Boeing 777

Artykuły - Boeing 777 (140)

 • Szczątki ostatnich ofiar tragedii nad Donbasem przywieziono do Holandii

  Szczątki ostatnich ofiar tragedii nad Donbasem przywieziono do Holandii

  Ostatni transport ze szczątkami ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego Boeing 777, który w lipcu 2014 roku został najprawdopodobniej zestrzelony nad wschodnią Ukrainą wylądował dziś na lotnisku wojskowym pod Eindhoven, na południu Holandii.
 • Chiny nie przerwą poszukiwań malezyjskiego samolotu

  Chiny nie przerwą poszukiwań zaginionego przed rokiem bez śladu samolotu pasażerskiego linii Malaysia Airlines - zadeklarował w niedzielę w Pekinie szef chińskiej dyplomacji Wang Yi.
 • Tragedia lotu MH17: To Rosjanie dostarczyli separatystom wyrzutnię BUK

  Tragedia lotu MH17: To Rosjanie dostarczyli separatystom wyrzutnię BUK

  Międzynarodowa grupa dochodzeniowa opublikowała dowody na to, że to Rosjanie dostarczyli "separatystom" wyrzutnię Buk, która zestrzeliła samolot malezyjskich linii lotniczych nad wschodnią Ukrainą.
 • Holandia: Zidentyfikowano 173 ofiary zestrzelenia malezyjskiego boeinga

  Holandia: Zidentyfikowano 173 ofiary zestrzelenia malezyjskiego boeinga

  Eksperci medycyny sądowej zidentyfikowali kolejne 46 ofiar katastrofy malezyjskiego Boeinga 777, zestrzelonego nad wschodnia Ukrainą; w sumie zidentyfikowano szczątki 173 osób - poinformowało w piątek holenderskie ministerstwo sprawiedliwości.
 • Sondaż: 82 proc. Rosjan uważa, że to Ukraińcy zestrzelili samolot

  Sondaż: 82 proc. Rosjan uważa, że to Ukraińcy zestrzelili samolot

  W sondażu przeprowadzonym przez rosyjskie Analityczne Centrum Jurija Lewady 82 proc. respondentów wyraziło opinię, że to Ukraińcy zestrzelili malezyjskiego boeinga 777, który spadł w kawałkach na regiony zajęte przez rosyjskich separatystów 17 lipca.
 • Marta Kaczyńska napisała list do premiera Holandii

  Marta Kaczyńska napisała list do premiera Holandii

  Członkowie rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej napisali list do premiera Holandii Marka Rutte. Sygnatariusze listu, wśród których jest córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Marta Kaczyńska, ostrzegają władze Holandii przed działaniami Rosji.
 • Zestrzelony samolot: Premier Ukrainy zabrał głos

  Zestrzelony samolot: Premier Ukrainy zabrał głos

  Jak oświadczył dziś premier Ukrainy, katastrofa samolotu malezyjskich linii lotniczych, który spadł na wschodniej Ukrainie, to przestępstwo międzynarodowe. Arsenij Jaceniuk uważa, że winni tragedii powinni stanąć przed trybunałem międzynarodowym.
 • Katastrofa samolotu na Ukrainie: Rosyjska prasa szuka winnych

  Katastrofa samolotu na Ukrainie: Rosyjska prasa szuka winnych

  Kto był odpowiedzialny za katastrofę malezyjskiego samolotu, na którego pokładzie było prawie 300 osób: prorosyjscy separatyści czy ukraińskie siły rządowe? - zastanawia się dziś rosyjska prasa.
 • 100 dni poszukiwań Boeinga 777

  100 dni poszukiwań Boeinga 777

  100 dni poszukiwań boeinga malezyjskich linii lotniczych i wciąż brak jakiegokolwiek śladu maszyny. Na tym etapie to już najdroższe poszukiwania w historii lotnictwa.
 • 5 mln dolarów za informacje o Boeingu 777

  Część rodzin pasażerów zaginionego boeinga malezyjskich linii lotniczych zamierza szukać samolotu na własną rękę. Zawiedzeni działaniami rządów wielu państw, bliscy osób, które znajdowały się na pokładzie maszyny zdecydowali się ufundować nagrodę. 5 mln dolarów otrzymać ma osoba, która ujawni informacje o tajemniczym locie.