Andrzej Halicki

Synonimy:
Halicki Andrzej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Halicki (72)

 • "Mamy do czynienia z serią rosyjskich prowokacji"

  "Mamy do czynienia z serią rosyjskich prowokacji"

  ​Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej mówił w radiowej Jedynce, że mamy do czynienia z serią rosyjskich prowokacji. W ten sposób były minister administracji i cyfryzacji odniósł się do ostatnich incydentów nad Bałtykiem. "Gazeta Polska Codziennie" donosi o naruszeniu naszej granicy przez rosyjskie śmigłowce nad granicą lądową.
 • "PiS chce odciąć opozycję od spotkania z Komisją Wenecką"

  "PiS chce odciąć opozycję od spotkania z Komisją Wenecką"

  Platforma Obywatelska chce spotkania z przedstawicielami Komisji Weneckiej. "Wydaje nam się dziwne, że (...) rząd chce odciąć opozycję od spotkania z delegacją" - mówi Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej.
 • Politycy PO: Szydło broni interesów PiS

  Politycy PO: Szydło broni interesów PiS

  Premier Beata Szydło broni przede wszystkim interesów PiS a nie Polski - w ten sposób politycy PO Andrzej Halicki i Tomasz Lentz skomentowali konferencję szefowej rządu po decyzji Komisji Europejskiej o przeprowadzeniu oceny praworządności w Polsce.
 • Aukcja LTE: 1 października wejdzie w życie nowela rozporządzenia MAC

  Aukcja LTE: 1 października wejdzie w życie nowela rozporządzenia MAC

  Jak poinformował szef Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Andrzej Halicki, 1 października wejdzie w życie nowela rozporządzenia ministerstwa, która ma ograniczyć czas trwania aukcji LTE. To narażanie państwa na miliardowe odszkodowania, a konsumentów na drogi internet - komentuje PiS, które chciało anulowania aukcji.
 • A. Halicki: Przed nami rewolucja w e-handlu

  A. Halicki: Przed nami rewolucja w e-handlu

  Branża e-handlu może w tym roku wzrosnąć o ponad 15 procent, do blisko 32 miliardów złotych. Dynamicznie rośnie też liczba e-klientów kupujących przez urządzenia mobilne. Dalszy szybki rozwój jest pewny. Umożliwi go rozbudowa infrastruktury dostępowej, która gwarantuje szybkie łącze, i pocztowej, która ułatwi i przyspieszy dostawy towarów. Także kompetencje cyfrowe Polaków są coraz większe, choć wciąż zbyt małe - podkreśla minister administracji i cyfryzacji.
 • "Referendum ws. JOW-ów pokaże różnicę pomiędzy PO a PiS"

  "Referendum ws. JOW-ów pokaże różnicę pomiędzy PO a PiS"

  Minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki komentuje referendum w sprawie JOW-ów.
 • A.Halicki: Do 2020 roku każdy Polak z dostępem do szerokopasmowego internetu o szybkości co najmniej 30 Mb/s

  A.Halicki: Do 2020 roku każdy Polak z dostępem do szerokopasmowego internetu o szybkości co najmniej 30 Mb/s

  Rusza program Polska Cyfrowa. Resort administracji i cyfryzacji stawia przede wszystkim na rozbudowę infrastruktury. Obecnie dostęp do internetu ma 70 proc. polskich domów, a 76 proc. aktywnych łączy pozwala na prędkość transmisji większą niż 10 Mb/s. 45 tys. km budowanej sieci światłowodowej pozwoli na szerszy dostęp do internetu i rozwój e-usług w administracji. Może też powstać więcej małych i średnich przedsiębiorstw.
 • Błaszczak: Niech Sikorski przeprosi Halickiego

  Błaszczak: Niech Sikorski przeprosi Halickiego

  Halicki straszy mnie sądem. Wczoraj pokazał mi na sejmowym korytarzu bilety i zacząłem się zastanawiać, dlaczego tak histerycznie zareagował - mówi przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  24-25 września 2014 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się VII edycja Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycja Konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele branży telekomunikacyjnej i mediów, regulator oraz główni przedstawiciele administracji centralnej. Honorowym Gościem Kongresu był Minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki.
 • Halicki: Jestem za komisją ws. Macierewicza

  Halicki: Jestem za komisją ws. Macierewicza

  Gdyby Sejm zajął się dziś wnioskiem Twojego Ruchu o powołanie komisji śledczej ws. działań Antoniego Macierewicza, to nie ukrywam, że głosowałbym za jej powstaniem - mówi "Polsce The Times" poseł PO Andrzej Halicki.

Filmy - Andrzej Halicki (25)