Australia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Australia (Film (2008) Reż.Baz Luhrmann) ,

Artykuły - Australia (1413)

Filmy - Australia (37)

 • Karmienie rekina z ręki. Odważylibyście się?

  Nagranie pochodzące z normalnego dnia pracy osób, które karmią rekiny, żółwie i inne zwierzęta wodne. Odważylibyście się?
 • Pajęczak urządził sobie spacer po dłoni właścicielki

  Większość osób panicznie boi się wszelkich pająków. Ta kobieta uwielbia natomiast, kiedy te wspinają jej się po ciele. Bohaterem materiału jest interesujący osobnik z rodziny spachaczowatych. Czy faktycznie wzbudza odrazę? UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Przyroda potrafi zaskakiwać! Świecące na niebiesko algi w Australii

  Tulka, Południowa Australia. Temu mieszkańcowi Australii udało się uchwycić bardzo rzadkie zjawisko. Sfilmował bioluminescencyjne glony, które w nocy świecą jasnym, niebieskim światłem. Ten piękny efekt ma jednak swoją ciemną stronę. Algi z gatunku Noctiluca scintillans żerują na planktonie, zabierając w ten sposób pożywienie wielu gatunkom ryb i skorupiaków. Obecność świecących alg przypisuje się rosnącemu zanieczyszczeniu wód oraz coraz wyższej ich temperaturze. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Przerażające odkrycie w skrzynce na listy

  North Bendigo, Victoria. Mieszkanka Australii, otwierając swoją skrzynkę na listy, była zaskoczona nowymi sąsiadami. Pająk z ponad setką małych, dopiero co wyklutych pajączków. Przez 6 tygodni matka czuwała przy kokonie całej kolonii dzieci. (STORYFUL/x-news)