boks

Artykuły - Boks (3122)

 • Powietkin: Walka z Wilderem będzie trudna

  Powietkin: Walka z Wilderem będzie trudna

  Aleksander Powietkin (29-1, 21 KO) może już powoli myśleć o walce z Deontayem Wilderem (33-0, 32 KO). Rywala jeszcze dokładnie nie analizował, ale wie, że nie będzie miał łatwo. - Walka z nim na pewno będzie bardzo trudna - powiedział.
 • Możliwa walka Pacquiao - Khan w Dubaju

  Możliwa walka Pacquiao - Khan w Dubaju

  Arabscy inwestorzy od dłuższego czasu próbują sprowadzić wielki boks do Dubaju. Dotąd się nie udało, ale z dążeń nie rezygnują. Ich najnowszy pomysł, mający wstępne poparcie Boba Aruma, to walka Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO) z Amirem Khanem (30-3, 18 KO).
 • Drozd: Włodarczyk to już zamknięty temat

  Drozd: Włodarczyk to już zamknięty temat

  Grigorij Drozd (40-1, 28 KO) przyznał po pokonaniu Łukasza Janika (28-3, 15 KO), że walka rewanżowa z Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO) jest w tej chwili mało prawdopodobna. - To już zamknięty temat - stwierdził.
 • Wilder: Nie mogę się doczekać Powietkina

  Wilder: Nie mogę się doczekać Powietkina

  Wygraną nad Mike'em Perezem (21-2-1, 13 KO), którego znokautował już w pierwszej rundzie, Aleksander Powietkin (29-1, 21 KO) zagwarantował sobie prawo walki o mistrzostwo WBC w wadze ciężkiej z Deontayem Wilderem (33-0, 32 KO).
 • Liga WSB - Kubańczycy w finale

  Broniący tytułu pięściarze Cuba Domadores po raz drugi pokonali w Hawanie Mexico Guerreros 5:0 i awansowali do finału ligi zawodowej World Series of Boxing (WSB).
 • Szpilka chwali Janika w walce z Drozdem

  Szpilka chwali Janika w walce z Drozdem

  Artur Szpilka (18-1, 13 KO) pochwalił postawę Łukasza Janika (28-3, 15 KO) w Moskwie w przegranym boju z Grigorijem Drozdem (40-1, 28 KO) o mistrzostwo świata federacji WBC kategorii cruiser.
 • Bokserska żyła złota

  Bokserska żyła złota

  Obiegowa prawda socjologiczna mówi, że sport to zastępcza wojna. Ze względu na pierwiastek wyzwalanej agresji teoria ta wyjątkowo pasuje do szeroko rozgałęzionej rodziny sportów walki, wśród których do najpopularniejszych od czasów starożytnych należy boks. Ostatnio świat zelektryzowała kolejna w historii tej dyscypliny walka stulecia, w której stanęli naprzeciw siebie najlepsi na świecie pięściarze wagi półśredniej: Floyd Mayweather Jr. i Manny (właściwie Emmanuel Dapidran) Pacquiao.
 • Aleksander Powietkin błyskawicznie znokautował Mike'a Pereza

  Aleksander Powietkin błyskawicznie znokautował Mike'a Pereza

  ​To miał być wielki pojedynek dwóch wspaniałych pięściarzy, a wszystko potrwało zaledwie pół rundy! Aleksander Powietkin (29-1, 21 KO) w wielkim stylu rozprawił się z Mike'em Perezem (21-2-1, 13 KO) i od teraz jest oficjalnym i obowiązkowym pretendentem dla mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.
 • Łukasz Janik przegrał przez techniczny nokaut z Grigorijem Drozdem

  Łukasz Janik przegrał przez techniczny nokaut z Grigorijem Drozdem

  Rosjanin Grigorij Drozd wygrał przez techniczny nokaut z Łukaszem Janikiem w dziewiątej rundzie pojedynku w Moskwie. Stawką walki był tytuł bokserskiego mistrza świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej.
 • Rachim Czakijew znokautował Juniora Anthony'ego Wrighta

  Rachim Czakijew znokautował Juniora Anthony'ego Wrighta

  Rachim Czakijew (23-1, 18 KO) zrobił kolejny krok w kierunku walki o mistrzostwo świata kategorii cruiser. Rosjanin znokautował niezłego pięściarza z Chicago Juniora Anthony'ego Wrighta (13-1-1, 11 KO).

Filmy - Boks (33)