boks

Artykuły - Boks (4304)

Filmy - Boks (54)

 • Pacquiao i Vargas już po oficjalnym ważeniu

  Broniący tytułu mistrza świata federacji WBO Jessie Vargas i jego rywal Manny Pacquiao osiągnęli limit kategorii półśredniej przed nocną galą w Las Vegas. Filipińczyk zanotował 65,7 kilograma, natomiast Amerykanin 66,4 kg. Źródło: Top Rank.
 • Znaleźli sposób na walkę z rakiem

  W tym specjalistycznym ośrodku w Strasburgu, przez pół roku pacjenci dwa razy w tygodniu wkładają rękawice bokserskie, aby nauczyć się walczyć z chorobą. – Gdy się o niej dowiedziałam, pomyślałam, że to koniec, ale uwolniłam się od takiego myślenia, kiedy zaczęłam trenować – mówi Veronique Lehrer, pacjentka chora na raka.
 • Głowacki - Usyk. Kto kogo pierwszy złamie?

  Już dziś w trójmiejskiej hali Ergo Arena Krzysztof Głowacki w drugiej walce w obronie pasa WBO wagi junior ciężkiej zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? - Dużo zależy od tego, kto kogo pierwszy złamie - twierdzi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, były bokserski mistrz świata. - Co do Krzyśka nie mam zastrzeżeń. Potrafi się skoncentrować, na tym co trzeba, a podczas walki jest agresywny - dodaje. Agencja TVN/x-news
 • Czy scena muzyczna to na pewno miejsce dla niego?

  Marcin Czerwiński swoją posturą przypomina bardziej sztangistę niż piosenkarza. Młody wokalista do pracy na teledyskiem zaangażował znaną przed laty bokserkę Agnieszkę Rylik. Czy gwiazda bokserskiego światka pomoże mu odnieść muzyczny sukces?