Australia

Synonimy:
Australia,
Inne znaczenia:
Australia ,

Artykuły - Australia (332)

 • Australia: 20-latek zeznał, że planował zamach

  Aresztowany w 2016 r. 20-letni mieszkaniec Sydney, Tamim Khaja oświadczył na początku poniedziałkowej rozprawy w sądzie dla rejonu Parramatta w tym mieście, że planował wysadzenie w powietrze jednego z budynków - podała stacja telewizyjna SBS.
 • Szef libańskiego MSW: Pomogliśmy zapobiec zamachowi w Australii

  Szef libańskiego MSW: Pomogliśmy zapobiec zamachowi w Australii

  Libański minister spraw wewnętrznych Nohad Masznuk poinformował w poniedziałek, ze Liban przyczynił się do wykrycia inspirowanego jakoby przez Państwo Islamskie spisku. Miał on dotyczyć zdetonowania bomby w samolocie pasażerskim lecącym z Australii do Abu Zabi.
 • ​Kryzys migracyjny: ONZ naciska na Australię

  ​Kryzys migracyjny: ONZ naciska na Australię

  ONZ domaga się od Australii zapewnienia bezpieczeństwa uchodźcom po tym, jak kolejny migrant został znaleziony martwy w jednym z obozów na Pacyfiku - informuje AFP.
 • Australia: Akcja ratowania trzech amerykańskich żołnierzy zawieszona

  Australia: Akcja ratowania trzech amerykańskich żołnierzy zawieszona

  Służby ratunkowe marynarki wojennej i piechoty morskiej USA zawiesiły w niedzielę akcję ratowniczą trzech amerykańskich marines, którzy zaginęli w sobotę, gdy samolot, którym lecieli, wpadł do morza przy próbie lądowania w pobliżu północno-wschodniego wybrzeża Australii.
 • Australia wzmacnia środki bezpieczeństwa na lotniskach

  Australia wzmacnia środki bezpieczeństwa na lotniskach

  Po sobotnim aresztowaniu podejrzanych o przygotowanie zamachu terrorystycznego w Sydney, Australia wzmocniła w poniedziałek środki bezpieczeństwa na lotniskach. Wiele lotów jest opóźnionych.
 • 12-latek próbował przejechać samochodem Australię wszerz

  12-latek próbował przejechać samochodem Australię wszerz

  Australijska policja zatrzymała 12-letniego chłopca, który próbował sam przejechać przez całą Australię. Do czasu zatrzymania dziecku udało się przebyć ponad tysiąc kilometrów - informuje AFP.
 • Australia: Rekin zaatakował 17-latkę na oczach rodziny

  Australia: Rekin zaatakował 17-latkę na oczach rodziny

  17-letnia surferka została zaatakowana przez rekina na południowym zachodzie Australii na oczach bezsilnych krewnych, którzy obserwowali wszystko z brzegu - poinformowały we wtorek lokalne władze. Ciężko ranna dziewczyna zmarła w szpitalu.
 • Potężny cyklon zbliża się do Australii

  Potężny cyklon zbliża się do Australii

  Tysiące ludzi zostało ewakuowanych w poniedziałek w stanie Queensland, na północy Australii, przed nadejściem cyklonu Debbie. Władze twierdzą, że będzie to najpotężniejszy cyklon w regionie w ostatnich latach.
 • Australia idzie na gospodarczy rekord świata

  Australia idzie na gospodarczy rekord świata

  Australia obchodzi ćwierć wieku bez recesji. Tym samym, tamtejsza gospodarka zbliżyła się do rekordu świata. Co prawda w trzecim kwartale zeszłego roku odnotowano minimalne skurczenie się gospodarki, ale już w ostatnim kwartale wskaźniki były na plusie.
 • ​Indonezja i Australia wznawiają współpracę wojskową

  ​Indonezja i Australia wznawiają współpracę wojskową

  Indonezja i Australia wznawiają współpracę wojskową, zawieszoną w grudniu - ogłosił w niedzielę australijski premier Malcom Turnbull podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem i szefem rządu Indonezji Joko Widodo, który składa wizytę w Australii.

Zdjęcia - Australia (66)

 • film.interia.pl
  "Australia"
 • film.interia.pl
  "Australia"
 • film.interia.pl
  "Australia"
 • film.interia.pl
  "Australia"

Filmy - Australia (14)