boks

Artykuły - Boks (4142)

Filmy - Boks (52)

 • Głowacki - Usyk. Kto kogo pierwszy złamie?

  Już dziś w trójmiejskiej hali Ergo Arena Krzysztof Głowacki w drugiej walce w obronie pasa WBO wagi junior ciężkiej zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? - Dużo zależy od tego, kto kogo pierwszy złamie - twierdzi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, były bokserski mistrz świata. - Co do Krzyśka nie mam zastrzeżeń. Potrafi się skoncentrować, na tym co trzeba, a podczas walki jest agresywny - dodaje. Agencja TVN/x-news
 • Czy scena muzyczna to na pewno miejsce dla niego?

  Marcin Czerwiński swoją posturą przypomina bardziej sztangistę niż piosenkarza. Młody wokalista do pracy na teledyskiem zaangażował znaną przed laty bokserkę Agnieszkę Rylik. Czy gwiazda bokserskiego światka pomoże mu odnieść muzyczny sukces?
 • Kangury walczące jak bokserzy!

  Takie obrazki to w Australii norma. Kangury walczyły naprawdę zaciekle! Aż strach wyjść na ulicę, jeśli na ofiarę upatrzą sobie człowieka.
 • Eric Molina wzruszony po pokonaniu Tomasza Adamka

  Eric Molina pokonał Tomasza Adamka przez nokaut w 10. rundzie podczas bokserskiej gali w Krakowie. - Czekałem na to całe lata. Wszyscy eksperci zawsze mnie skreślali. Zawsze! Ale ja się nie załamywałem. Po porażkach wracałem mocniejszy i pokazałem, że nie można mnie złamać. Tak napisałem moją historię - mówił Amerykanin ze łzami w oczach.