Jedziesz do Austrii? Lepiej uważaj, policja jest bezlitosna!

Tylko od początku maja do końca lipca tego roku austriacka policja zwróciła się do polskich służb o dane właścicieli blisko 21,5 tys. pojazdów - chce ich ukarać mandatem na podstawie zdjęcia z fotoradaru - informuje "Dziennik Polski".
  •  Kubica wpadł na mechaników

Kubica wpadł na mechaników

Robert Kubica z teamu Renault zajął trzecią pozycję w wyścigu o Grand Prix Belgii, 13. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Zwycięzcy Rajdu Polski

Zwycięzcy Rajdu Polski

Nazwisko pierwszego triumfatora Rajdu Polski poznaliśmy w 1921 roku.
  • GP Europy dla Ferrari

GP Europy dla Ferrari

Niemiec Michael Schumacher (Ferrari) wygrał na torze Nuerburgring Grand Prix Europy Formuły 1, piątą eliminację mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął broniący tytułu Hiszpan Fernando Alonso (Renault), a trzeci był Brazylijczyk Felipe Massa (Ferrari).
  • Alonso najmłodszym mistrzem Formuły 1

Alonso najmłodszym mistrzem Formuły 1

Fernando Alonso z zespołu Renault został w niedzielę mistrzem świata Formuły 1. Hiszpan tytuł zapewnił sobie zajmując trzecie miejsce podczas GP Brazylii na torze Interlagos w Sao Paulo, 17. eliminacji światowego czempionatu.
  • Raikkonen wygrał, Alonso coraz bliżej

Raikkonen wygrał, Alonso coraz bliżej

Jeszcze nie teraz, ale już bardzo blisko jest Fernando Alonso tytułu mistrza świata Formuły 1. Hiszpan z ekipy Renault dzięki mądrej taktycznie jeździe zajął drugie miejsce w Grand Prix Belgii i tylko zbieg niekorzystnych okoliczności może pozbawić go wielkiego sukcesu.
  • Alonso wygrał Grand Prix Niemiec

Alonso wygrał Grand Prix Niemiec

Fernando Alonso powoli acz konsekwentnie zbliża się do upragnionego celu. Hiszpański kierowca ekipy Renault wygrał na Hockenheimring Grand Prix Niemiec - 12. eliminację Mistrzostw Świata Formuły 1 w sezonie 2005.
  • Alonso - narodziny mistrza?

Alonso - narodziny mistrza?

Tak często rodzą się wielcy mistrzowie. Fernando Alonso wytrzymał ogromny nacisk ze strony Michaela Schumachera, wygrywając Grand Prix San Marino - czwartą eliminację Mistrzostw Świata Formuły 1 2005.
  • Alonso wygrał w Sepang

Alonso wygrał w Sepang

Fernando Alonso pewnie wygrał Grand Prix Malezji, drugą eliminację Mistrzostw Świata Formuły 1. Hiszpan - po starcie z pole position - kontrolował przebieg wydarzeń na torze Sepang, zwyciężając i obejmując prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
  • Fisichella wygrał na inaugurację

Fisichella wygrał na inaugurację

Giancarlo Fisichella nareszcie mógł spróbować szampana jak prawdziwy zwycięzca... Włoski kierowca Renault wygrał na torze Albert Park w Melbourne Grand Prix Australii - inauguracyjną eliminację Mistrzostw Świata Formuły 1 2005.