Agnieszka Szulim

Artykuły - Agnieszka Szulim (52)

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  - Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.
 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.
 • Agnieszka Szulim debiutuje w dubbingu komedii "Wakacje Mikołajka"

  Agnieszka Szulim debiutuje w dubbingu komedii "Wakacje Mikołajka"

  Debiutująca w dubbingu Agnieszka Szulim dołączyła do polskiej obsady komedii "Wakacje Mikołajka". W wyczekiwanej kontynuacji familijnego hitu popularna prezenterka i dziennikarka użyczyła głosu atrakcyjnej niemieckiej turystce.
 • 13 tysięcy fanów w Krakowie na meczu Gortat Team kontra Wojsko Polskie

  13 tysięcy fanów w Krakowie na meczu Gortat Team kontra Wojsko Polskie

  Gortat Team pokonał zespół Wojska Polskiego 64:56 (14:14, 15:17, 20:10, 15:15) w meczu kończącym 7. edycję campów Marcina Gortata dla młodzieży. Spotkanie w Kraków Arenie oglądało ponad 13 tysięcy kibiców.
 • Doda: "Gdybym chciała spoliczkować Agnieszkę Szulim, to..."

  Doda: "Gdybym chciała spoliczkować Agnieszkę Szulim, to..."

  "Chciałam z nią stanąć twarzą w twarz" - wokalistka Dorota 'Doda' Rabczewska komentuje konfrontację z prezenterką Agnieszką Szulim.
 • Agnieszka Szulim ma już dość kłopotów

  Agnieszka Szulim ma już dość kłopotów

  Batalie sądowe, liczne grono obrażonych celebrytów. Program "Na językach" zrobił z Agnieszki Szulim gwiazdę, ale przysporzył także problemów. Dziennikarka tęskni za "grzeczną" telewizją śniadaniową.
 • Doda dalej poniża Agnieszkę Szulim

  Doda dalej poniża Agnieszkę Szulim

  Wokalistka Dorota 'Doda' Rabczewska komentuje proces pomiędzy jej rodzicami a prezenterką telewizyjną Agnieszką Szulim.
 • Doda kpi z Agnieszki Szulim

  Doda kpi z Agnieszki Szulim

  Wokalistka Dorota 'Doda' Rabczewska opublikowała zdjęcie Agnieszki Szulim wykonane przed wtorkową (15 kwietnia) rozprawą.
 • Zaskakujący zwrot akcji

  Zaskakujący zwrot akcji

  Agnieszka Szulim właśnie złożyła pozew przeciwko Dodzie. Ale piosenkarka ubiegła ją z pomocą rodziców. Konflikt się zaostrza! My zdradzamy jego zaskakującą, nieznaną przyczynę...
 • Doda zarzuca Agnieszce Szulim kłamstwo

  Doda zarzuca Agnieszce Szulim kłamstwo

  "Umieram ze śmiechu, kiedy czytam te obdukcje" - mówi o rzekomym pobiciu Agnieszki Szulim Dorota "Doda" Rabczewska.

Filmy - Agnieszka Szulim (10)

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru – uważa Agnieszka Szulim. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".
 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie – mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób. Agnieszka Szulim znana jest nie tylko z ciętego języka, lecz także szczerego wyrażania swoich poglądów. Otwarcie przyznała, że poddała się zabiegom medycyny estetycznej, nie zamierza mieć dzieci, wyrzuciła z profilu na Facebooku znajomych, którzy w wyborach do Parlamentu Europejskiego głosowali na Janusza Korwin-Mikkego, a Annę Muchę nazwała imbecylem za to, że aktorka nie kryła się z zamiłowaniem do naturalnych futer. Równie łatwo Agnieszce Szulim przychodzą rozmowy o seksie. – Nie mam żadnego problemu z rozmowami o seksie, pod warunkiem że nie są zaangażowane w to jakieś bardzo konkretne osoby. Tylko jak sobie mamy pogadać, pogawędzić i coś powymyślać, to proszę bardzo. Nie wiem, to jest mój pomysł na siebie i to są te bariery i te granice, które ja stawiam – mówi Agnieszka Szulim.
 • Agnieszka Szulim: Mam pecha, że zawsze wchodzę w poczucie humoru Kuby, a potem rodzą się pytania

  W ostatnim odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne. – Po prostu Kuba kiedyś podejrzał zdjęcie, które miałam, a że spędzaliśmy ze sobą parę razy w tygodniu po dwie godziny, siedząc obok siebie w radiu, to można było zajrzeć, co słychać u sąsiada. Tym samym okazało się, że miałam jakieś swoje odważne zdjęcia w telefonie, zresztą nie ja jedyna jak myślę – mówi Agnieszka Szulim. W programie Szulim była bardzo szczera i otwarta. Przyznała, że masturbuje się, lubi robić sobie nagie zdjęcia telefonem i że nie chce mieć dzieci. Tuż po nagraniu programu zaczęła mieć wątpliwości, czy jej szczerość nie była nadmierna. Obawy dotyczyły jednak wyłącznie wyznania dotyczącego Kuby Wojewódzkiego. – To była taka historia, bardziej żart. Oczywiście zastanawiałam się później, jak ten żart zostanie odebrany. Mam tego pecha, że zawsze wchodzę w to poczucie humoru Kuby i on mnie odciąga, a potem rodzą się pytania – mówi gwiazda.
 • Te aktorki odważyły się na sesję bez makijażu

  Na co dzień nad ich wizerunkiem pracuje grupa specjalistów, dlatego na wizji prezentują się olśniewająco. Jednak po pracy Agnieszka Szulim i Daria Widawska to normalne dziewczyny, które nie wstydzą się swoich niedoskonałości. Pewnie dlatego nie miały problemu z wzięciem udziału w sesji bez makijażu. Posłuchajcie, jak oceniają to doświadczenie. (Dzień Dobry TVN/x-news)