Australia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Australia (Film (2008) Reż.Baz Luhrmann) ,

Artykuły - Australia (1413)

Filmy - Australia (20)

 • Bliskie spotkanie z misiem koala

  To jedna z rzeczy, których nie można ominąć przy okazji podróży do Australii. Mowa oczywiście o spotkaniu z misiem koala! Wbrew pozorom uroczo wyglądające zwierzęta są dość agresywne. Tej dziewczynce udało się jednak podejść do futrzaka blisko i nawet go pogłaskać. Chwilę później koala wspiął się wysoko na drzewo, by oddać się błogiemu spokojowi. (STORYFUL/x-news)
 • Pasażer na gapę. Tanio, ale czy wygodnie?

  Na stacji kolejowej w Perth w Australii uwagę przejeżdżającego kierowcy zwróciła osoba przyklejona do tyłu ruszającego pociągu. Kierowca przez dłuższy czas filmował gapowicza, który utrzymał się na nogach nawet, gdy pociąg osiągnął prędkość 110 km/h. (STORYFUL/x-news)
 • Potężne samoloty z trudem lądują w Melbourne. Piloci walczą z silnym wiatrem

  Kilka samolotów australijskiej linii lotniczej Qantas z trudem wylądowało na lotnisku w Melbourne. Pilotom przeszkadzał silny wiatr, którego prędkość dochodziła do 95 km/h. Pod wpływem podmuchów wiatru, chwiał się nawet Airbus A380 – największy samolot pasażerski na świecie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Gołymi rękami wciągnął rekina do wody

  Manly, Sydney, Australia. Na jednej z australijskich plaż pewien mężczyzna wykazał się nie lada odwagą. Gołymi rękami wciągnął młodego rekina z powrotem do wody. Zagubione zwierzę zostało wyrzucone na ląd w miejscowości Manly w stanie Nowa Południowa Walia. Ratownicy z Manly Sea Life Sanctuary zaopiekowali się rekinem, przewożąc go do specjalnego akwarium, gdzie zwierzę spędziło noc. (STORFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.