apartament

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Apartament (Film Reż.Maciej Czajkowski) , Apartament (Film (2004)[Wicker Park] Reż.Paul McGuigan)

Artykuły - Apartament (58)

 • Marzysz o apartamencie? Szykuj przynajmniej milion złotych!

  Marzysz o apartamencie? Szykuj przynajmniej milion złotych!

  Od 10 tys. zł w górę - tyle kosztuje metr kwadratowy luksusowych apartamentów w największych miastach kraju. Popyt na mieszkaniowy luksus rośnie. Inwestorzy stawiają na wyższą półkę z myślą o dobrej lokacie kapitału, a także o zarabianiu na wynajmie.
 • Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Około 15-20 tys. zł za metr kwadratowy - tyle średnio kosztują apartamenty w projektach deweloperskich z najwyższej półki. Najdroższym rynkiem w kraju pozostaje oczywiście Warszawa. W tym tekście sprawdziliśmy ceny i lokalizacje ekskluzywnych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w stolicy i wybranych miastach regionalnych.
 • Jak wygląda prawdziwy apartament?

  Jak wygląda prawdziwy apartament?

  "Apartamenty od 38 metrów kwadratowych" - tak "krzyczą" billboardy jednego z warszawskich deweloperów. Na dodatek owe "apartamenty" położone są w średnio prestiżowej okolicy i tak naprawdę z apartamentami nie mają nic wspólnego poza nazwą. Home Broker podpowiada, jak nie dać się nabrać na "apartament", bo jest to na naszym rynku najczęściej nadużywane słowo.
 • Zarabiając 9 tys. zł miesięcznie możesz sobie kupić apartament w Krakowie

  Zarabiając 9 tys. zł miesięcznie możesz sobie kupić apartament w Krakowie

  8755 zł - takim miesięcznym wynagrodzeniem trzeba się wykazać, aby kupić 120-metrowy apartament w Krakowie - wynika z analizy Lion's House i portalu nieruchomości Domy.pl. Aby kupić apartament najmniej zarabiać muszą mieszkańcy Katowic i Łodzi, gdzie aby stać właścicielem podobnego lokalu, trzeba dysponować dochodem ok. 6 tys. złotych.
 • Z milionem nie zamieszkasz pod dobrym adresem

  Z milionem nie zamieszkasz pod dobrym adresem

  Mimo najwyższych cen nieruchomości w kraju, z milionem złotych w kieszeni można w Warszawie znaleźć lokal praktycznie w każdej dzielnicy, a daleko od centrum kupić da się nawet dom.
 • Kardynał Bertone dementuje plotki o swoim "ogromnym apartamencie"

  Kardynał Bertone dementuje plotki o swoim "ogromnym apartamencie"

  Tylko 350 metrów kwadratowych ma watykańskie mieszkanie, które niebawem zajmie były sekretarz stanu kardynał Tarcisio Bertone. Poinformował o tym wiernych swoich byłych diecezji, którzy solidaryzowali się z nim po prasowych rewelacjach na temat metrażu jego przyszłej rezydencji.
 • Europoseł zarobi w ciągu kadencji na trzy apartamenty w Warszawie

  Europoseł zarobi w ciągu kadencji na trzy apartamenty w Warszawie

  Przeciętny europoseł zarobił w ciągu roku 215 tys. euro, czyli około 900 tys. złotych - wynika z szacunków brytyjskiego dziennika Daily Mail. W ciągu pięcioletniej kadencji daje to kwotę 4,5 mln złotych. Wystarczyłaby ona na zakup trzech apartamentów w Warszawie, ponad ośmiu w Bułgarii, ale nie wystarczyłaby nawet na pół apartamentu w centrum Londynu - wynika z szacunków Lion's Bank.
 • Apartamenty i rezydencje drożeją najszybciej

  Apartamenty i rezydencje drożeją najszybciej

  W 2013 r. większość luksusowych nieruchomości drożało - wynika z danych zebranych przez firmę Knight Frank. Historia ostatnich lat pokazuje ponadto, że najbardziej prestiżowe rynki często zachowują się lepiej niż segment popularny.
 • Własny apartament w Alpach może kosztować miliony euro

  Własny apartament w Alpach może kosztować miliony euro

  Setki kilometrów tras, liczne wyciągi i dobre warunki narciarskie nawet w stosunkowo ciepłych miesiącach - to główne zalety znanych europejskich kurortów narciarskich. Aby stać się właścicielem nieruchomości w jednym z nich trzeba być przygotowanym na wydatek kilkukrotnie większy od kosztu zakupu własnego M w polskich górach. W Szwajcarii czy Austrii cena metra na poziomie kilkunastu tysięcy euro to standard - wynika z analizy Lion's Banku.
 • Od kilku do ponad 20 mln złotych za najdroższy apartament w drapaczu chmur

  Od kilku do ponad 20 mln złotych za najdroższy apartament w drapaczu chmur

  Aby zostać właścicielem najdroższego apartamentu w jednym z polskich drapaczy chmur trzeba dysponować kwotą zaczynającą się od kilku i sięgającą nawet ponad 20 milionów złotych - wynika z analizy przeprowadzonej przez Lion's Bank. Tyle trzeba zapłacić za widok zapierający dech w piersiach, adres w centrum miasta czy atrakcje, powodujące, że wysokościowiec bardziej przypomina wysokiej klasy hotel, niż typowy blok mieszkalny.

Filmy - Apartament (1)

 • Milion dolarów za ekskluzywny apartament… na kółkach. Ma nawet garaż!

  Ten dom na kółkach kosztuje milion dolarów i… zaparkujesz w nim drugie auto. Pojazd ma 12 metrów długości, a jego wnętrze można spokojnie porównać do luksusowego pokoju hotelowego. Wszystko dzięki ręcznie robionej okleinie z drzewa orzechowego i jasnej, skórzanej tapicerce. Może tam nocować 6 osób, a nad kabiną kierowcy jest nawet wysuwane łóżko. Klimatyczne oświetlenie, multifunkcyjne zaplecze kuchenne, przestronna łazienka z kamiennymi umywalkami... taka podróż to luksus! (Cover Video/x-news)