisałem moją historię - mówił Amerykanin ze łzami w oczach.
 • Adamek-Molina. Gmitruk o nadchodzącej walce

  2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie Tomasz Adamek stoczy pojedynek z Erikiem Moliną, który jeszcze rok temu walczył o pas mistrza świata federacji WBC. - Twardy, solidny, silny przeciwnik. Dla jednego i drugiego to ważna walka. Dla Adamka może być przepustką walki o najwyższe trofea. Z kolei dla Moliny, wygrywając z Tomkiem będzie on dalej atrakcyjnym przeciwnikiem dla wielu pięściarzy w USA - ocenił Andrzej Gmitruk, były trener Adamka. Press Focus/x-news