autobus

Artykuły - Autobus (524)

Zdjęcia - Autobus (0)

 • Polska Lokalna
  Pożar autobusu na przystanku w Sosnowcu
 • Polska Lokalna
  Nowy autobus na ulicach Warszawy
 • Polska Lokalna
  Nowy autobus na ulicach Warszawy
 • Polska Lokalna
  Nowy autobus na ulicach Warszawy
 • Polska Lokalna
  Nowy autobus na ulicach Warszawy
 • Polska Lokalna
  Nowy autobus na ulicach Warszawy

Filmy - Autobus (14)

 • Wypadek polskiego autokaru w Serbii. "Jesteśmy gotowi udzielić wszelkiej pomocy, jakiej potrzebują tamtejsze władze"

  Do tragicznego w skutkach wypadku polskiego autokaru doszło w Serbii. W jego wyniku jedna osoba poniosła śmierć, a ponad 20 zostało rannych. Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 10, na trasie Subotica - Novy Sad w rejonie miasta Mali Idos. Autokarem, który jechał z Grecji do Polski, podróżowały 53 osoby. - Jesteśmy gotowi udzielić wszelkiej pomocy, jakiej potrzebują tamtejsze władze - powiedział mł. ins. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji.
 • Cudem uniknęli groźnego wypadku

  Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na australijskiej autostradzie w pobliżu Sydney. Kierowca szkolnego autobusu najwyraźniej pomylił drogę i próbował wrócić ze zjazdu na trasę. Wybrał jednak bardzo zły moment i zajechał drogę rozpędzonej ciężarówce, której kierowca na szczęście zachował zimną krew i dzięki szybkiej reakcji zdołał uniknąć zderzenia. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Autobus wyjechał wprost przed pędzącą ciężarówką

  Sydney, Australia. Pasażerowie autobusu, którym podróżowało 15 dzieci, przeżyli chwilę grozy, gdy kierowca wjechał tuż przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Kierowca ciężarówki, aby uniknąć zderzenia, ostro hamował i ratował się ryzykownym skrętem na pobocze. Nikt z pasażerów autobusu nie ucierpiał. (STORYFUL/x-news)
 • Kierowca autobusu dokonał niemożliwego!

  Norwich, Wielka Brytania. Warto zwracać uwagę na znaki drogowe, zwłaszcza te informujące o robotach na drodze, remontach skrzyżowań i związanych z tym zmianach w organizacji ruchu! Na własnej skórze przekonał się o tym kierowca tego autobusu, który wjechał w wąską uliczkę w Norwich, zamkniętą u wylotu z powodu prowadzonych prac. W efekcie musiał zawrócić - i wtedy się zaczęło… Wysiłki zdesperowanego kierowcy nagrał właściciel pobliskiego sklepu komputerowego. Filmik szybko stał się internetowym hitem. Bohater całego zajścia tłumaczył później, że to nie on był winny zaistniałej sytuacji – podobno na jednej z tablic umieszczonych w rejonie prac widniała informacja „Zakaz wjazdu – nie dotyczy autobusów”…